Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
myślisz, ze przyjmują tam z klawiaturami? xD
avatar
Chyba się zgłoszę xD
avatar
avatar
O tym wlasnie mowie Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri a wedlug mnie udzielanie sie w tematach w ktorych sie nie ma pojecia jest oznaka debilizmu i braku jakich kolkwiek podstawowych informacji.
avatar
Wszystko ma swoje granice Duży uśmiech mysle, ze nazwanie kogos "debilem" znacznie uchodzi od okresleniem tego miana komplementem Uśmiech
avatar
xDD
avatar
Co takiego Cie obraża? wyżal nam się Wojtek, tu sami swoi
avatar
Grunt to pewnosc siebie Oczko powiedzmy, ze znam poczucie wlasnej wartosci, nie omijajac dystansu do siebie pomimo waszych wszelakich obraz w mym kierunku Uśmiech
avatar
Musisz być bardzo zapatrzony w siebie skoro myslisz ze ludzie nie maja niczego do roboty tylko o tobie gadac xD
avatar
Musicie mnie bardzo lubić skoro ciagle gadacie o mnie interesujac sie moim zyciem nie majac wlasnego Oczko az taki interesujacy jestem?
avatar
Powiedział typ, ktory nie ma zielonego pojecia na ten temat, bo jeszcze nawet wtedy nie wiedzial o istnieniu serwera, a sie wypowiada xd najpierw dowiedz sie jak bylo a potem mow ;p bo masz kiepskie info xd chociaz w pisaniu bajek zawsze byles dobry Duży uśmiech
avatar
Wojtuś rozwiń swoją wypowiedź, o co teraz Ci chodziło bo nie rozumiem. Ja hipokryta? z której strony niby xD?
avatar
Powiedział typ który miał delete'a (czy tam bana na IP) za swoje zachowanie, brak słów na takie 0,0000000001 gracza (bo do ćwierć daleko).
avatar
Przyganial kocioł garnkowi xD
avatar
Wojtuś widzę hipokryzja opanowana perfekcyjnie xD Kto jak kto ale Ty zwracać mu uwagi na ten temat nie powinieneś ;d
avatar
Uuu.. groznie Duży uśmiech mocne slowa jak na "pana doroslego" Duży uśmiech wlasnie nimi pokazales ile masz lat dokladnie xD zachowanie godne nasladowania xD
avatar
@Rakkeri debilu z pracy ... ja nie mam jak ty 15lat ...
avatar
Pewnie cwierc gracz za kare siedzial w kozie i dopiero teraz sie pojawil xD
avatar
O wrocil ze szkoly Duży uśmiech