Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Bo twoja mapa nie była dobra. Napisałem tak bo nie chciałem Cię urazić ani zrazić, sam zanim zrobiłem resp Bellossomów próbowałem kilka razy. Poza tym chciałem dodać inny rodzaj respu, ale wtedy musiałbym zmienić system lvlowania pokemona.
avatar
,,Nagroda bedzie fajna'' 400pp?
avatar
Ja tylko dodam krótko od siebie, że @Ithuriel trafił w punkt.
avatar
I nie, nie jest to żadna prowokacja, tylko fakt.
avatar
I jeszcze odnośnie tego: "Najprościej komentuje się ludziom, którzy mają tylko oczekiwania wobec kogoś a od siebie nie dają nic. Bo szkoda im nawet spróbować" Mam przypominać jak chciałem zrobić mapkę pod roslinne na vipa ale po wysłaniu zarysu mapki uznałeś że rezygnujecie z masowych expów po czym jednak sam takiego dodałeś. Więc sory, ale to zdanie sobie daruj, bo to nie ja miałem wywalone tylko ty wolałeś żeby mapka była twoja żeby sobie do zasług dopisać.
avatar
Film by Itu... Expienie noob chrów, łapanie pokemonuf... i BRZYDKI TON! xDxDxD
avatar
No chyba, że takie "banalne" filmiki chcecie jako reklamę to powodzenia.
avatar
To może tez coś ode mnie. To, że ktoś nie pisał, że podejmuje "wyzwanie" nie znaczy, że filmiku nie zrobi. Lepiej coś zrobić po cichu niż obiecywać i się później zmuszać. Ja na razie myślę co by tam konkretnie dać żeby nie było to kolejne "nagranie" w stylu exp stage taki i tak, questy na to i tamto, można latać/pływać/jeździć itp. takie rzeczy to nawet bugowane gotowce na forum u brazoli są.
avatar
Potem biedni admini musza je z sb usuwac ;/
avatar
Tych co tu pisza zle i brzydkie komenatrze niestety nie brakuje ;/
avatar
Dlatego dajcie jakieś info w grze o tym konkursie bo na forum pojawią się tylko Ci najbardziej leniwi co tylko chcą złe komentarze pisać Uśmiech a największe ambitne perełki ukryte są gdzieś daleko od PC Saffron.
avatar
Dlatego zachęcam naprawdę warto. Zadanie trudne, ale i nagroda będzie fajna.
avatar
Ale zawsze możecie nam pomóc nawet amatorskie filmy pokażą, że taki serwer istnieje jesteśmy zdominowani na yt przez com, nie ma co ukrywać kilka starych filmów na krzyż z naszego serwa jest.
avatar
Nie byłem wtedy adminem też żałuje lepszej okazji niż tamta nie będzie ;/
avatar
Czym wiecej braci i siostr tym lepiej ! Duży uśmiech
avatar
Reklama serwera super sprawa <3 szkoda, że nie wykorzystaliście/my nalotu ludzi podczas euforii z pokemon go Smutny Teraz trzeba walczyć o tych co już są i najlepiej niech namawiają koleżanki/kolegów, i swoje RODZEŃSTWO aby tu grali
avatar
Rozumiem, że chodzi Ci o mnie (jestem tego pewny) Uśmiech Bardzo cenie Twój/Wasz wkład w rozwój serwera zarówno poświęcany czas jak i nakład pracy jaki zrobiliście w ostatnich miesiącach. Sam też poświęcam dużo czasu na grę tuta,j te miliony pytań nowych graczy, odpowiadanie im na pytania czy warto tutaj grać chyba rozumiesz co mam na myśli. Chciałbym tylko komentować te wasze sukcesy,nowości,rozwojowość ale czasami z żalem muszę napisać też coś złego jeśli sytuacja tego wymaga. Wybrałem swoją drogę tutaj jako gracz nie chciałem nigdy żadnych awansów Oczko
avatar
Serwer też trzeba umieć robić i wymaga to sporo pracy i czasu. Najprościej komentuje się ludziom, którzy mają tylko oczekiwania wobec kogoś a od siebie nie dają nic. Bo szkoda im nawet spróbować. Uważam, że taka forma reklamy w dzisiejszych czasach ma większy sens niż kolejne posty na tibijskich forach, których już nikt prawie nie czyta. Zresztą takie posty są i nie widać większego efektu. Komunikat się napiszę. Liczę, że więcej osób podejmie wyzwanie. Powiem tak warto podjąć trud bo będzie wynagrodzony. Uważam więc, że można się dokształcić skoro niektórym najwyraźniej się nudzi.
avatar
Konkurs? xD Przecież filmik trzeba umieć robić, no chyba, że chodzi Ci o włączenie frapsa podczas LB i szczytem umiejętności będzie wstawienie muzyki, ale ja tego filmikiem promującym bym nie nagrał xD
avatar
Na co robić filmik jak twoje ostatnie zdanie to najlepszy opis serwera <3 Może jakiś ranking największych leniuszków na stronie głównej. A tak serio to napiszcie też jakieś komunikat w grze o tym konkursie niech się pojawia przez jakiś czas.