aborcjaczechyGP

aborcjaczechyGP *

  • Data rejestracji: 14-06-2022
  • Offline
  Wyślij wiadomość
Statystyki
Razem postów:
0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
7 Minut, 4 Sekund
Tytuł:
Świeżo zarejestrowany
Ostatnia wizyta:
24-06-2022, 08:30
Wiek:
Nie określono
Strona domowa:
Dane kontaktowe użytkownika aborcjaczechyGP
Dodatkowe informacje o aborcjaczechyGP
Płeć:
nie wybrano
O sobie:
Aborcja Czechy - opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

Aborcja Czechy GynPrivat - gwarantujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Czechach. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości przypadków nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

Przeprowadzenie zabiegu aborcji na terenach Czech jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Stawiamy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.
Sygnatura

0
Pozytywny

Poleconych użytkowników: 0