Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urozmaicenie Systemu Gildii
Offline Vatasha
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 40
Liczba wątków: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 25
Napisano 16-06-2016, 00:11
Siemanko po raz kolejny w mojej głowie zrodził sie pomysł którym chce sie z wami podzielić i chcialbym zebyscie wyrazili w komentarzu swoja opinie na ten temat...

A więc zacznijmy od tego ze system gildii na serwerze nic poza smiesznym dopiskiem pod nickem naszej postaci... Gdzie tu jakas zabawa? Gdzie rywalizacja między gildiami o to która zasługuje na miano tej najlepszej?!

I tu zaczyna sie moja propozycja z którą wychodze w strone serwera....

1. Wprowadzenie możliwości walki między gildiami na specjalnym obszarze który byłby do tego dostosowany... Takowe pojedynki polegały by na tym żeby pokonać wszystkich członków gildii przeciwnej.
2. Skoro mamy juz pojedynki za sobą to teraz przydałoby sie dowiedzieć ktora gidlia jest najlepsza. Więc przydałby sie nam do tego ranking gildii w którym każda gildia miałaby swoją tabele statystyk.
3. Myślę ze wybiciem sie od tłumu byloby wprowadzenie outfit'ow gildinych.
4. Żeby na serwerze powstało więcej gildii co wiazaloby sie z większą rywalizacja można by nagradzać przykładowo pod koniec każdego tygodnia drobnymi nagrodami gildie ktora w danym tygodniu zajmuje 1 miejsce w rankingu...

Jeszcze raz prosze o wyrażenie swojej opini na ten temat... Czekam na Hejty... Pozdrawiam Wujek Vatasha Uśmiech

Odpowiedz
Offline takietam
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 7
Napisano 16-06-2016, 00:51
*Ksiądz Vatasha, nie wujek.
1. Bardzo podoba mi się ten pomysł, jestem za, można by było też od czasu do czasu urządzić jakiś event w stylu "kto pokona najwięcej przeciwników z innych gildii ten wygrywa, w sensie, żeby pokonać jak największą ilość osób i każda z innej gildii, np. pokonasz kogoś z Abyss, to nie naliczy Ci następnego za zabicie innego członka tej gildii, tylko musiałbyś pokonać kogoś z Carpe Diem, żeby mieć następnego kill'a (nic nie mam do tych gildii, to tylko przykłady xD).
2. Tu wiadomo, że w takim wypadku by się przydał taki system naliczania punktów.
3. A tu troszkę nie rozumiem na czym by to miało polegać? Najlepsza gildia dostawałaby outfit czy każda gildia miałaby mieć swój, a może po prostu członek jakiejkolwiek gildii dostawałby outfit? Bo jeszcze jeden byłby do zrobienia, ale na każdą z osobna inny już by było gorzej.
4. A raz na miesiąc pierwsze trzy miejsca Duży uśmiech


Twinkle, twinkle little star
I want to hit you with my car
Throw you off a tree so high
Hope you break your neck and die
Odpowiedz
Offline osadnik
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 16-06-2016, 11:01
Polać mu [*]

Odpowiedz
Offline kamil12
#4
Banned



Liczba postów: 19
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2016
Napisano 16-06-2016, 12:29
Na tyle graczy online widze tylko jedna gildie ktora mogla by w takim evencie cos zdzialac ale przeciwko komu?..

Do tego to są tylko marzenia. Nie wprowadzą tego w gre :/

Odpowiedz
Offline NatsuDragneeleek
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Napisano 16-06-2016, 13:47
Popieram pomysł vatashy Uśmiech


Thug Life O matko
Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 16-06-2016, 14:59
Popieram, zbiore całą śmietanke do gildii którą dziele z vacikiem i bedzie wpierdziel masowy <3 :3


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Offline Vatasha
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 40
Liczba wątków: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 25
Napisano 16-06-2016, 15:04
Dokładnie Stefan Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline osadnik
#8
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 18-12-2016, 23:38
Kolego Elveres oby twój temat nie skończył tak jak ten tutaj Oczko

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 19-12-2016, 15:06
No wszystko ładnie pięknie. Ile mamy gildii na serwie takie pytanie do was. Moja i Regisa i Paradise z tych znanych co są w nich jakieś 200/300 lvl. O tym każdy wie, że ten system leży. I będzie leżał tak długo póki nie będzie większej liczby graczy. Ja jestem za, ale moim zdaniem pierw trzeba coś zrobić aby więcej graczy grało. Bo po co ma być rozdawane dla 10 osób co tydzień nagroda i to tych samych. Ja zacząłem od pracy od podstaw czyli orby bez tego nikt 200 nie dobije (można się kłócić że można wbić i bez shiny 200 poziom owszem, ale komu by się tak chciało expić nie znam nikogo). Jakby grało więcej ludzi to by ten pomysł był jak najbardziej ok. Oczywiście do dopracowania szczegóły itp. Ale jak dla mnie teraz są ważniejsze sprawy niż to. Chociaż orby czy upragniony wyczekiwany balans poków. 

I Osa tak mimo twojej złośliwości mam nadzieję bo to co napisałem jest od tego ważniejsze i nie pierwszy raz zrobiłem temat, który jest ważny i jest tylko krytykowany nawykłem. Co nie znaczy, że nie mam w tym racji. Bo prędzej czy później ktoś napiszę dokładnie to samo. A, że na forum wypowiada się garstka to się w sumie nie dziwie.

Odpowiedz
Offline osadnik
#10
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 19-12-2016, 16:58
No własnie o to chodzi Oczko tak tylko przypomniałem ten temat bo też pozostał bez odzewu i przepadł w oceanie innych tematów ważnych czy ważniejszych (czytaj mój ostatni komentarz w modernizacji systemu łopat) wcale nie chcę być złośliwy i nie chodzi o ten temat wybrałem go bo był pierwszy z brzegu chodziło mi tylko o to żebyś zobaczył, że bez wypowiedzi odpowiednich osób temat raz dwa zostaje zapomniany. I nie musisz w każdym komentarzu odwoływać się do mnie bo ja nie jestem osoba odpowiedzialną za wprowadzanie tutaj jakichkolwiek zmian Uśmiech Musisz wchodzić drzwiami prosto do "PREZESA" tego interesu Uśmiech

Odpowiedz
Offline Davin
#11
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 19-12-2016, 22:22
Zacznijmy od tego, że potrzeba by było więcej ludzi żeby taki pomysł w ogóle wypalił. Co do samego pomysłu jestem za tym ponieważ jest to ciekawy i oryginalny pomysł, gdyż jeszcze takiego czegoś na serwie pokemon nie widziałem.

Odniosę się tu do twoich propozycji:
1. Jak te pojedynki miałyby dokładnie wyglądać??
2. Tu akurat zrozumiałe (ranking)
3. Co do outfit'ów to można by wprowadzić jeden i tylko różniłyby się one kolorami (każda gildia swój)
4. Nagrody powinny być takie aby zachęcić ludzi do uczestniczenia w czymś takim no chyba, że robimy to tylko dla czystej rywalizacji i zabicia nudy na serwerze.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości