Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
łeee ale anal x; a tak btw to jak juz cos Panie Nightmare jak juz chcesz okazywac szacunek to rob to poprawnie.
avatar
@Nightmare I co panie Nightmare?
avatar
moze jednak masz skoro to tak wplywa na cb emocjonalnie?
avatar
raz już się wstrzymałem i nie dostał warna i co wyszło ? Ja nie mam 5 lat żeby ktoś o mnie pisał takie rzeczy i się cieszył potem bez kary.
avatar
@osadnik Spokojnie to tylko gra xD
avatar
Nie będę grał tu z taką przypięta łatką do mojej osoby. I albo on wyleci albo Ja
avatar
"Naczelny ruchacz nowych graczy.Nikt nie ma w dorobku orżnięcia na hajs takiej grupy nowych graczy jak Ty<czytaj Osadnikfans
avatar
to moze przestan wkoncu rozpoczynac klotnie w wątkach na forum? z tego powodu admini są zmuszeni zamykać/usuwać często wartościowe i przyjemne dla użytkowników wątki.
avatar
No i najważniejsze to ja dalej muszę grac z tymi wszystkimi ludźmi z przypięta łatką do swojej osoby (oszust, ruchacz nowych graczy)
avatar
Pierwszy raz słyszałem żeby jedna osoba zwracała się do drugiej na forum publicznym "Naczelny ruchacz nowych graczy.." zresztą czytałeś to widziałeś. I tak zostałem oczerniony na cały serwer bez ani jednego dowodu nawet ćwierć-dowodu.
avatar
ale kto wyciąga konsekwencje z wypowiedzianych słów? chyba są odpowiednie organy
avatar
dział propozycje nie do tego służy
avatar
jeśli chcecie rozwiązywać jakieś spory, to róbcie to w offtopie albo w grze
avatar
Dzięki Night zamieć sobie pod dywan. Super dalej niech sobie wymyślają i oczerniają ludzi brawo...
avatar
i jest to w "Zmiany dotyczace gry"
avatar
@Kanopus o ile dobrze pamiętam ten atak dodano Charizardowi 12.02.2018
avatar
Ten czar m11 u Charizarda to jakis nowy? bo kiedys go chyba nie bylo, a nie widze o tym wzmianki w "Zmiany dotyczace gry"
avatar
Byłoby już powiadomienie ;d
avatar
Ma ktos pojecie czy bedzie jakis event w najblizszym czasie hakis wakacyjny czy cos?
avatar
Szkoda tylko że jak go trzeba to go nie ma Smutny