Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Przetrzyj rękawem i po sprawie XD
avatar
zostałem opluty strasznie...
avatar
Bliźniak szwagra nic o tym nie wiedział [*]
avatar
straciłem żonę, szwagra, szwagra bliźniaka i wszystkich którzy o tym wiedzieli </3 F o C H na amen.
avatar
W zasadzie z tym sie zgadzam Duży uśmiech dobry detektyw z CB xd
avatar
Proponuje wywalić z regulaminu pierwszą "kreskę" w punkcie 2j. Nikt tego nie stosuje (bo to głupota) a potrzebne to jest jak alko przy expie legendami, więc na co go trzymać?
avatar
Bo znowu ten sie dowali ze sie kogos czepiam itd Duży uśmiech a ja chcialem sie tylko posmiac Duży uśmiech ale coz wyszlo jak wyszlo :')
avatar
Ale ja nie mówię, że masz problem. Napisałem tylko że takie rzeczy są normalne, bo w końcu z komputera korzysztasz głównie w domu. A co do Rakka to szkoda komentować, ma swój świat i niech sobie w nim żyje.
avatar
ale ja nie mam problemu tylko sie smialem z Rakka Duży uśmiech
avatar
To nie jest jakiś wielki dramat Uśmiech
avatar
Heniu, Łatwo można "zapomnieć" wylogować, bo to tylko forum jakiejś gierki a nie poczta czy konto bankowe. Ja np. jestem na tym forum caly czas zalogowany mimo, że nie tylko ja tego laptopa używam.
avatar
z firmy swojej wyniesie Duży uśmiech (tej z simsow) xd
avatar
Rakkeri kup Elianie kompa i będzie po sprawie : d!
avatar
xD xD xD
avatar
Darwin pomyliles sie w teorii ewolucji jak patrze na kilku tych ludzi ;dddd
avatar
Ten Darwin chyba za długo przebywał z Item i udzieliło mu się pisanie z brzydkim tonem xDxDxD
avatar
Wiadomo Duży uśmiech nie zawsze sie patrzy na konto tylko z nawyku sie siada i pisze xd
avatar
najlepszym sie zdarza Heniu Duży uśmiech
avatar
tragedia Duży uśmiech jak mozna zapomniec wylogowac Duży uśmiech a tak szczerze to on zawsze chce zablysnac... hehe xd
avatar
cala tajemnica polega na tym ze po prostu Eli zapomniala sie wylogowac a ja przypadkiem napisalem z jej konta xd Hools szoda na Ciebie slow