Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A jednak to możliwe xD https://i.imgur.com/PwrlWQN.png
avatar
Tarble, jak skomentujesz tego gola? Oczko
avatar
No dobra, nie zrozumiales aluzji ale szkoda zasmiecac SB takze skoncze na tym co juz bylo powiedziane. Zapraszam na ogladanie meczu Duży uśmiech
avatar
Dlatego tez uwzglednilem twoj uzasadniony glos Uśmiech
avatar
Wszyscy rozumiemy, ze glosowales na nie Uśmiech
avatar
A ja odsylam do tematu i cytuje: " ta ankieta jest tylko sugestią"
avatar
Odsylam do ankiety Uśmiech
avatar
@Shany Dobry Bait xD
avatar
Kupie sudo bez podpisu Duży uśmiech
avatar
Gratulacje Patryk Uśmiech
avatar
09:27 Już masz 6 pokemonów przy sobie lub nie masz miejsca na następnego. Twój pokemon Ditto został przeteleportowany do PC.
avatar
Jak ja tu dawno nie byłem, pograłbym na nowym serwerze XD
avatar
Dodanie pozostalych pokemonow, tych brakujacych to tez jest jakis pomysl i ma sens Uśmiech ale nie wszystko da sie zrobic od razu Uśmiech to juz bardziej taki odlegly temat moim zdaniem Uśmiech nie wszystkie sie da dodac naraz ;p lepiej malymi kroczkami cos powoli robic i dodawac nawet po tym jednym Uśmiech a juz wlasnie sama taka zmiana cieszy ludzi Uśmiech wiekszosc przywykla po prostu do tego, ze nie oplaca sie o czyms pisac, zakladac tematy czy skladac propozycje bo i tak sie nie przyjma Uśmiech noz, widelec trzeba probowac i moze jednak sie uda Uśmiech w koncu robimy to dla naszego wspolnego dobra bo kazdemu zalezy na rozwoju serwera Uśmiech
avatar
Szczerze mowiac, to ja nie mam jakiegos wielkiego pojecia o informatyce Uśmiech tak na chlopski rozum wydaje mi sie tylko, ze dodanie jednego pokemona to nie jest wiele roboty ;p oczywiscie sie moge mylic Uśmiech ale to dopiero wtedy jak propozycja sie przyjmie wiec nawet nie ma co wyprzedzac faktow Uśmiech Glowny glos i tak w tej sprawie ma administracja Uśmiech
avatar
Idea dobra ale sposob wykonania wedlug mnie tak na szybko i po łepkach xd (tak to ujme)
avatar
@Davin ja nie czepiam sie tego co juz są. Jak są to niech sobie beda ale czemu wybiorczo maja byc dodawane poki do boxow. Nie lepiej zeby jakos to uporzadkowac i wogole w miare logiczny sposob porobic. A nie tak o od czyiś widzimisiow dodamy tego poka.
avatar
Utworzylem ankiete w celu dodania 1 pokemona do boxa Uśmiech a nie 10 czy 15 naraz Uśmiech tak jak Davin mowi, wiele pokemonow z 2 generacji juz znajduje sie w boxach Uśmiech w boxach 1,2 3,4 Uśmiech
avatar
Mimo wielu różnic miedzy mną a Wojtkiem to uważam, że ten pomysł nie jest zły, a i nikomu nie zaszkodzi
avatar
Heniu ale niektore poki z 2 geny sa juz w boxach np: jumpluff i jakos nikt nie marudzi ze czemu on a nie inny
avatar
To jest tylko zwykla propozycja, nic wiecej Uśmiech ktora sie przyjmie lub nie Uśmiech Takze wszystkie opinie i glosy sa mile widziane) pomysly nie tylko o sobie ale takze i o nowych graczach przed zaglosowaniem Uśmiech po prostu pomyslalem, ze fajnie by bylo go wylosowac takze z boxa, a nie tylko lapiac Uśmiech