Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bramka
Offline Thesilver
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 4
Napisano 01-10-2017, 22:12
Tak jak w temacie mam propozycje o dodaniu do gry bramki cos typu banuty 999 lvl w tibi tylko ze byla by ona od 400 poziomu lub 500 znajdowal by sie w niej quest na legende z hoenn

Odpowiedz
Offline Tarble
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 01-10-2017, 22:30
w chwili obecniej jestem na NIE
wedlug mnie lepiej aby zbalansowali poki ktore sa juz
ewentualnie wydowali cos jak np corsola i delibird (generacja 2) moze cos z 1 ktorzy nie maja do tej pory respu (meowth, moze porygon ) Duży uśmiech a pozniej myslec o dalszych generacjach a jeszcze pozniej legendach Duży uśmiech
Apropo pomyslu to juz wolalbym legendy z 2 gen dodac ( Celebi/ho oh) i z mozliwoscia zlapania dajmy tam 0.1% w sfb a nie w misji zrobila by sie gra o wiele ciekawsza Duży uśmiech


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Odpowiedz
Offline Thesilver
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 4
Napisano 01-10-2017, 22:40
Co do porygona bym sie zgodził

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 01-10-2017, 23:56
Co do łapania nowych legend pomyślimy. Co do pomysłu jestem na nie. Uważam, ze gra byłaby ciekawsza jakby nowe legendy gracze próbowali łapać sami. A nie wystarczy wbić lvl i zrobić quest i to wszystko. Jak dla mnie łapanie legend ma sens pewnie jest to trudne potrwa może i rok czy 2 zanim komuś by się udało, ale nie będzie resetu postaci, więc czas by był żeby złapać wymarzoną legendę. Zawsze coś do roboty dla wysokich lvli. A nie wbić 400/500 zrobić i znowu stać w centrum. Idąc tym tropem jakby dodało się legendy do łapania to by się przydało zrobić taski na sfb. Nie sugerujcie się moją wypowiedzią tak sobie gdybam, każdy ma swoje zdanie . ^^

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 02-10-2017, 00:17
Co do pomysłu z bramką jestem jak najbardziej na tak ale w troszkę innej "formie". Dać bramki np. 200/300/400/500 a za nimi jakieś respy legend (w większej ilości niż tylko 1), rare poczków, może jakiś npc od sfb, kupowania "nowych poków" (np. Tyranitara) czy co tam sobie administracja wymyśli. Coś przynajmniej by się działo a nie że ktoś sobie wbije załóżmy ten 400 lvl dla legend (bo aktualnie innego celu nie ma) i na tym jego kariera się kończy. Nie mówię że gra ma się opierać w 100% na biciu hlvla żeby coś osiągnąć ale niech ten długi i nudny exp coś daje.

Nie uważam oczywiście żeby quest na legendy za taką bramką był złym pomysłem, bo jednak wyexpienie wyższego lvla troszkę zajmuje (i przynajmniej mam pewność że w jakimś stopniu nie jest to zmarnowany czas), ale jeśli już miałby być to niech ma jakiś poziom trudności, bo np. quest na 300lvl jest dużo banalniejszy niż ten "stary jak świat" Legend Box.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Thesilver
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 4
Napisano 02-10-2017, 07:05
Dobra to moga byc bramki jak powiedzial king a za nimi legi do lapania

Odpowiedz
Hoolsik
#7
Gość



 
Napisano 03-10-2017, 08:20
Została dość niedawno wprowadzona możliwość lapania legend takich jak Palkia i Dialga Oczko jak każdemu wiadomo to występują one tylko na legend boxie Oczko więc jaką gracz ma to złapać skoro brama go blokuje i uniemożliwia wejście? O ilości osób do odpalenia nie wspomne

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 03-10-2017, 15:06
Jak już wspomniałem to zmiana na przyszłość jak poprawi się inne ważne rzeczy wtedy zostaną udostępnione na mapkę. A jak ktoś złapie to niech zagra w lotka. Bo tutaj chodziło raczej, aby była szansa niż żeby ktoś faktycznie złapał. Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Narcyzz
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Napisano 04-10-2017, 12:35
heh wszystko w temacie Duży uśmiech

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa bramka sms ? kolles96 4 6,655 15-11-2014, 13:04
Ostatni post: kolles96

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości