Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@osadnik jesteś moim prokuratorem pomóż a dostaniesz jakiś %
avatar
@OryginalneZiolo Ja bym na Twoim miejscu napisał jakiś temat "Z prośbą o UB i pytaniami dlaczego Twój dobytek został zlicytowany" tam Ci prędzej ktoś odpowiedni odpisze Duży uśmiech sam jestem ciekawy finału tej sprawy.
avatar
Jeżeli to nie administracja to przepraszam NO ALE KUR*A JAKIM PRAWEM? Czy administracja może coś z tym zrobić? Czy raczej nie, no bez przesady że jakaś osoba zrobiła licytacje domku ...
avatar
to nie administracja tylko człowiek powołany na stanowisko Mapera w grze raczej administracja o tym nie wiedziała nawet Oczko
avatar
Czyżby administracja dodała coś nowego do regulaminu? Oczko To nieźle
avatar
@osadnik to zajebista administracja Oczko jak ktoś ma bana to licytują rzeczy NIE POSDRAWIAM
avatar
@OryginalneZiolo no niestety własnie była Smutny mam nadzieje że cała kwota będzie przekazana Tobie jak odzyskasz UB Duży uśmiech bo nikt nie miał prawa zlicytować twoich rzeczy.
avatar
@Osadnik Mam nadzieję że nie było licytacji xDD nie mieli podstaw nawet ban to ban i dlaczego miałaby być licytacja
avatar
A ja jestem ciekawy jakim prawem ten dobytek gracza został zlicytowany i gdzie się podziały pieniądze z tej licytacji Uśmiech ?
avatar
A jak nie to na śmietnik
avatar
Nie no może będę miał tam może Centa jednego ?
avatar
Podziekuj mapperowi Uśmiech
avatar
Kurła zgłaszam do płokułatuły
avatar
Straciles caly swoj dorobek zycia bo zostal sprzedany Stefanowi
avatar
nawet gdyby udalo ci sie odzyskac konto i dostalbys unbana to bedzie one puste bez niczego
avatar
Twój domek, twoje pokemony, twoje itemki i wszystko co tam miales na koncie, cala twoja zawartosc zostala zlicytowana na aukcji
avatar
Masakra jakaś z tym ?? zaraz to się okaże że do prezydenta będę musiał iść żeby mi UnBana załatwił ???
avatar
@osadnik Mordeczko skierowali mnie do egiego potem do nighta a night do Mapper a Mapper do nighta ?? *Mózg Rozjebany* jak coś dziecko założyło fałszywe konto *NickChu* także w sprawie konta mogę potwierdzić że to moje żeby znów nie odpierdolił coś...
avatar
Uśmiechem na twarzy* Duży uśmiech
avatar
#wolność dla @Nickchu <3