Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Co masz na myśli? Jak to wywalić?
avatar
Pytanie za 100 punktów (nie premium) do nighta. Co za śmietnik w tym cliencie jest, że potrafi neta wywalić? ;c
avatar
Wszystko mozliwe Duży uśmiech wakacje byly Duży uśmiech to sie pilo xd
avatar
@Heniu, Pijany byleś chyba, bo on był dokładnie od końca tamtych wakacji a kiedy ten cyrk się skończył, to każdy widział ;p
avatar
gralem na serverach na ktorych paroby admina mialy kadencje 2-3 miesieczne wiec tutaj sa w porownaniu do nich bardzo dlugie.
avatar
Z tego co pamietam to Elvis byl juz gdy zaczynalem a to bylo blisko poltory roku temu wiec byl przynajmniej rok w Teamie ale tak mi sie wydaje moge sie mylic Duży uśmiech
avatar
Skład zmieniał jak rękawiczki? Mówisz o tym, że doszedł Elveres, a pół roku później poszedł?
avatar
Heh no cóż, co można dodać @Ithuriel znów trafił w punkt.
avatar
To by było na tyle
avatar
#nowyświat #małyexp #lenistwo #staniewpc #bieda #takjaktutajbezvipa
avatar
Hahahaha dziękuje już wszystko wiem i nie było tematu.
avatar
No jak Night napisał tam gdzieś wcześniej że to projekt na nowy rok. Dlatego nie ma co panikować Oczko
avatar
@Osa Bardzo pięknie napisane, ale powiem tak, nie uwierzę póki nie zobaczę jednego, albo drugiego.
avatar
Przez to gracze już za daleko uciekli z lvl od pomysłów administracji na serwer. Ja wam mówię, że to końcówka tej edycji pozostanie tylko czekać na decyzje czy dadzą nam wybór między dwoma światami czy po prostu będzie reset i ruszy nowa edycja Uśmiech
avatar
To nie jest teoretycznie tylko 100% pewne ta edycja grana była na bugach ciągle, wiecznie poprawianie czegoś. Skład Sharp#team się zmieniał jak rękawiczki każdy z nich miał jakieś swoje wizje.
avatar
@Osa jak na razie, to jest wszystko tylko teoretycznie, a w praktyce wiadomo jak to wygląda.
avatar
*zaaadooooowaaaaalaaaaaałłłłł @Shany jeeeesteeeem naaaa nieee e, móóóój poooomyyyysłłłł maaaaszszsz www prooooopoooozyyyycjaaaaachchch
avatar
"Wszyscy jesteśmy testerami" <3
avatar
Restartu i tak nie będzie, a chodzi tutaj nie tyle o sam restart, co o zrobienie ogólnego porządku.
avatar
na razie nie ma co robić #restart bo jeszcze #update nie było. A tak serio to ta edycja jest przygotowaniem do nowego świata tu się ciągle coś zmieniało i mam nadzieje, że administracja nauczy się na błędach i jak już wystartuje ten nowy świat to będzie w pełni zadawalał wszystkich Uśmiech I mam nadzieję, że ten White dalej zostanie jak Night obiecał i wszyscy będą mieli prawo wyboru. Duży uśmiech