|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| Chciałem dać coś dobrego
Dałem tylko siebie...
[*]
https://youtu.be/3z-jNRAwSHk |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
05-04-2021, 18:05 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
02-04-2021, 19:34 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| Mam tak samo jak ty
Miasto moje, a w nim
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam kolorowe sny
https://youtu.be/lL8FXwdhXfU |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
26-03-2021, 21:52 |
| |
|
Wątek: To już jest koniec :)
Post: To już jest koniec :)
| Z dniem 20.03.2021r zrezygnowałem ze wszystkich funkcji pełnionych na serwerze. Dziękuje administracji za zaufanie i dla graczy za wsparcie. Mam nadzieję, że serwer jeszcze się rozwinie :) Życzę wszys... |
|
osadnik |
Offtop
|
5 |
13,545 |
20-03-2021, 19:31 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| https://youtu.be/4DW5b17Zrog |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
18-03-2021, 12:04 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| Wszystkiego Najlepszego Wredoty :heart:
https://youtu.be/Kiq8pFz9r3o |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
08-03-2021, 18:02 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| https://youtu.be/vClqvioJETU |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
04-03-2021, 23:25 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
26-02-2021, 21:22 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
19-02-2021, 19:55 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| Jak świat długi, szeroki
Od początku naszych dni
Z naturą nie wygra nikt
Samiec mknie do samicy
Musisz się starać
Próbować, walczyć, a jak
To nie przynosi skutku To odpuść sobie głupku ją...... |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
08-02-2021, 21:35 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
05-02-2021, 22:22 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
29-01-2021, 17:27 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
| Wylosowane liczby to 1,5,2 |
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
23-01-2021, 19:01 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| https://youtu.be/1aDNql3tWEg |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
22-01-2021, 20:40 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
22-01-2021, 20:26 |
| |
|
Wątek: Poke lotek
Post: RE: Poke lotek
|
osadnik |
Offtop
|
1,260 |
1,646,884 |
15-01-2021, 20:18 |
| |
|
Wątek: Wigilijny konkurs
Post: RE: Wigilijny konkurs
| Witajcie :)
Jak już Czesia napisała Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie "Moja wigilia w świecie pokemon" serdecznie dziękujemy.
Pora na wyniki:
1 miejsce: Ithuriel
2 miejsce: Lamberek
... |
|
osadnik |
Newsy
|
9 |
29,462 |
02-01-2021, 19:11 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| "Chciałem tylko komuś siebie dać, komuś siebie dać, komuś siebie dać, kurtyna
Zawsze gdy opada kończę sam, kończę tutaj sam, kończę tutaj sam, jak widać..."
https://youtu.be/CPoyTKU1Cys |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
01-01-2021, 14:15 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| https://youtu.be/3CcUZZ6Q-0c |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
31-12-2020, 19:50 |
| |
|
Wątek: Czego słuchacie ?
Post: RE: Czego słuchacie ?
| No Hej śpiochy :lol:
https://youtu.be/4yB7M5u3urA |
|
osadnik |
Offtop
|
602 |
1,157,601 |
22-12-2020, 07:27 |