Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
wedlug mnie jest warty miljon monetuf
avatar
dla mnie jest bezcenny <3
avatar
A da się go jakoś "wycenić"?
avatar
Ith dzieki za odp Duży uśmiech ale musze Rakka pochwalic bo wczoraj podobno kreatywnoscia zablysnal xd
avatar
Jest ktoś w stanie rzetelnie wycenić Unowna?
avatar
Flaszeq: sam jesteś "mooron". Sprawdź jak to się pisze.
avatar
Na ten przypadek nie ma ratunku
avatar
a masz jakaś trucizne na zmije ? bo jedna mnie atakuje Duży uśmiech
avatar
A ostrzegałem żeby węży i innych gadów unikał
avatar
ty to umiesz czlowiekowi zycie utrudnic Duży uśmiech
avatar
ale już go pokarało xD
avatar
Osadnik laczymy sie z tb w bolu Smutny
avatar
a jak weszły kamienie błyszczące i członek sharp#team sprzedawał po 10td naiwnemu, biednemu, skromnemu trenerowi Osadnikfans to nikt się nie przejął <foch> i nie bylo kogo zapytać o cene.
avatar
dobra a ja jestem tylko ciekawy, napisałem dokładnie co dałem typowi, ktoś oprócz shanego uważa że niby oszukałem kolesia ?
avatar
Wolny rynek to wolny rynek nic na to nie poradzimy, jednak chętnie doradzę każdemu kto mnie o zdanie spyta. Na forum staram się być często jak mnie w grze nie ma. W razie pytań zapraszam.
avatar
Saffari balle to koszt 40hd za 1, ale tutaj nie bardzo możemy ingerować. Gracz tak jak wspomniał Zygz powinien pytać kilku osób. Nie można polegać tylko na jednej. Ja chętnie odpowiadam na takie pytania.
avatar
Jestem tego samego zdania co Night a że typek tego nie zrobił bo jest naiwny to co można zrobić? Następnym razem się nauczy i będzie uważał na takie typu sytuacje
avatar
to jak w dupie ?
avatar
licze chłopaku po3td dolną granice jak mówisz :alakazam 150td, mooron 60td, 60td w kasie, rower 10td , meganka 10td, 3 kamienie duszy 6td, balle 2td, cleffa z 2td = 300td
avatar
no to i tak jest w cholere w dupe. nie pozdrawiam i nie polecam allegrowicza.