Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To Ja i moge glupie pomysly.
Offline Ithuriel
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 02-02-2018, 17:10
1) Z tym autolootem to trafione w dychę, bo pamiętam jak biegałem na pidgeotach na premce i itemek się nie dało dodać (nie wiem jak jest teraz, bo dawno tam nie byłem więc nie było sensu sprawdzać), Dodatkowym plusikiem byłoby to, że ktoś nowy nie musiałby pytać co z danego pokemona leci, bo mniej więcej mogłby sobie ocenić po nazwach/wyglądzie tych itemek (tak, wiem że może to zrobić otwierając handel z npc).
2) W tej kwestii to w zasadzie ciężko coś powiedzieć, bo teraz szybciej można wbić 5 postek na 200 niż kiedyś jedną, więc taka opcja wymiany (mimo, że jednak dalej losujesz z boxa) mogłaby być zbyt dużym ułatwieniem Smutny
3) Odejmownie po 2 zera to nie jest jakaś trudna sztuka, małe dzieci tutaj raczej nie grają (chociaż po zachowaniach to różnie można wnioskować), ale jeśli komuś to ma pomóc, to czemu nie.
4) Jak zobaczyłem info w zmianach to spodziewałem się, że będzie propozycja żeby to "cofnąć" XD
5) To jest zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe, ale obstawiam, że taka opcja tak czy siak się kiedyś pojawi, tylko za PP.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Wiadomości w tym wątku
To Ja i moge glupie pomysly. - przez Shany - 02-02-2018, 16:35
RE: To Ja i moge glupie pomysly. - przez Elveres - 02-02-2018, 16:41
RE: To Ja i moge glupie pomysly. - przez Ithuriel - 02-02-2018, 17:10
RE: To Ja i moge glupie pomysly. - przez Shany - 02-02-2018, 17:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości