Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To jest detal ale to nie znaczy że nie może to też być mebel. Jeden układa liście z venusaurow, inny bryłki lodowe a inny piłki. Chodziło mi po prostu o to że to jest item który służy "do zabawy" więc nie ma w tym nic złego żeby był dostępny a czy to będzie poprzez zbieranie z mapki czy do kupienia u npc to dla mnie bez znaczenia,
avatar
można jakieś info jak już karty pokemon beda dodane do boxów ? dziękuję.
avatar
Chyba te ozdobne Duży uśmiech
avatar
Nie no, kiedyś stackowały się bodajże ^^
avatar
Nigdy sie nie stakowały ...
avatar
@Elveres Czemu stony sie nie stackuja? ;d
avatar
Tak samo było z gwiazdkami też zniknęły z domków. Powiem tak niektóre itemy będą dostępne i wprowadzone, ale muszą być dodane jeszcze raz. Detale, które służą do mapowania nie są do meblowania domku.
avatar
To jest detal nie mebel. Naprawiłem go bo był źle dodany. Wtedy zniknęło wszystko z domków. Nie wiem dlaczego pewnie jakiś skrypt.
avatar
A poza tym, piłka nie służy do upiększania mapy, tylko do gry więc powinna być "dostępna".
avatar
Wtedy raczej skasowało by go też jeśli ktoś ma w pc albo gdzieś schowane a wyczyściło tylko z domków ;/
avatar
Elveres? Przepraszałeś wczoraj za swoje zachowanie a dzisiaj prowokujesz tutora, dajesz niestosowne nicki.
avatar
@Elveres @Elveres @Elveres @Elveres @Elveres @Elveres @Elveres @Elveres @Elveres
avatar
Takiej karty jeszcze nie mam w albumie ;/
avatar
Widzę żubry są popularne na tym serwie xD
avatar
OMG xd TROP DALEJ xd Ech
avatar
Zapewne kiedy poprawiłem item wtedy automatycznie usunęło je z domków. Wiecie ostrzegałem, że tak może się stać. Żeby nie zbierać mapowych itemów (detali) bo one służą do upiększania mapy a nie domków. Mają po prostu inne ustawienia niż meble.
avatar
liberum veto.... -_-
avatar
Pewnie Pogba je ukradl bo mu malo wszystkiego to i pilki zawalil xd
avatar
Taki ładny domek miałem i mi piłki ukradli Smutny
avatar
nie wiem jak złapać unowna ja łapałem je w parach Oczko