Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
kiedy będzie można kupić punkty przez sms
avatar
fajny ten nowy skill teror Uśmiech
avatar
ogarnĄłem *
avatar
pokemon ogarnołem już te wykałaczki twoje Uśmiech
avatar
xd znowu
avatar
xDxD Następny ban, chyba mu się nie udało xDxD
avatar
twoj nick w grze?
avatar
Pytalem jaki cel miala ta zmiana to nie dostalem zednej odpowiedzi w zammian za to permanentnego bana powod X i usuniecie wpisow na shoutboxie
avatar
Ja nie jestem od zwiekszania liczby online Duży uśmiech ja jestem zeby sb w wolnej chwili zagrac Duży uśmiech
avatar
Takim mysleniem nie zwiekszysz liczby online Uśmiech
avatar
Ich serwer ich zmiany. nie pasuje to nikt nie trzyma
avatar
To jak, wytlumaczy mi ktos z administracji w koncu za co dostalem bana? Powód: x I dlaczego za kazdym razem ktos usuwa moje wpisy skoro wypowiadam sie na temat wprowadzanych nowosci? Moze tylko dlatego ze jest to negatywne zdanie? Dlaczego nie robicie przez takimi zmianami ankiet?
avatar
to powinno być przez jedno l
avatar
odkryłem bug czy cos bo jak wpisujemy /h to jest miasto o nazwie Vermillion a jak wpiszemy /h Vermillion to pisze że nie ma takiego miejsca
avatar
ale nudy ;/ zero dymow Smutny
avatar
Nightmare pw, nie widze by regulamin zabranial negatywnego wypowiadania sie co do wprowadzonych nowosci
avatar
Rozumiem, że to specjalny "prezent" dla druida, ale bez jaj panowie Smutny
avatar
Ten nowy "system" leczenia mi się kompletnie nie podoba. Jak ktoś expi dłuższy czas to skilli używa "na ślepo", więc to trochę z automatu leci a teraz jedna pomyłka i heal w plecy [*]
avatar
jak jest pvp i gengar teror uzywa tą niewidke to po tym sie buguje czesto i wogole nie da sie go uderzyć
avatar
My nawet na "Ty" nie jestesmy Oczko racze pan mi mowic powinniscie Oczko