Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie tylko domek można stracić Duży uśmiech j) Administracja zastrzega sobie prawo do usuniecia konta gracza, w przypadku gdy gracz:- nie wykazuje aktywnosci (brak logowania) przez okres co najmniej 2 tygodni Uśmiech #update
avatar
Jak jedziesz na 2 tyg I się nie zalogujesz, to tracisz domek xd możesz wziąć laptopa albo skoczyć do kafejki etc. Załóż ankietę, jak większość poprze to nie widzę problemu Oczko
avatar
2-3 dni
avatar
To co jeśli jedziemy na 2 tyg i się nie zalogujemy? Nie lepiej dodać do tego 2,
avatar
Ja tam mam pytanie. Jeśli chodzi o te tracenie domku po 2 tyg
avatar
jakby co to poprawna jest ta liczba co się pokazuje po zalogowaniu, a czemu się różnią to jeszcze muszę sprawdzić...
avatar
Pisalem juz o tym do Nighta, bo u mnie tez zle pokazuje xD
avatar
avatar
#update
avatar
cos w tym jest, ale to pozniej ;p + i tak nie ma jak sprawdzic ile dmg'a eflect jest w stanie zablokowac na danym pokemonie ;c
avatar
Chętni mogą sprawdzić działanie reflecta zamiast dywagować tutaj Język
avatar
drobna? XD powiedzialbym predzej ze reflect moze zablokowac pewna ilosc dmg'a a cala reszta leci na pysk ;v
avatar
lecz po "przelamaniu" nie zadajesz wtedy calego dmg, tylko jakas jego drobna czesc xd
avatar
to "przelamanie" jest zalezne od wysokosci dmg. to ma sens bo dziwnym by bylo jak by poke na 50lvl odbijal atak legi xD
avatar
czasem nasteuje jego przelamanie xd
avatar
A ona ma jakis limit czasowy czy bedzie trwala ciagle dopoki jakis potworek mnie nie trafi?
avatar
on odbija tylko jeden cios naszego przeciwnika i na tym kończy się jego działanie i tak przy każdym użyciu
avatar
Tyle to ja tez wiem, z tym, ze nie widze zadnej roznicy po uzyciu tego skila, ani nie wiem jak dlugo on trwa
avatar
Jak sama nazwa wskazuje - odbija dimejdż
avatar
Ktos mi wytlumaczy jak dlugo dziala i co robi skill "reflect"? xD