|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział
[mal.]
|
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane |
| |
|
Wątek: Błędy
Post: RE: Błędy
| uuu Panie jak te "zardziki" mnie zaimponowały w tym momencie chyba jakiś podkład pod qest (ciekawość +10) :) |
|
osadnik |
Bugi
|
5 |
12,898 |
05-02-2017, 21:08 |
| |
|
Wątek: zamazane wsio
Post: RE: zamazane wsio
| Ty ja taki obraz mam jak napotkam niespotykanie wielkie stado żubra :-) |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
22,705 |
14-05-2018, 21:14 |
| |
|
Wątek: Co chwile bugujący się terror
Post: RE: Co chwile bugujący się terror
|
osadnik |
Bugi
|
6 |
14,728 |
24-05-2018, 09:23 |
| |
|
Wątek: Poważny błąd uniemożliwiający grę
Post: RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę
| Ja również zawsze lubiłem być puszowany xD od tego czasu nie widziałem się z Warcisławem :lol: :lol: :lol: |
|
osadnik |
Bugi
|
30 |
68,348 |
05-06-2018, 18:43 |
| |
|
Wątek: Poważny błąd uniemożliwiający grę
Post: RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę
| jedna z ważniejszych decyzji w historii serwera :zdziwko: trzeba poważnie przemyśleć na co zagłosować |
|
osadnik |
Bugi
|
30 |
68,348 |
05-06-2018, 19:32 |
| |
|
Wątek: Poważny błąd uniemożliwiający grę
Post: RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę
| Night celowo ustawił "Zostawić wyłączone" jako drugie w ankiecie bo wie, że bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie :diabel: |
|
osadnik |
Bugi
|
30 |
68,348 |
05-06-2018, 19:54 |
| |
|
Wątek: Poważny błąd uniemożliwiający grę
Post: RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę
| Z tego co pamiętam to w lutym 2015r śp Ashba z Lightem podpisali ustawę o nieagresji i nietykalności cielesnej graczy znajdujących się w stanie spoczynku PokeCentrum |
|
osadnik |
Bugi
|
30 |
68,348 |
05-06-2018, 22:27 |
| |
|
Wątek: Help me :D
Post: Help me :D
| https://zapodaj.net/images/eb681e9d731d2.png
Warcisław zobaczył, że podrywam Joy i teraz nie chce mi nic sprzedać ::( ratunku Night :huh: |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
20,632 |
07-09-2018, 19:30 |
| |
|
Wątek: Help me :D
Post: RE: Help me :D
| Najgorsze że przez ten czas już bym złapał pewnie z dwa Mewtwo a tak nie idzie nawet ultra balli kupić :( |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
20,632 |
07-09-2018, 22:49 |
| |
|
Wątek: Help me :D
Post: RE: Help me :D
| Też tak pomyślałem ale żeby zaraz bany na Handel dawać to tego w regulaminie Light ani Elvis nie ujęli :( Jedynie Update i te GiS balle mogą nas uratować bo nie ma gdzie inwestować już :D |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
20,632 |
07-09-2018, 23:36 |
| |
|
Wątek: Help me :D
Post: RE: Help me :D
| A mi się wydaje, że nawet jakbym bez monitora grał to i tak zawszę będziesz za mną :D |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
20,632 |
10-09-2018, 12:19 |
| |
|
Wątek: Tysiącdolarówka
Post: RE: Tysiącdolarówka
|
Pokemon Druid napisał(a): (04-11-2018, 14:14 )
--
1td to 100hd, a 100hd to 10 000$, stąd ta różnica
Dodatkowa informacja: 1td to wartość karty magikarpia.
--
Jedyna nazwa żeby wszystko pogodzić to... |
|
osadnik |
Bugi
|
9 |
19,257 |
04-11-2018, 21:22 |
| |
|
Wątek: Pallet
Post: RE: Pallet
| Detektyw Czesława na tropie hihi :D |
|
osadnik |
Bugi
|
5 |
14,165 |
20-11-2018, 17:09 |
| |
|
Wątek: Pallet
Post: RE: Pallet
| Za znalezienie bugów chyba też nagrody się dostaje :D plecaki czy coś... |
|
osadnik |
Bugi
|
5 |
14,165 |
20-11-2018, 17:28 |
| |
|
Wątek: Head Admin...
Post: RE: Head Admin...
| Prawdopodobnie to ma związek z kontenerem na śmieci... |
|
osadnik |
Bugi
|
9 |
20,519 |
08-12-2018, 16:40 |
| |
|
Wątek: Head Admin...
Post: RE: Head Admin...
| Ja mam problem bo mi grzyb na ścianie zaczął wychodzić i nieprzyjemny zapach zza okna. Nie wiem do kogo mam pisać podanie o odszkodowanie. Wypełniłem już wnioski: m69 a96 p66 e07 r32 |
|
osadnik |
Bugi
|
9 |
20,519 |
08-12-2018, 18:44 |
| |
|
Wątek: Adminie...
Post: RE: Adminie...
| Czesia masz 3 dni konta premium i jeden dzień Vip-a :D Kto powiedział, że po stracie konta Vip nie można mieć jeszcze konta premium xD |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
30,586 |
26-01-2019, 19:07 |
| |
|
Wątek: Adminie...
Post: RE: Adminie...
| a Update a "zmiany dotyczące gry" to jest jakaś różnica ? :D |
|
osadnik |
Bugi
|
10 |
30,586 |
26-01-2019, 19:28 |
| |
|
Wątek: Premium 1...
Post: RE: Premium 1...
| Mormoran niestety jak widać na ss Baya kolega maper nawet nie pamięta hasła do swojego konta na forum :lol: To o jakich dyskusjach ma być tu mowa. Co więcej nawet nie przeprosił nas graczy za wcześnie... |
|
osadnik |
Bugi
|
11 |
33,227 |
24-04-2019, 13:04 |
| |
|
Wątek: Sztuka chodzenia po wodzie
Post: RE: Sztuka chodzenia po wodzie
|
pitochu napisał(a): (07-05-2019, 13:47 )
--
Każdy gracz może tam chodzić po wodzie 510585 xD
--
W każdym z nas jest cząstka gamemastera :zdziwko: |
|
osadnik |
Bugi
|
13 |
37,041 |
07-05-2019, 13:49 |