Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Ho-Oh.
Offline Hunki
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 2
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 2
Napisano 20-09-2015, 11:50
Witam.

   Jestem tu jako tako nowy. Szukalem na calym forum i nigdzie nie znalalem czy istnieje w naszej grze pokemon o nazwie Ho-Oh, który jak dobrze wiemy pochodzi z 1 serii pokemon.

   Jezeli nie istanieje to wpadlem na swietny pomysl zeby stworzyc takiego pokemona i nie wypadalby on z zadnego boxa oraz nie mialby stalego respa. Respilby sie raz na przykladowo tydzien (np zawsze w niedziele) w jednym z np 10miejsc na mapie. Byloby to bardzo ciekawe urozmaicenie dla graczy z wiekszym lvlem. Pokemon musialby byc na tyle silny aby nie byl w stanie go pokonac tylko jeden gracz dzieki czemu powstaloby w stylu Rajdu na Ho-Oha. Oczywiscie bylby z niego dobry drop oraz bardzo ale to bardzo mala szansa na zlapanie go. Chodzi o to zeby bylo prawie niemozliwym zlapac go co postawiloby nowe wyzwanie dla graczy z topki i urozmaiciloby to gre.

   Oczywiscie to tylko propozycja. Mam nadzieje ze sie spodoba i zostanie wprowadzona badz przynajmniej bedzie inspiracja do innego pomyslu. :)

Pozdrawiam Hunki.

/Prosilbym o wypowiedz kazdego kto przeczyta tego posta aby poznac zdanie nie tylko administracji ale i graczy :) 

Odpowiedz
Offline Lays
#2
Banned



Liczba postów: 15
Liczba wątków: 7
Dołączył: May 2014
Napisano 20-09-2015, 14:12
Według mnie to ciekawe urozmaicenie, ale przydało by się 1 miejsce w którym była by zbudowana wieża bellsproutów (tak to przynajmniej pamiętam z pokemonów na game boya) w niej po drodze byli by npc którzy by nas informowali o nadchodzącym zagrożeniu/niektórzy atakowali bardzo mocnymi pokemonami też shinymi, i na samej górze Ho-Oh, tylko jaki by z tego był loot? Orby,łopaty coś w tym stylu najlepiej i osoby z drużyny dostawały odrazu a nie że 1 zgarnia wszystko dla siebie. A i żeby nie było możliwości ubicia w 1 osobę tylko parę osób Oczko To jest moja wizja.

Odpowiedz
Offline Hunki
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 2
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 2
Napisano 20-09-2015, 14:29
Najlepiej gdyby w tym miejscu wprowadzic design teczy tak jak to mialo miejsce kiedy Ash pierwszy raz zobaczyl Ho-Oha Uśmiech

Jezeli chodzi o to zeby ktos nie mogl go zabic sam to juz pisalem.

Co do dropa to pozostawiam administracji (chodzi o to co ma dropic).
A o tym co pisales ze kazdy dostawalby odrazu dropa to tez o tym myslalem tylko nie wiem jak to administracja rozwiaze. Najlepiej byloby tak jak mowisz ze kadzy dostaje dropa odrazu do ekwipunku. Mozna dodac tez cos w stylu Ho-Oh Boxa. Bylby to jedyny drop z niego i dostawalby go kazdy kto zada mu wiecej niz 10% jego hp w celu niedopuszczenia do latwego zdobywania Boxow przez low lvle. 

A z boxa mozna byloby wydropic same dobrze przedmioty np (zestaw orbow - z kazdego rodzaju po 1) itd. Na drop nie mam w tej chwili pomyslu ale zeby nie bylo to cos slabego :p

I wiadomo ze osoba ktora zada najwiecej DMG Ho-Ohowi bedzie miala szanse na zlapanie go Uśmiech

Odpowiedz
Offline Hunki
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 2
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 2
Napisano 20-09-2015, 14:35
I jak juz wpadles na pomysl wiezy bellsproutow to mozna zrobic przeszkody po drodze. Zeby dojsc do Ho-Oha to najpierw np trzeba byloby doleciec na wyspe, potem zniszczyc jakies glazy, nastepnie przeplynac gdzies woda itd. (Zeby wykorzystac umiejetnosci pokemonow - latanie, ciecie itd)

Napisalem to tak troche niezrozumiale ale mam nadzieje ze dacie rade i zrozumiecie xD

Odpowiedz
Offline damian123
#5
Banned



Liczba postów: 11
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2015
Napisano 20-09-2015, 19:08
Zaje***ty pomysl Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Egiliam
#6
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 20-09-2015, 20:22
Będzie coś podobnego nie tylko z Ho-Oh ale z innymi jak Rayguaza, Suicune, Entei etc.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Album PoKeMoN osadnik 2 6,095 03-04-2018, 17:59
Ostatni post: Elveres
Żarówka Nowe Pokemon (Generacja 3 lub 4) Propozycja darek060201 1 4,721 29-11-2014, 14:25
Ostatni post: Egiliam
  Odświeżanie listy pokemon. lacki508 1 4,069 29-09-2014, 15:21
Ostatni post: Ashba
  Shiny pokemon. nick1991 4 9,965 01-06-2014, 12:33
Ostatni post: nick1991

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości