Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkursy / Eventy / Informacje
Offline smoke
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 14-09-2016, 17:53
Witam. Czy Administracja myśli nad jakimiś konkursami bądź eventami. Ostatni konkurs był prawie rok temu i do dziś nie spotkałem się z żadnym.
Można by było zorganizować jakiś konkurs na reklamę serwera. Myślę że reklama by się przydała graczom jak i Administracji. Wiadomo więcej ludzi to i rynek by się poprawił i sądzę że stan konta również ;-)

Co do eventow też mogły by się pojawiać co jakiś czas nie wliczając świątecznych. Jakiś czas temu była jeszcze zakładka eventy ale została usunięta. Choć po wejściu w ten link dalej istnieje. https://pokexgames.pl/p/v/eventy

Widzę że ludzie piszą że coś się zmieniło na serwerze ale nigdzie to nie było opisane. Wychodzę z prośbą o dodawanie na stronie głównej co zostało zmienione.

Mam nadzieję że administracja się wypowie na ten temat :-) A wy co o tym sądzicie?

Odpowiedz
Offline ReusPl
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 1
Dołączył: May 2014
Reputacja: 2
Napisano 15-09-2016, 21:26
Czy nie powinnien być jakiś specialny człowiek wyznaczony przez administracje z odpowiednimi przywilejami do organizowania eventow???

Odpowiedz
Offline OusterR
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 16-09-2016, 12:21
ReusPl, też mi się tak wydaje i kiedyś tak było

Odpowiedz
Offline smoke
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 16-09-2016, 12:39
Trzeba jakoś ożywić ten serwer i ściągnąć ludzi. Facebook tez leży i nic się nie dzieje na nim.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#5
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 16-09-2016, 15:08
Kiedyś tak było? Kto niby?


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline osadnik
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 16-09-2016, 15:54
chyba Koggy hi hi hi xDD

Odpowiedz
Offline smoke
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-09-2016, 11:22
I Administracja znowu się nie wypowiedziała jak to bywa w większości propozycjach :/


Sell Poisoned Tangela / 10 Lazuli / 10 per³a / 17 bronze / 4 Topaz / 14 Ametyst / 6 Sapphire / 17 Ruby / 12 Miedziany
Odpowiedz
Offline Egiliam
#8
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-09-2016, 15:12
Przecież się wypowiedziałem XD, załóżmy, że teoretycznie na serwerze gra średnio 40 osób i w temacie wypowiedziały się 3 osoby, to znaczy, że mamy "decydować" jak chcą te 3 osoby? Czy po prostu ten temat jest tak mało znaczący czy coś?


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Davin
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 17-09-2016, 17:14
Eventy zawsze na propsie zwlaszcza dla malych lvli

Odpowiedz
Offline OusterR
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 17-09-2016, 20:09
Egi to było chyba z dwa lata temu, już nie pamiętam nawet kto to organizował, ale pamiętam takie nicki jak Koggy, Haccier i chyba był ktoś jeszcze.. Mniejsza o to, ale pamiętam, że eventy to była podstawa zabawy na tym serwie. Z tego co pamiętam to co weekend był organizowany jakiś event (a najczęściej event kostka). Były to dobrze zorganizowane eventy, ustalone wcześniej z datą i godziną startu na stronie. Teraz tego nie ma. Z resztą dużo się zmieniło ;p

Co do Twojego drugiego postu, to sam dobrze wiesz, że konta na forum nie ma może nawet połowa graczy. Zazwyczaj to ci najbardziej aktywni i próbujący coś wnieść do gry je zakładają, więc prosiłbym o uszanowanie naszej prośby, bo nie widzę tu nikogo kto by się z założycielem tego tematu nie zgadzał.

Ja co prawda na chwilę obecną skończyłem grę na tym serwie.
Powód? Z nudów.

Więc jeśli nie chcecie stracić większej ilości graczy, to polecałbym uszanować ten post i jeszcze raz to przemyśleć Oczko

Pozdro

Odpowiedz
Offline Egiliam
#11
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-09-2016, 20:17
Jak byś sobie przypomniał jaki burdel (inaczej tego nie można nazwać) robią gracze, przede wszystkim dlatego zrezygnowaliśmy z organizowania "masowych" eventów, ludzie próbują być "trollami", a granica między trollem a debilem jest cienka, osobiście uwielbiam ludzi, którzy są dobrymi i śmiesznymi trollami, niż bezmózgim "dziecka gimbazy", mogę ogarnąć na dniach kostkę, tylko już z góry wiem jak to się skończy...


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline osadnik
#12
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-09-2016, 20:29
nie, tylko nie kostka xD

Odpowiedz
Offline Atom
#13
Banned



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2016
Napisano 17-09-2016, 20:57
(17-09-2016, 15:12 )Egiliam napisał(a): Przecież się wypowiedziałem XD, załóżmy, że teoretycznie na serwerze gra średnio 40 osób i w temacie wypowiedziały się 3 osoby, to znaczy, że mamy "decydować" jak chcą te 3 osoby? Czy po prostu ten temat jest tak mało znaczący czy coś?

3 osoby to się mogą wypowiedzieć na forum a zapytaj graczy na serwerze. Akruat ja i Tocodobre poruszaliśmy tą kwestie .
A kostka to nie event kostka to free items ... Zrobcie event np.:
O wiedzy danej serii Pokemon albo coś innego i do wygrania będą orby/td/shiny
Jest tego mnóstwo wymyśleć dobry event to nie jest problem a jak Egiliam wypowiedziałeś się przed chwilą o cienkiej linii .. Nic nie powiem na ten temat. Żeby nie było takich rzeczy po prostu trzeba ogarniać sprawy ktoś nie umie zachować się na evencie to mu daje się kicka i nie ma go . A do eventu powinna być zrobiona osobna mapka
I wtedy macie jeszcze więcej możliwości . Możecie rozrzucić pokemony/td lub coś innego po całej mapie i niech szukają albo ktoś z administracji się chowa w jakimś mieście pisze jakie to miasto a gracze szukają. Jak wam odpowiada to zapraszam na priv w grze (Mascoot) lub na forum to z chęcią wam pomogę w organizacji takiego lub innego eventu Uśmiech
Z chęcią przyczynię się do rozwinięcia serwera. Pozdrawiam Mascoot

Odpowiedz
Offline smoke
#14
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-09-2016, 21:12
To może eventy które aktywują się o ustalonej godzinie i nie będzie potrzeba tracić nerwów na ludzi. Np. Najazd pokemonow myślę że jest do wykonania skrypt który o którejś tam godzienie któregoś dnia respi pokemony w mieście albo obok miasta i nie musi to być koniecznie zawsze saffron. A jeszcze co do tych trolli. To kiedy oni byli 2 lata temu? Teraz są nowi ludzie i nie koniecznie są tacy sami. Egi a co sądzisz o dodawaniu Informacji na temat zmian które są wprowadzane? Moim zdaniem mogło by trochę lepiej to wyglądać. Powinien być opis nawet tych małych zmian jak cd ataków, bugi itp..


Sell Poisoned Tangela / 10 Lazuli / 10 per³a / 17 bronze / 4 Topaz / 14 Ametyst / 6 Sapphire / 17 Ruby / 12 Miedziany
Odpowiedz
Offline Ash Ketchap
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 1
Napisano 17-09-2016, 21:16
Pomysł Atoma wydaje sie bardzo dobrym pomysłem warto zobaczyć jak to będzie wyglądało. Uśmiech

Odpowiedz
Offline Egiliam
#16
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-09-2016, 23:01
Wiedza pokemon to nie przypadkiem kto pierwszy wygoogluje? Uśmiech to również są free items... (proszę, nie piszcie takich pierdół, bo zaraz znajdę na wszystkie eventy argument "free items" i nie będzie żadnego Duży uśmiech)

Przedyskutujemy najazdy z resztą "administracji", można jeszcze wznowić eventy fabularne i to by było na tyle.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Davin
#17
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 17-09-2016, 23:02
(17-09-2016, 21:12 )smoke napisał(a): To może eventy które aktywują się o ustalonej godzinie i nie będzie potrzeba tracić nerwów na ludzi. Np. Najazd pokemonow myślę że jest do wykonania skrypt który o którejś tam godzienie któregoś dnia respi pokemony w mieście albo obok miasta i nie musi to być koniecznie zawsze saffron. A jeszcze co do tych trolli. To kiedy oni byli 2 lata temu? Teraz są nowi ludzie i nie koniecznie są tacy sami. Egi a co sądzisz o dodawaniu Informacji na temat zmian które są wprowadzane? Moim zdaniem mogło by trochę lepiej to wyglądać. Powinien być opis nawet tych małych zmian jak cd ataków, bugi itp..

Popieram jak najbardziej najazdy.

Odpowiedz
Offline Atom
#18
Banned



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2016
Napisano 18-09-2016, 02:44
(17-09-2016, 23:01 )Egiliam napisał(a): Wiedza pokemon to nie przypadkiem kto pierwszy wygoogluje? Uśmiech to również są free items... (proszę, nie piszcie takich pierdół, bo zaraz znajdę na wszystkie eventy argument "free items" i nie będzie żadnego Duży uśmiech)

Przedyskutujemy najazdy z resztą "administracji", można jeszcze wznowić eventy fabularne i to by było na tyle.

Dlatego na odpowiedź do pytania jest np. 30 sekund albo minuta ;Oczko Wygooglowac informacje o danej postaci pokemon albo pokemon to też zajmuje kilka minut Uśmiech A gracze nie będą wiedzieli jakie są przecież pytania więc odpowiedzi na kartce nie przygotują . Serii pokemon jest trochę X, Y, Moon, itp. I będzie 10 pytań z kilku serii kto odpowie na najwięcej zdobywa nagrodę Uśmiech  Jest dużo sposobów aby takie google "obejść" Wystarczy trochę pomyśleć

PS: Najazdy dobry pomysł ale to już dość znane, już przerobione. Poza tym najazdy będą tylko dla wyższych lvl'i bo jak zrobicie dla low to duże lv a nie będą bić i na odwrót bo nie dadzą rady. Coś nowego może . Ja mam taki pomysł ogarnąć kilka osób, zebrać się na TS'ie lub w grze aby można to było obgadać . Pomysły są ale trzeba też to jakoś zrobić aby miało ręce i nogi

Odpowiedz
Offline roonie93
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 4
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 3
Napisano 19-09-2016, 13:33
Najazdy np. togepi kiedyś były spoko Duży uśmiech Również jestem za przywróceniem.


[Obrazek: 5695bdded1d04ae1b6999bd882f2a9ab.1.gif]
Odpowiedz
Offline smoke
#20
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 19-09-2016, 14:22
Najazdy nie koniecznie muszą być jakiś dobrych pokemonow. Może być np. Najazd weedle albo pidgey Uśmiech A jeżeli jest możliwość to można zrobić najazd mewtwo wraz z klonami zwykłych pokemonow tak jak były one w Pokemon film pierwszy ;-)

Egi a jak poszły rozmowy z resztą Administracji?


Sell Poisoned Tangela / 10 Lazuli / 10 per³a / 17 bronze / 4 Topaz / 14 Ametyst / 6 Sapphire / 17 Ruby / 12 Miedziany
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości