Ankieta: Dobry pomysł?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
55.56%
5 55.56%
Nie
44.44%
4 44.44%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje Gildyjne
Offline Postrach
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 04-12-2017, 22:11
Wpadłem na pomysł, żeby pojawiły się stroje gildyjne. Chodzi o to, że np był by jakiś quest i robiło by się go grupą osób będących tylko w gildii. Wymagania na strój by były np takie: Gildia musi mieć pól roku minimum, musi posiadać 5+ osób oraz postać musi być minimum 2tyg/ miesiąc  w danej gildii. Zależnie od jakości stroju quest był by trudniejszy.
Gildia musiała by wymyśleć strój, albo na jakiej podstawie :]
Bo co jak co, ale dobrze by było jak by się gildia wyróżniała :]

(Quest np. : Rajd legend na jakiejś nowej mapie, mającej sporą długość np 100 kratek Duży uśmiech)

(Osoby głosujące na NIE, niech sie wypowiedzą na ten temat  Ninja )

Odpowiedz
Offline Pokermaster
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 04-12-2017, 22:19
Ciekawy pomysł ale i tak pewnie tego nie będzie, poza tym co można by było dać na takie mapy skoro pójdziesz w 5 osób np. z 2 psami i reszta legi na 200, myślę że nie ma żadnego dzikiego pokemona który by was nie zabił w kilka minut i wytrzymał długi czas, a resp np. 200 Elderów nie był by wyzwaniem.

Odpowiedz
Offline Postrach
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 04-12-2017, 22:20
Bardziej resp legend Język Bo na elderach to sie expi w tych czasach ;P

Odpowiedz
Offline Pokermaster
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 04-12-2017, 22:36
Dlatego napisałem że nie ma pokemona który wytrzymał by 5 osób przez dłuższy czas i tak samo żeby tych 5 osób nie zabiła bez problemu.

Odpowiedz
Offline KrystiZiom
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 13
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 24
Napisano 04-12-2017, 22:45
Pomysł już widziałem ,pomysł ciekawy sam miałem niedługo myśleć nad propozycjami odnośnie gildii. Cytując słowa Elveresa pod postem Vatashy "O tym każdy wie, że ten system leży. I będzie leżał tak długo póki nie będzie większej liczby graczy" - Gdyby zostały poprawione bugi oraz dodane coś by się opłacało takowe drużyny zakładać to by tak ten system nie leżał. Według mnie dobrym pomysłem są też turnieje gildijne ,gdyż gracze zakładali by gildie chociaż po to by zdobyć wspaniałe nagrody i wyróżnienie np. Stroje Gildijne albo Trofea dla każdego graczy z gildii którzy zajęli 1 miejsce w turnieju. Oczywiście żeby nie było sytuacji że dwóch stoi a reszta klepie innych z legami mogły by być kategorie typu: 50lvl-100lvl 3vs3 (każda z gildii wystawia daną ilość graczy na turniej z tej kategorii ,jeżeli gildia nie posiadałaby graczy tego przedziału automatycznie odpada z tej konkurencji) 200-299 itd. Oraz by podnieść chęć rywalizacji o czym również wspomniał Vatasha jest pomysł z rankigiem gildii. Pozdrawiam Oczko

Odpowiedz
Offline Chesd
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 04-12-2017, 22:49
1. Nie zaczynamy zdania od "a więc".
2. Pomysł jest zbyt ogólnikowy. Więcej szczegółów.
3. Prawda jest taka, że dopóki nie zrobi się najazdu z kilku mega mocnych poków, to będzie to wyglądało tak jak bicie dyni. Wszyscy stoją i spamują umiejętności.

@KrystiZiom
Uwierz mi, że te potyczki 3vs3 itp nie mają sensu bo tacy gracze jak ja, posiadający wyexpione pokemony z przedziału 8-300 psuliby zabawę, a osobiście nie zamierzam startować w przedziale 200+ bo tam nie ma już taktyki tylko klepanie umiejętności. Taki turniej miałby sens tylko pod dwoma warunkami:
1. Są z góry ustalone pokemony na tym samym poziomie/następuje losowanie pokemnów.
2. Nie można chować/zmieniać pokemonów.

Odpowiedz
Offline Postrach
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 04-12-2017, 22:53
(04-12-2017, 22:49 )KiviKivisness napisał(a): 1. Nie zaczynamy zdania od "a więc".
2. Pomysł jest zbyt ogólnikowy. Więcej szczegółów.
3. Prawda jest taka, że dopóki nie zrobi się najazdu z kilku mega mocnych poków, to będzie to wyglądało tak jak bicie dyni. Wszyscy stoją i spamują umiejętności.

@KrystiZiom
Uwierz mi, że te potyczki 3vs3 itp nie mają sensu bo tacy gracze jak ja, posiadający wyexpione pokemony z przedziału 8-300 psuliby zabawę, a osobiście nie zamierzam startować w przedziale 200+ bo tam nie ma już taktyki tylko klepanie umiejętności. Taki turniej miałby sens tylko pod dwoma warunkami:
1. Są z góry ustalone pokemony na tym samym poziomie/następuje losowanie pokemnów.
2. Nie można chować/zmieniać pokemonów.

1. MOIM POMYSŁEM JEST... xD
2.Chcesz więcej szczegółów? Zaraz będą.
3. Chodzi mi o najazd legend, np mew/mew2 i te silniejsze O matko  Pieski, ew. Lugia itp zeby można było sie wywalić. Język

Odpowiedz
Offline Egiliam
#8
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 04-12-2017, 23:00
To nie jest problem zrobić op poka, tylko hmmm. A propo wyzwania, to jeśli chcecie takowego, to po co paczkujecie każdego questa, którego robicie?


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Chesd
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 04-12-2017, 23:27
(04-12-2017, 23:00 )Egiliam napisał(a): to po co paczkujecie każdego questa, którego robicie?
Żeby było łatwiej - po to jest taktyka, żeby sobie ułatwiać.

Ogólnie niektóre pokemony przesuwają paczki, także jest to jakiś pomysł.
Osobiście marzy mi się takie wyzwanie, gdzie musielibyśmy się wyspecjalizować co do naszej funkcji w drużynie:
1. Tank (pokemon z dużą ilością hp i słabym atakiem).
2. Usypiacz (sleep powder).
3. Healer (mocniejsze leczenie niż legendy ze znikomym atakiem).
4. DMG według "typu" - tak, aby OP pok zmieniał swój typ - raz ghost, raz woda, kamień itd.
5. Leader do ogarniania ludzi.

Co prawda jest to póki co moje małe marzenie bo z tym co mamy to po prostu trzeba się dogadać w kilka osób a i tak takiego pokemona można otoczyć w 8 graczy i go zablokować.

Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#10
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 04-12-2017, 23:58
z mojej strony powiem ze prawdopodobnie najwiekszym problemem w przejsciu tego pomyslu by bylo zebranie strojow ktore posiadaja obie płcie...

wiecie. miec pomysl a srodki do jego zrealizowania to dwa inne swiaty :/

co nie zmienia faktu ze jestem w 100% za tym pomslem.

pozdro Anioł


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#11
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 05-12-2017, 08:18
To już nie lepiej wprowadzić dungeony? Wtedy i tak ludzie byliby w jednej gildii. Bo inaczej by nie wykonali zadania. Kto z obcymi by się dzielił itemami? Poza tym jak zwykle pomysł jest proponowany pod starych graczy, dlaczego nowe gildie miałyby być na wstępie gorsze od starszych? Jak dawać jakieś zmiany to na równych warunkach dla wszystkich w końcu posiadanie gildii teraz i tak nic nie znaczy. Zresztą proponuje wpisać dungeony pokexgames.com na youtube. Bo o czymś takim wspominałem już w wakacje, Wayne też wspominał. Ja bym widział coś takiego. Stroje gildii to nie jest głupie, ale "wymyślić", to umiesz na tyle gimpa/photoshopa używać żeby zaprojektować strój? Problem zapewne byłby w grafikach, nawet jeżeli nie, to co każda gildia ma mieć inny? Też bez sensu, może jeden strój dla wszystkich, ale każda gildia miałaby inne kolory? Mało szczegółów zostało tutaj podanych.

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 05-12-2017, 08:27
(04-12-2017, 23:27 )KiviKivisness napisał(a): Ogólnie niektóre pokemony przesuwają paczki, także jest to jakiś pomysł.
Osobiście marzy mi się takie wyzwanie, gdzie musielibyśmy się wyspecjalizować co do naszej funkcji w drużynie:
1. Tank (pokemon z dużą ilością hp i słabym atakiem).
2. Usypiacz (sleep powder).
3. Healer (mocniejsze leczenie niż legendy ze znikomym atakiem).
4. DMG według "typu" - tak, aby OP pok zmieniał swój typ - raz ghost, raz woda, kamień itd.
5. Leader do ogarniania ludzi.

Co prawda jest to póki co moje małe marzenie bo z tym co mamy to po prostu trzeba się dogadać w kilka osób a i tak takiego pokemona można otoczyć w 8 graczy i go zablokować.

To pograj w runes of magic, opisałeś właśnie mechanikę tej gry, jak i pewnie wielu tego rodzaju gier. A dużym minusem tej gry jest fakt, że jak brakuje graczy to wtedy nici z tego rodzaju zadań. Przy 30 osobach póki co nie wiem czy zawsze by była chętna ekipa, która by chciała ruszyć na dungeon/instancje/rajd czy jak to nazwiemy. Nie mówiąc, że nie wszyscy się lubią. Dodatkowo bez tsa raczej wykonanie takiego zadania byłoby trudne. Więc gracze musieliby zebrać silną gildie, odpowiednie pokemony i dobrze się komunikować na tsie, żeby w ogóle podejść do zadania.

Odpowiedz
Offline Postrach
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 5
Napisano 05-12-2017, 18:33
(05-12-2017, 08:18 )Elveres napisał(a): To już nie lepiej wprowadzić dungeony? Wtedy i tak ludzie byliby w jednej gildii. Bo inaczej by nie wykonali zadania. Kto z obcymi by się dzielił itemami? Poza tym jak zwykle pomysł jest proponowany pod starych graczy, dlaczego nowe gildie miałyby być na wstępie gorsze od starszych? Jak dawać jakieś zmiany to na równych warunkach dla wszystkich w końcu posiadanie gildii teraz i tak nic nie znaczy. Zresztą proponuje wpisać dungeony pokexgames.com na youtube. Bo o czymś takim wspominałem już w wakacje, Wayne też wspominał. Ja bym widział coś takiego. Stroje gildii to nie jest głupie, ale "wymyślić", to umiesz na tyle gimpa/photoshopa używać żeby zaprojektować strój? Problem zapewne byłby w grafikach, nawet jeżeli nie, to co każda gildia ma mieć inny? Też bez sensu, może jeden strój dla wszystkich, ale każda gildia miałaby inne kolory? Mało szczegółów zostało tutaj podanych.

Oo, dungeony w sumie fajna sprawa, a pomysł pod stare gildie? Dalem tylko porpozycje a wymagania mozna zawsze zmienic Język

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wary gildyjne Pokemon Druid 4 9,141 16-05-2018, 11:58
Ostatni post: Naxer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości