Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendy do sprzedania - Nwmjakinickdac (Event)
Offline xiggortm
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 19:34
Mewtwo +12 (podpis) Sprzedane 
Moltres +5 (podpis)
Mew +5 (podpis) Sprzedane
Articuno +12 (podpis)


Cenowo jakos nie bd się targował, jeśli administracja pozwoli zrobię event z sprzedanych legend już jedną sprzedałem Aktualny stan konta pp na konkurs to 5k PP Chciałbym żebyście mnie jakoś zapamiętali, bo osiągnołem już cel na tym serwerze, którego nie wiedziałem czy osiągnę, bo jestem ,,leniem" w sumie bez mojego kolegi Asza by mi sie to nie udało dziękuje za gre .

PS: Każda kupiona legenda to więcej w puli na evencie, jeśli nie na evencie to poprostu powyrzucam pp w pc tylko bedziemy sie musieli umówić ale bdz to troche nie fer, bo inni umią szybciej łapać przenosić itd., dlatego chciałbym żeby  administracja zgodziła sie na ten event.

Jeśli ktoś z administracji oglada ten post to chcialbym, żeby chociaz jedna osoba  z administracji odezwała czy pomogła by mi to zorganizować.Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Nwmjakinickdac dla innych Cypvertuy
Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
Legendy do sprzedania - Nwmjakinickdac (Event) - przez xiggortm - 21-03-2018, 19:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Legendy - Sprzedam AveHaawk 3 8,737 02-06-2020, 01:42
Ostatni post: AveHaawk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości