idakozi28

idakozi28 *

  Wyślij wiadomość
Statystyki
Razem postów:
0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
15 Minut, 25 Sekund
Tytuł:
Świeżo zarejestrowany
Ostatnia wizyta:
22 minut(y) temu
Wiek:
28-10-1991 (32 lat)
Strona domowa:
Dane kontaktowe użytkownika idakozi28
Dodatkowe informacje o idakozi28
Płeć:
kobieta
Miejscowość:
Warszawa
Ulubiony Pokemon:
charmander
O sobie:
Kiedyś był wspaniałym prezentem dla babci od dziadka. Stary gramofon z mahoniową obudową, ciężki, solidny i niezawodny. Babcia kochała go i używała do słuchania swoich ulubionych płyt, które zgromadziła przez lata.

Lata mijały, a gramofon zaczynał się zużywać. Babcia zaczynała zapominać, jak go właściwie obsługiwać, a dziadek nie żył już od dawna. Gramofon stał się starą pamiątką, którą nikt już nie używał.

Jednakże, w dobie powrotu do winyli i analogowego brzmienia, gramofon znalazł swoje miejsce na nowo. Znajomy wnuków babci, który zawsze interesował się muzyką, postanowił odnowić ten stary sprzęt i dać mu drugą szansę.

Po długiej renowacji gramofon zaczął działać tak, jakby nigdy nie miał przerwy w użytkowaniu. Brzmiał tak, jakby powstał dopiero co i oddawał dźwięki w sposób, którego nie słyszano od lat. Wnuk zaczął korzystać z gramofonu, a nawet kupował nowe płyty winylowe, aby móc słuchać ich na swoim ulubionym sprzęcie.

Babcia z początku nie była przekonana do tego powrotu do przeszłości. Jednakże, kiedy usłyszała, jak pięknie brzmiała muzyka z gramofonu, zaczęła w końcu znowu cieszyć się z jego istnienia. Wnuk często odwiedzał babcię i grali razem na gramofonie jej ulubione płyty, a ona tańczyła i śpiewała.

Stary gramofon, który przeżył drugą młodość, stał się więc nie tylko źródłem pięknej muzyki, ale także sposobem na rodzinne wspomnienia i miłe chwile spędzone razem.
Sygnatura

0
Pozytywny

Poleconych użytkowników: 0