Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
bo to jest ots dla supportu a nie dla graczy, dlatewgo wlasnie malu ludzi tutaj gra
avatar
I własnie tego typu komentarze utwierdzają mnie w fakcie że Elve ma racje Duży uśmiech
avatar
Ten elveras to jakis przymulony atencjusz co siedzi pod krawatem przed kompem, nie pozdrawiam typa xD xlog z tego otsika bo to smiechu warte. zapraszm o 21 00 na free items. XLOG z forum, prosze o usuniecie ojego konta na forum
avatar
Tak slusznie haha pokaz mi gdzie bylo cos obrazliwego w moich wiadomosciach XD
avatar
Elve postąpił słusznie to tyle
avatar
Nie będę się już wypowiadała na ten temat bo nawet mnie przy tym nie było i szczerze nie chce wiedzieć co on/ona pisała
avatar
@Inoue czemu? Przecież Sabina to ona, więc powinna mówić "walczyła" xDxD
avatar
Według mnie to idiotyzm Duży uśmiech
avatar
zaloguje o 21 i rozdam wszystko
avatar
18:07 Sabrina: Żartujesz sobie? Nie będę z Tobą walczył, gdy jeździsz! < dalej źle się o sobie wypowiada
avatar
Skoro żegnasz, to nie będzie Cię na fri itanz? xD
avatar
Robcie tak dalej a utrzymacie tutaj duzo graczy XD Zegnam i dziekuje za gre.
avatar
21:00 free items depo
avatar
" Elveres Chodzi o złe zachowanie w grze i na forum. " Jeszcze mi powiedz jakie zle zachowanie w grze, bo z tego co pamietam to nic cni w grze nie pisalem Oczko
avatar
Sprzedam warny - 5td sztuka
avatar
Shoutbox nie służy do żalenia się jeżeli moja decyzja CI nie odpowiada napisz do Nightmare.
avatar
pokaz mi obrazliwa postawe
avatar
Co nie zmienia faktu ze pierwszy warn nie niesluszny
avatar
Nie zamierzam z Tobą dyskutować. Dostałeś warna niech da Ci to do myślenia. Tyle w temacie.
avatar
w takim razie zbanuj mnie na forum a nie w grze, pisze skarge bo dajesz wanry za nic