Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
*klapklap davin <3
avatar
@Rakkeri jakich fanów?
avatar
XD
avatar
jak cos to jestem na nie bo faze mam od weekendu i dochodze do siebie, sory moich fanow za brak udzielania sie na fejsie!
avatar
znaczy królewski ale fail Smutny
avatar
xD
avatar
zależy czy pełnołuski czy sazan Oczko
avatar
@osadnik 200pp za karpia to rozsądna cena? Duży uśmiech
avatar
Moim zdaniem po upadku zaczyna się samowolka xD
avatar
Jeśli kiedyś google spadnie z rowerka (xD) to pewnie te filmy spadną razem z youtubem, tak samo jak PW razem z serwerem
avatar
cytat dnia Nightmare: " a ja wiadomości graczy mam gdzieś, to już inna sprawa." <3 wiem wyrwane z kontekstu.
avatar
Choć porównywanie wiadomości prywatnych do filmów może wydawać się głupie i tak jest to prawda xD
avatar
@Nightmare Min. YouTube te filmy gdy nie łamią regulaminu zostają na zawszę. Gdy jest jakaś przypałowa akcja zostaje ona na wieki. Oczywiście pomijając opcje usuń film
avatar
Co masz na myśli?
avatar
@Nightmare Jest wiele tego przykładów Duży uśmiech Nie tylko fora internetowe ;d
avatar
Wiem, ale lepiej uczyć ludzi, niż kłamać, że nikt nigdy nie będzie miał dostępu do PW. Wszystko, co idzie przez internet może zostać nagrane i kiedyś przeczytane.
avatar
@Nightmare Nie każdy to rozumie, ja rozumiem. Tylko przypominam że były dymy ;D
avatar
Fizycznie dostęp mieć mam... A że baza jest duża i szeroka, a ja wiadomości graczy mam gdzieś, to już inna sprawa.
avatar
@Lightness Jeśli wejdziesz w swoje PW, to zobaczysz, że możesz je przeglądać - więc są gdzieś zapisane. Możesz też z innego komputera na swoim koncie - więc nie na komputerze. Skoro są na stronie, to strona ma do nich dostęp. A strona trzyma je w bazie danych. Administratorem bazy danych jestem ja i jestem w stanie odczytać dowolne dane z bazy. Voila, mam dostęp do PW graczy.
avatar
@Nightmare Wiesz wiadomości prywatne to wiadomości prywatne. Nie każdy wyraża zgodę na to, aby ktoś mógł je przeglądać Duży uśmiech Ostatnio były niezłe dymy o to na forach. Chyba że się mylę to przepraszam.