Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domki,LBox,Legendy,Reset,Lvl
Offline pGnek
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Napisano 20-12-2017, 01:39
Witam drodzy państwo Duży uśmiech Dzisiaj chiałbym wam przedstawić moje pomysły jak to wygląda z mojej perspektywy.

1. Dzisiaj słyszałem rozmowę na temat domku, które są pozajmowane przez graczy którzy nie logowali się już sporo do gry. Są tworzone również multikonta i kupowane są domki żeby zajmować aż dwa domki. Wychodzę z propozycją żeby zrobić dużo dużo większy próg lvl na domek np. 200lvl albo 150 plus dodać punkt do regulminu odnośnie domków.

2. Druga sprawa to Lbox moim zdaniem zbędna rzecz przeszkadzająca w grze. Pierwszy argument jest taki, że każdy gracz teraz sobie popierdziela z legenda oczywiście ten z wyższym lvlem. Głównym powodem tworzenia multikont jest właśnie ten box to po drugie. Po trzecie co opisuje również niżej jest fakt, że legenda to legenda proszę sobie przeczytać znaczenie słowa powinna być prawie niedostępna.

3.Legendy są za bardzo dostępne moim zdaniem powinnien być jeszcze bardziej catch zmniejszony. I reszta jak wyżej również box.

4.Czy nie uważacie, że przydałby się wreszcie restart i zwiększenie trudności do gry plus utrudnienie jeszcze bardziej zdobycie legend i shiny ? Moim zdaniem to jest odpowiedni moment mimo iż niedawno zacząłem rozgrywkę uważam, że zwiększy to liczbę graczy i poprawi grę samą w sobie. Oczywiście wiążą się z tym też nowości które powinniście wprowadzić plus dodatkowa mapa lub powiększona mapa.

5.Lvl pokemonów moim zdaniem beznadzieja totalna po pierwsze za szybko leci i można wbić tylko 100 lvl pokemona co jest naprwadę beznadziejne. Po drugie jak można łapać poka od 80 lvl i on ma mieć 1 lvl no plis ale to jest żałosne conajmniej. Proponuje zwiększyć maxymalny lvl pokemonów aleeee dodać bardzo duże przedziały expowe. I wprowadzić lvl danego poka czyli np. bulba może mieć od 15 lvl do 38 np i łapiemy go faktycznie na takim lvl.

P.S mam nadzieję, że napisałem to w miarę czytelnie i jakoś składniowo xD

Offline Tarble
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-12-2017, 02:07
Absurd goni absurd widać ze mało wiesz o tym serwie Duży uśmiech
zalecam zapoznać się z jego zasadami dłużej a później się wypowiadać
Pozdrawiam
Marynarz


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Davin
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 20-12-2017, 02:21
Ciekaw jestem jakbyś zareagował na restart gdybyś nie zaczął tej gry niedawno Oczko.

Offline pGnek
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Napisano 20-12-2017, 02:41
@tarble ty w każdym wątku piszesz 1 albo 2 zdania, nie widziałem ani razu żebyś się rozwinął. No faktycznie mało wiem wchodzę do gierki patrzę wszędzie legendy myślę hmm kolejny noob serwer ? Czy nie uważasz, że to na pierwszy rzut oka tak wygląda ?

@davin Myślę, że zły na 100% bym był ale widzę, że to jest konieczność ten serwer powoli upada to widać.


/edit czy wy na prawdę nie widzicie co się z tego serwera robi, ja bym go na serio utrudnił tutaj z 30 osób ma legendarne poki a około 100 shiny. Jeszcze brakuje master balla tylko i typowy serwer jakby sobie janusz postawił gotowca.

Offline Tarble
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-12-2017, 02:50
Chcesz wiecej
punkt 1 po co podwyzszac bramke lv na domek skoro i tak wiekszosc osob by miala dalej postaci zeby miec kilka domkow? po drugie aktualnie malo kto szuka domku w saffron bo wiekszosc fajnych maja osoby ktore tu b.dlugo graja a male malo kto chce miec
punkt 2 znalem wiele serwerow gdzie gracze mieli od groma legend i nikomu to nie przeszkadzalo jezeli ci to przeszkadza to droga wolna
punkt 3 po co zwiekszac catch jak one sa z legend boxa? 0 logiki
punkt 4 reset ? hymm ciekawe czemu admini dodaja rozne rzeczy aby ozywic gre a nie resetuja serwera naprawde jestem ciekawy po co to wszystko robia
trudnosc w zdobyciu shiny ? co wiecej orbow czy wiecej kasy na nie bo nie wiem o co ci chodzi chlopie
punkt 5 exp pokow za latwy ? proponuje dobic np takiego helidor lickitunga do 100lv to inaczej pogadamy Duży uśmiech
chcesz wiecej
zapraszam
Marynarz


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Ithuriel
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-12-2017, 04:28
W tym co piszesz to serio absurd goni absurd a na tym absurdzie jest kilka kolejnych.

1. Może i być ten lvl na domek nawet 400 i szczerze mi to lata i powiewa, ale niewiele to zmieni.

2. Gdyby ten Lbox był z sms to ja rozumiem ale zdobywanie do w grze nie jest czymś beznadziejnym a wręcz przeciwnie, przynajmniej ludzie je mają i używają. Legenda to legenda ale nie popadajmy w paranoje że po 3 latach serva jest ich dużo. Ma być ich tyle żeby na palcach jednej ręki można było policzyć?

3. Cytat z pkt nr 2:
Cytat: że legenda to legenda proszę sobie przeczytać znaczenie słowa powinna być prawie niedostępna.
a tu nr 3:
Cytat: Legendy są za bardzo dostępne moim zdaniem powinnien być jeszcze bardziej catch zwiększony. I reszta jak wyżej również box.
Jest ich za dużo ale ma być jeszcze catch zwiększony? Logiko, gdzie jesteś?!

4. Restart? A komu to potrzebne? A dlaczego?
Utrudnienie gry? Jak? Może jakieś konkrety.
Utrudnienie zdobywania legend (ale zwiększony catch z pkt nr 3, trzymajcie mnie).
Utrudnienie zdobywania shiny? Było mało łopat w SMS więc dodali ich prawie 4 razy więcej i nie widzę powodu aby cofać się w czasie. Jedyne co można zmienić to ilość łopat z questa bo w grze dalej jest znikoma ilość do zdobycia przy aż 300 łopatach za sms 23zł.
Liczby graczy reset nie zwiększy, może pogra z 50 osób przez parę dni ale później będzie gorzej niż teraz.

5. Można wbić tylko 100 lvl (+30lvl na cukierkach) pokemona bo przy dużo większych balans byłby co raz gorszy i znowu byłyby absurdalne DMG a podobno chcesz utrudnienia gry.

Cytat: Po drugie jak można łapać poka od 80 lvl i on ma mieć 1 lvl no plis ale to jest żałosne conajmniej
Co najmniej, to po pierwsze a po drugie po raz kolejny powtórzę pytanie. Chcesz zwiększyć trudność gry a tym samym przy złapaniu poka mieć taki lvl jaki ubiłeś? Było to na większości servów i według mnie dobrze że tutaj tej idiotycznej sytuacji nie ma.

Cytat: bulba może mieć od 15 lvl do 38 np i łapiemy go faktycznie na takim lvl.
Pokemon ma być na poszczególny przedział lvlowy postaci czy to co podajesz to mają być lvle jakie dany pokemon może mieć?


Co do drugiego twojego posta to:
Wchodzisz na gierkę, widzisz dużo legend i od razu noob server? Nie ma to jak oceniać książkę po okładce. Nie, nie uważam że na pierwszy rzut oka tak to wygląda.
Nie widzimy co się z tego servera robi, oświeć nas.
Master Ball też jest jak najbardziej okay i dodałbym go tutaj ale na rozsądny lvl i oczywiście za jakiegoś ambitnego questa.
Jakąś traumę po serverach z master ballem w sms masz że się tak czepiasz?)


Ps.
Trochę późno jest ale musiałem się wypowiedzieć zanim jakiś moderator się wypowie i temat zamknie.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Niedostępny Elveres
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-12-2017, 10:31
1. Póki jest graczy ile jest nie ma potrzeby stosować ograniczenia na domki.
2. Zbędna, chłopie łapałeś kiedyś legendę przy starym %? Pewnie nie. Tak się składa, że ja tak 6 miesięcy dzień w dzień i wiesz co? Nic. Oprócz czasu straconego nic nie złapałem. A taki noobek poszedł i w ub złapał. Tak przynajmniej gracze mogą zdobyć taką legendę. Tak jak Ciebie odrzuca ich nadmiar (zresztą zdobycie 5 wcale nie jest takie proste), tym bardziej tych 3 na 300 lvlu. To innych może odstraszyć fakt, że nigdy ich nie zdobędą.
3. No to złap i mi powiedz ile Ci to zajęło. Wyexp te 5 postaci do 200 a potem 3 do 300 lvla, to zmienisz zdanie.
4. Restartu nie przewiduje ze względu na to, że coś spowodowało tę sytuację. Damy owszem będzie początkowo graczy i dojdziemy w końcu do tego samego momentu co teraz i co znowu restart? Serwer dzięki temu, że restartów nie robi jest stabilny. Pracujemy nad tym, żeby pokazać, że można prowadzić serwer bez restartów. Poza tym spadek liczby graczy, do 30 osób to tak źle? Jeszcze przed tym jak zaczęliśmy pracować nie było nawet 10 osób.

PS "Oczywiście wiążą się z tym też nowości które powinniście wprowadzić plus dodatkowa mapa lub powiększona mapa." - powinniście wprowadzić powiadasz, wprowadzamy własnym tempem z nowościami mamy więcej graczy więc nie rozumiem po co reset skoro widać zmiany na +, poza tym uważasz, że my nie mamy też swoich obowiązków? Łatwo jest napisać zrób. Jakbyś robił mapę to byś wiedział ile to pracy zrobić porządną. Sporo pracujemy nad serwem i będzie się dalej rozwijał, ale nie widzę potrzeby szybkiego resetu i dodawania jak wariat czego popadnie, aby było. To tak jakbym powiedział zrobimy restart, ale w tydzień wbij 400 lvl. Tak samo absurdalnie przynajmniej w mojej opinii to brzmi. Też kiedyś wypowiadałem się i nie miałem o tym wiedzy ile to pracy jest coś zrobić porządnie dla serwa. 
5. Lvl pokemonów to jest dodatek ludzie lubią go expić, wzmacnia pokemona jak w anime trening i wcale nie uważam, że jest beznadziejny. I tak złapiesz pokemona z lvl 100 i nie musisz expić. Wcale by to nie było wygodne dla Ciebie. Właśnie fajnie, że łapie się z lvlem 1 to tak jakbyś szedł do nowej pracy z nowymi ludźmi. Zanim stworzycie zespół musi minąć czas i musicie się dogadać. Z pokemonem i trenerem w anime było tak samo. Nikt od razu nie miał wyskilowanego pokemona bo był ciężki do złapania. Nie patrz na spore lvl, które znają serwer od 3 lat i potrafią te pokemony expić szybko. Nowy gracz tak szybko nie osiągnie tego co starsi gracze i jest to logiczne. 

Offline pGnek
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Napisano 20-12-2017, 11:59
@king poke wybacz pisałem to w nocy zmęczony zle mi się napisało chodziło mi o zmniejszenie nie o zwiększenie. Z master ballem to była ironia nawiązująca do typowych gotowców stawiających przez ludzi którzy chcą mieć z tego jakiś pieniądz.

@elveres zrobicie jak uważacie to jest tylko moj uwaga odnośnie serwera i moich przemyśleń gdy wszedłem po raz 1.

Offline Chesd
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 20-12-2017, 12:24
5 razy nie!
Składnia leży i przyrasta do podłogi.

Offline Kisame
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 8
Napisano 20-12-2017, 14:09
Po pierwsze domki są zajęte przez graczy którzy musieli je najpierw kupić,a żeby utrzymać taki domek muszą się logować przynajmniej raz na 2 tygodnie.To chyba nie jest dużo czasu, szczególnie jak ktoś wyjeżdża na jakieś wakacje,czy jest w pracy zajęty albo z jakiegoś innego powodu niema czasu żeby wejść do gry.Oczywiście jeśli ktoś ma 2 konta albo nawet 3 tylko po to żeby mieć parę domków to jego sprawa, i ta sama sytuacja co z jednym domkiem.I po co specjalnie tworzyć jakiś idiotyczny próg poziomowy na domek, skoro domków jest i tak bardzo dużo że starczy spokojnie dla każdego gracza szczególnie przy tej ilości osób grających.A tak każdy nowy gracz chciałby mieć domek, a tu musiał by np.wbijać specjalnie jak to podałeś 150 albo nawet 200lvl po co skoro nie musi bo domki są już od 50lvla. Po drugie Legend box jest dostępny tylko dla osób,które wbiły 200 poziom a nie każdy takowy posiada bo nie każdemu graczowi chce się expić i to jest właśnie utrudnienie może nie dla każdego.Ale żeby zrobić quest na legendę trzeba posiadać jeszcze 4 różne boxy,oraz znaleźć 2 osoby z 200 poziomem do wykonania questu, który nie jest wcale taki prosty do wykonania dla wszystkich graczy.I według mnie to ma o wile większy sens, niż danie do sms shopu Master bala ze 100% szansą na złapanie każdej legendy co każdy gamoń za przeproszeniem może zrobić.A jeśli ktoś chce mieć więcej niż jedną unikatową legendę to jego sprawa, nikt mu nie każę na siłę expić dodatkowych postaci, to jego sprawa i tak musi spełnić te warunki które wymieniłem. Po trzecie szansa na złapanie legendy i tak graniczy z cudem,więc po co dodatkowo zmniejszać catche skoro to i tak głównie kwestia szczęścia.A i tak nikt takowej legendy jeszcze nie złapał tylko zdobył losowo z Legend boxa. Po czwarte reset serwera nic tu nie da możliwe że ilość graczy chwilo by się podniosła ale później i tak by spadła, było by nawet jeszcze gorzej niż teraz pewnie,cofnęło by wszytko do początku więc niema to żadnego sensu.Co utrudnień są wdrażane powoli do gry,co do shinych poków to większość graczy i tak ma problem z ich zdobyciem. Mimo że jest zwiększona i tańsza ilość łopat w sms shopie z czym, wiąże się ogromna ilość wykopanych orbów na serwerze i przeznaczonych do sprzedaży przez innych graczy.Stworzenie nowej mapy i dodanie dużej ilości nowości wiąże się z masą ciężkiej pracy dla administracji, której i tak mają aż nad to z taką ilością osób.Pozostaje poczekać na nowe zmiany i nowości,które będą dodawane stopniowo.Po piąte lvl pokemonów wcale tak szybko się nie wbija przynajmniej nie każdemu,zależy to od danego gracza.Wbicie 100lvla danemu pokemonowi co nie którym graczą i tak się nie chce jest jak dla mnie fajnym rozwiązaniem.Bo jest tow końcu rozwój pokemona oraz jego umiejętności i doświadczenia żeby stawał się silniejszy,wytrzymalszy i tak dalej.Oczywiście można podwyższyć dodatkowo maksymalny 100 lvl do 130lvl za pomocą cukierków lvlowych. Każdy pokemon ma oczywiście dostosowany dmg i hp do swojego poziomu oraz skille. A łapanie go na 1 lvlu urozmaica grę,bo i tak jest to dla nie których trudne samo złapanie takiego pokemona na pierwszym lvlu zapoznanie się z nim jego umiejętnościami i atakami aż do samego jego expienia.

Offline KrystiZiom
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 13
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 24
Napisano 20-12-2017, 16:30
/edit czy wy na prawdę nie widzicie co się z tego serwera robi, ja bym go na serio utrudnił tutaj z 30 osób ma legendarne poki a około 100 shiny. Jeszcze brakuje master balla tylko i typowy serwer jakby sobie janusz postawił gotowca.

Nawet nie będe się rozpisywał
Każdy do tego dąży by mieć legende a ty narzekasz że 30 osób ją ma ? - O tym upadaniu serwera to się nie wypowiadaj bo sam mówisz ,że jesteś nowy a ja co 1-2 dni widze ciągle nowe osoby.
Co do samych propozycji "5 razy nie! Składnia leży i przyrasta do podłogi." / Szkoda gadać

Nie wiesz nic o serwerze ,pierw się zapoznaj potem oceniaj i pisz co można zmienić Uśmiech
Psss
Domki stoją puste w Fuchsi / Celadon / Cinnabar - Zależy ci na domku w Saffron ? - Wydaj na niego więcej wiadomo ,że Saffron to miasto główne i nie jest łatwo mieć w nim domek. Lecz na moje wystarczy mieć chęci i pieniądze ,gdyż taki Heniu ma cały czas około 2-4 domki na sell (W Saffron) A ty od razu chcesz ograniczenie może jeszcze Domki tylko za realne pieniądze ?

Pozdrawiam Kapitan

Offline Tarble
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-12-2017, 17:31
(20-12-2017, 16:30 )KrystiZiom napisał(a): Domki stoją puste w Fuchsi / Celadon / Cinnabar - Zależy ci na domku w Saffron ? - Wydaj na niego więcej wiadomo ,że Saffron to miasto główne i nie jest łatwo mieć w nim domek. Lecz na moje wystarczy mieć chęci i pieniądze ,gdyż taki Heniu ma cały czas około 2-4 domki na sell (W Saffron) A ty od razu chcesz ograniczenie może jeszcze Domki tylko za realne pieniądze ?

Pozdrawiam Kapitan

kasa za domki w saff w wiekszosc nie sa jakies z kosmosu 50 czyb 100 td tylko mozna juz od ludzie za 5 czy 10 jakis kupic a lepsze oczywiscie troche wiecej ale bez przesady :Duży uśmiech
pozdrawiam rowniez Kapitanie
Marynarz


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Chesd
#13
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 20-12-2017, 18:20
Wiekszosc fajnych domkow kosztuje 30-50 td. Biorac pod uwage wartosc przecietnego shiny pokemona, to calkiem normalny wydatek. Dopiero te najwieksze, najokazalsze i najlepiej zlokalizowane potrafia kosztowac, 100, 150 a nawet 250td. Nie zapominajmy o najdrozszym domku aktualnie w grze. Nie pamietam ceny koncowej ale bylo to znacznie blizej 1000td niz 250td

Offline Tarble
#14
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-12-2017, 19:26
(20-12-2017, 18:20 )KiviKivisness napisał(a): Wiekszosc fajnych domkow kosztuje 30-50 td. Biorac pod uwage wartosc przecietnego shiny pokemona, to calkiem normalny wydatek. Dopiero te najwieksze, najokazalsze i najlepiej zlokalizowane potrafia kosztowac, 100, 150 a nawet 250td. Nie zapominajmy o najdrozszym domku aktualnie w grze. Nie pamietam ceny koncowej ale bylo to znacznie blizej 1000td niz 250td

te domy to wyjatek a umowmy sie ze nowi moga je tylko kupic za pp bo raczej takie kwoty dla nich to kosmos ::


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Ithuriel
#15
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-12-2017, 19:52
Który to niby ten "za 1k td"?


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Offline Kisame
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 8
Napisano 20-12-2017, 20:24
Dobre pytanie zadał @King Poke,który niby domek kosztuje 1000 td pierwsze słyszę ?

Offline Chesd
#17
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 20-12-2017, 21:13
Nie napisalem, ze za 1000 td. Wczytajcie sie dobrze i policzcie o jakiej cenie pisalem.

Offline Ithuriel
#18
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-12-2017, 21:28
Ja też nie napisałem że chodzi o 1k td, stąd ten cudzysłów tam. Ciekawi mnie po prostu który to domek jest tak wybitnie drogi i to był główny cel pytania.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Offline Tarble
#19
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-12-2017, 21:35
pewnie ten marihuaena Szczerbol Szczerbol


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Offline Davin
#20
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 20-12-2017, 21:40
Jeśli większość już się odniosła co do tych "pomysłów" to ja tez coś dodam.

1. Na samym początku mnie rozbawiłeś..."Dzisiaj słyszałem rozmowę..." Słysząc rozmowę gracza x z graczem y postanowiłeś od razu polecieć na forum pisać temat czy odczekałeś kilka minut?
Czekaj skoro ja słyszałem od kumpla który słyszał od mamy która słyszała od babci która słyszała od koleżanki ze jabłuszka są niezdrowe to mam od razu lecieć po sklepach i gadać klientom żeby nie kupowali jabłek bo szkodliwe czy samemu się przekonać?
" Są tworzone również multikonta i kupowane są domki żeby zajmować aż dwa domki." - Jesteś chyba jedyna osoba której to przeszkadza chłopie. Gram tu długo i nie pamiętam by ktoś kiedykolwiek miał o to pretensje. Propozycja do tego punktu która podałeś nic aktualnie nie zmieni.

2."Druga sprawa to Lbox moim zdaniem zbędna rzecz przeszkadzająca w grze. Pierwszy argument jest taki, że każdy gracz teraz sobie popierdziela z legenda oczywiście ten z wyższym lvlem." - Przetłumaczę Ci bardzo powoli jak każdemu nowemu graczowi który myśli ze legendy rosną na drzewach i wystarczy je zerwać. TEN WYŻSZY LVL O KTÓRYM PISZESZ MUSIAŁ NA TE LEGENDY OSTRO ZAPIERDALAĆ I NIE, NIE ZAJĘŁO TO 30MIN CZY O ILU TAM POMYŚLAŁEŚ.
- "Głównym powodem tworzenia multikont jest właśnie ten box to po drugie." - nie multikont a tworzenie kolejnej postaci jeśli już a to jest spora różnica.
- "Po trzecie co opisuje również niżej jest fakt, że legenda to legenda proszę sobie przeczytać znaczenie słowa powinna być prawie niedostępna." - Proszę pokaz mi gdzie jest tak napisane.

3."Legendy są za bardzo dostępne moim zdaniem powinnien być jeszcze bardziej catch zmniejszony. I reszta jak wyżej również box." - Piszesz, że jesteś tu nowy i grasz od niedawna a już twierdzisz, że legendy są zbyt dostępne, a to dobre, aż śmiechłem.

4. "Czy nie uważacie, że przydałby się wreszcie restart i zwiększenie trudności do gry" - Co ma piernik do wiatraka? Tak jak inni pisali będzie grało więcej osób przez chwile a po jakimś czasie będzie jeszcze gorzej niż przed restartem a dlaczego? otóż dlatego ze nowi gracze sobie pograją jakiś czas i się znudzą a stali gracze odejdą z powodu restartu.
- "Moim zdaniem to jest odpowiedni moment" - Czyżby z tego powodu iż dopiero grę zacząłes?
a może czekasz na gotowe aż topka zrobi się pusta i będziesz mógł zająć upragnione i tak ciężko "zapracowane" 1 miejsce?
Jesteś strasznym egoista i ignorantem chłopcze.

5. "Lvl pokemonów moim zdaniem beznadzieja totalna po pierwsze za szybko leci i można wbić tylko 100 lvl pokemona co jest naprwadę beznadziejne." - Proszę Cie chyba nikt nie wchodzi na serwa głownie dlatego by expic pokemona? Tak jak już Elveres wspomniał expienie pokemona to tylko dodatek.
- " Po drugie jak można łapać poka od 80 lvl i on ma mieć 1 lvl no plis ale to jest żałosne conajmniej." - no plis aż tak na łatwiznę Ci się chciało iść? najpierw piszesz, że za łatwo poka się expi a teraz narzekasz ze nie można złapać pokemona z lvlem który posiada ten dziki? Chyba każdy mi przyzna racje, że te dzikie pokemony mają w większości spore lvle. Przypadek??

"czy wy na prawdę nie widzicie co się z tego serwera robi" - grasz od bodajże kilku dni i już przejrzałeś serwer XD no nieźle.

Podsumowując masz 0 wiedzy o serwerze wiec twoje pomysły są słabe, zresztą administracja niema tyle czasu by zmieniać coś dla jednej osoby bo tylko Ty masz z tym problem.

5 razy nie.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wypowiadających się oraz Administrację.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Domki. Tatuator 5 9,702 29-05-2018, 08:46
Ostatni post: Tatuator
  Legendy Postrach 22 35,096 16-11-2017, 23:16
Ostatni post: Elveres
  reset serwera + reklama Rodez21 7 9,764 27-05-2017, 14:55
Ostatni post: Arti
Żarówka domki djfenix2003 1 3,276 14-08-2016, 19:45
Ostatni post: kamil12
  Legendy kameleo1234 2 4,503 10-07-2016, 11:42
Ostatni post: Egiliam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości