Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
myslalem ze nie zyjesz xD
avatar
Boxa dzisiaj w planach nie było
avatar
Siła wyższa, a co jest? Pali się gdzieś?
avatar
Bracie gdzie jestes? czemu Cie nie ma na pokach?!
avatar
i wez dojdz kto jest podrobka kogo Duży uśmiech
avatar
Mi tam to nie robi roznicy Duży uśmiech chyba ze kolejny zrobi postac cos ala Asz Keczap bo ich juz za duzo w kazdej mozliwej kombinacji Duży uśmiech
avatar
Jakie tu name locki leca : o! A sam chcialem zrobic nick ku czci czegos waznego: Kanapka Elvis!
avatar
Emm
avatar
Mam prawo zablokować każdy nick, który uznam za niestosowny. Akurat Emil nie ma nic wspólnego z moim nickiem. To dobrze, że nie zamierzasz bo i tak wychodzę z forum. Trzymaj się. Cześć Uśmiech
avatar
Czyli jak powiem do Ciebie Emil, a ktoś zrobi nick Gruby Emil, to też dostanie namelocka? Nie mam zamiaru robić dymów na forum o takie coś, ale aż mi się śmiać chcę z tego namelocka xD
avatar
Poza tym niektórzy do mnie mówią Elvis, więc tak zdecydowałem. Nikt Ci nicku nie zmieni.
avatar
A Elvis to taki agent - NPC
avatar
Ja jednak oczekuje zmiany mojego nicku na ten, ktory byl. Nie widze w nim nic zlego ani nieregulaminowego.
avatar
Nazwę możesz zmienić na stronie głównej Język
avatar
Lubię Elvisa a o zmarłych się źle nie mówi xD
avatar
Nie no, ale namelock za nick Gruby Elvis, to chyba żart jakiś xD
avatar
Zgłoszenie przyjęte.
avatar
Misty i inne liderki sal pewnie wypowiadają się podobnie do Sabriny Oczko
avatar
jakbyście się nudzili to 1.Sabrina: Żartujesz sobie? Nie będę z Tobą walczył, gdy jeździsz! <<podpowiem dodać jedną literkę. 2 atak crabhammer u sh krabby to m4 animacja ataku to spławik
avatar
Co tu się dzieje lepiej nie wnikać nawet w szczegóły.