Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jaka jest wartosc 100pp w TD?
avatar
vip 7 dni <3*
avatar
<3
avatar
ignore
avatar
#to niezłe wybijanie się poprzez robienie syfu xD Fajnie się tak przyznać mam nadzieję, że Night i Egi też to czytają i wiedzą co pewna osoba chciała i pewnie dalej chcę tu osiągnąć i jakim sposobem #update
avatar
#teraz # czekamy #na # update
avatar
#nareszcie #dobra #robota # dziękujemy <3
avatar
#tylko #do wyczerpania #zapasów
avatar
#sms #dobra #cena #nie mam #drobnych
avatar
#sms: #vip 7 #dni, #kupowanie #wiele #naraz
avatar
próba wybicia sie po przez robienie syfu, widze to bo sam to kiedys robilem. nikogo nie chce urazic. shoutbox jest publiczny Uśmiech
avatar
Jestem za daniem szansy Ithurielowi, może przyśpieszy to kolejny update ;p
avatar
A w kwestii wymyślania i pisania, ja się chętnie podejmę wyzwania na full questa (z dialogami u npc gotowymi) i zobaczymy czy problem jest serio w teorii (fabuła, która bedzie) czy praktyce (skrypty. mapka) Język
avatar
Poszło na priv
avatar
O, to ciekawe, podeślij mi linka do jednego z serwerów, który ma jedną osobę w adm i dużo aktualizacji
avatar
I to tyle, bo nie chce znowu robić "dymów" dla warna Uśmiech
avatar
A ta, jak to nazwałeś "prawidłowość" to jedna wielka bzdura. Na zwyklej tibii to tak działa (i stąd resety co chwile), ale na części serverów, w ciągu przykładowo 2-3 miesięcznej edycji jest więcej aktualizacji niż tutaj przez nawet rok i większość z tych serverów ma po 1 osobie w administracji.
avatar
Nie tylko mapa i skrypty, ale to jest znakomita większość. Skryptów pod konkretny pomysł nie znajdziesz, ale pomysł zawsze można zaczerpnąć z masy źródeł w internecie. Pomijając już fakt, że nieszczęsne vipy czy chociażby "item market" w grze (pierwsze co mi przyszło do glowy) nie potrzebują wymyślania, tylko działania.
avatar
a prawidłowość że serwer upada, potem update, podnosi sie i w kolko jest zachowana dlatego, że po prostu tyle czasu schodzi na zrobienie wiekszego update
avatar
update to nie tylko mapa i skrypty, ale też questy które trzeba wymyślić i napisać