Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Owszem zgadzam sie ze Elve sie stara :d nawet bardzo :d i oczywiscie mu za to dziekujemy i go doceniamy :d neich sie nie zepsuje heh ;p
avatar
Mysle, ze obydwie strony sa zadowolone z tego i obydwie powinny czerpac korzysci xd zarowno adminsitracja jak i gracze xd adminsitracja z powodu dobrze wykonanej roboty oraz poswieconego swojego czasu w rozwoj serwera by graczom gralo sie lepiej, a gracze z powodu duzo przyjemniejszej rozgrywki bez bugow Duży uśmiech
avatar
Aczkolwiek nie mniej jednak warto jest wyrazac swoje zdanie Duży uśmiech zarowno pozytywne jak i negatywne :d po to wlasnie sa ludzkie opinie xd
avatar
Odnosnie "podejscia", no to coz Duży uśmiech sa rozne gusty :d kazdy jest inny Duży uśmiech kazdego cieszy co inne xd wszystko zalezy od danej osoby i jej indywidualnego podejscia do danych tematow i zagadnien Oczko nie zawsze sie wszyscy ze soba zgadzaja ;p
avatar
Wiemy jak Elve się stara dla serwa dlatego twoje przypominanie jest tutaj zbędne
avatar
Bawi mnie twoje podejście do ludzi "Mielibyście" a ty to co za przeproszeniem jakiś prezes tutaj ??
avatar
no i Real xd
avatar
A Osa tez porzadny czlowiek Oczko bo lubi zubra xd
avatar
Ja Elveresa lubie Oczko gdyby nie on to na mapach dalej mielibyscie bugi, a na update byscie czekali z rok Oczko szanuje i doceniam go za jego poswiecony czas i prace Oczko
avatar
Rakk przecież ty sam się czepiałeś Elve i to za jego plecami więc nie rozumiem co masz do Osy Duży uśmiech
avatar
Don Corleone <3 Nie mam nic na swoją obronę. Raz jestem Doktor Jekyll, raz Mister Hyde. Transformacja trwa – nie zatrzymam jej! Oczko
avatar
Bo on nie przychodzi do mnie w przyjaźni i to w dniu ślubu mojej córki ;/
avatar
Osa? Co ty tak sie uczepiles biednego Elveresa? Przeciez to dobry chlopak jest Oczko
avatar
xD
avatar
typowy dialog [MG] Elveres (Ryba) vs Osadnikfans (Jurek) xD /watch?v=2_uWfG-OQG8
avatar
+1 do L boxa
avatar
Kupię Entei! Proszę składać oferty w prywatnej wiadomości.
avatar
Szanuje Szaniec za filmik dobry kozak
avatar
Wydaje mi się, że punkt 7 druga pauza nie sprzyja wizerunkowi serwera, a nawet powiem więcej, działa na jego szkodę.
avatar
Kto chce ocenic filmik :<?