Ankieta: Czy czekasz na nadejście tego eventu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
70.00%
7 70.00%
Nie
30.00%
3 30.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygotowywania PoKeMoNóW Do Zimy
Offline Stefan Krol Zydowski
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 29-11-2017, 06:55
Anioł  Witam Wszystkich zapalonych pokemaniaków i resztę graczy Anioł


W odpowiedzi na prośby i udział w ankiecie organizuję "Event Fabularny".
Dla osób które nie rozumieją tego pojęcia pokrótce je wytłumaczę.



Event fabularny to rodzaj eventu polegającego najczęściej na wykonywaniu zadań zlecanych przez npc'tów / admin'ów / graczy (rzadziej).
Szczegóły dotyczące misji najczęściej powinny tworzyć spójną całość, która daje nam tzw. fabułę(historię) której finał jest już / nie jest jeszcze    określony przez autora eventu.




A teraz drobny przedsmak Fabuły która was czeka podczas nadciągającego dużymi krokami eventu: Uśmiech




Witam cię młody podróżniku po świecie PoKeMoN.
Potrzebuję twojej pomocy w przygotowywaniach do zimy.

Prof. Burton ostrzegł mnie, że nadciągająca zima nie będzie jak powszednie, a o wiele bardziej sroga.

 Co za tym idzie dzikie pokemony mogą nie zdołać jej przetrwać o własnych siłach. Dlatego postanowiłem wraz z przyjaciółmi wesprzeć ich przygotowania na zimę.

Jednakże, nie jesteśmy w stanie samotnie zebrać aż tylu potrzebnych przedmiotów dlatego proszę cię o pomoc w zbiorach. Jestem pewien, że wzamian za twoją pomoc znajdę jakąś skomną nagrodę która ci się przysłuży w dalszej przygodzie.

 Pamiętaj jednak aby zdania wykonywać kolejno... jeśli naruszych tę zasadę nie otrzymasz nagrody za żadne z zadań. (w zależności od ilości wykonanych zadań zostanie przyznana nagroda na odpowiednim poziomie).



 Co do kwestii terminu eventu na 95% odbędzie on się w niedzielę dnia 3.12.2017r. w godzinach popołudniowych ( nie jestem w stanie podać dokładnej godziny)

Poza mną nadzorować i pomagać w evencie będzie dwójka moich znajomych, których nazwy postaci podam w dniu wydarzenia.


Trudność misji będzie rosnąca jak i wartości nagród przyznawanych za nie. 

System nagradzania jest już gotowy poza pewnym drobiazgiem o którym się dowiecie już podczas eventu będzie to wyglądać w tym stylu:


wykonana tylko misja 1.  - nagroda taka
wykonana misja 1. i 2. - nagroda taka + to
wykonana misja 1. i 2. i 3. - itd....

ALE

w przypadku takim:

wykonana misja 1., 2., i 5. - brak nagrody

Fabuła jest dosyć banalna w moim odczuciu, ale to nie zmienia faktu, że oczekuje jej uszanowania po przez przestrzeganie kolejności misji...



Mam również prośbę do wszystkich graczy którzy będą brać udział w tym evencie mojego autorstwa... Bierzcie w nim udział z głównej postaci i tylko z niej... Nagrody nie są sponsorowane przez administracje, w 100 % pochodzą z mojego dobytku dlatego proszę o docenienie mojej chęci stworzenia wam fajnej zabawy, która z pewnością postawi przed wami wyzwania.



Anioł  Pozdrawiam Was Wszystkich Anioł 
Anioł Stefan Król Żydowski  Anioł


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
Przygotowywania PoKeMoNóW Do Zimy - przez Stefan Krol Zydowski - 29-11-2017, 06:55
RE: Przygotowywania PoKeMoNóW Do Zimy - przez Chesd - 29-11-2017, 21:29
RE: Przygotowywania PoKeMoNóW Do Zimy - przez osadnik - 03-12-2017, 19:46

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Duży uśmiech 1000 pokemonów... Czesia 17 29,876 06-08-2021, 01:27
Ostatni post: Krzysiuxd
  Dostawanie Pokemonów Kaszankonator 10 19,730 21-04-2015, 15:52
Ostatni post: Egiliam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości