Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Areny
Offline Pokermaster
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 26-12-2017, 22:29
Witam z tej strony Asz Keczap i zapraszam do czytania ;p

                                                            Moja propozycja to Areny
Moim okiem wyglądałoby to tak...
Powstałby nowy NPC który mógłby stać w PvP, byłby on jakby strażnikiem areny który przenosiłby nas na arenę gdy tylko damy mu Przepustkę. Ową Przepustkę można by było zdobyć za pomocą fragmentów przepustki w Daily Task np. na zrobienie 1 Przepustki wymagane byłyby 3 fragmenty czyli musielibyśmy zrobić 3 taski. W arenie były by dzikie pokemony, które musielibyśmy pokonywać aby przechodzić na dalsze fale. Za każdą wygraną fale dostawalibyśmy 1 PKT areny. Za punkty areny moglibyśmy wymieniać na nagrody. Co najważniejsze na Arenie byłby zakaz używania Legendarnych pokemonów aby było trudniej. Takim dość  miłym dodatkiem byłby ranking kto osiągnął najwyższą falę.

Po co dodawać taką arenę ?
Moim zdaniem taka sprawa jest bardzo ważna, dlaczego?
Ponieważ jak już się dłużej pogra to nie ma co robić, a  takie areny to bardzo fajne zabijacze czasu i każdy gracz nie narzekałby że nie ma co tutaj robić, często gracze przestają grać na serwerze a to bardzo źle. 

Ja chętnie mogę pomóc administracji zrealizować coś takiego. 

Pozdrawiam,
Asz Keczap

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 27-12-2017, 01:24
Szczerze pomysłów nam nie brakuje jedynie czasu. Pierwszy zapewne będzie market bo to przyda nam się bardziej. Dopiero po nim będziemy myśleć co dalej.

Odpowiedz
Offline etern13
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 1
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Napisano 14-01-2018, 01:46
Jestem za tym bo np taki Osa siedzi w depo 24/7 bo nie chce mu się expić 1 h 1 lvla to byłby świetny zabijacz czasu dla starych wyjadaczy.
POPIERAM

Odpowiedz
Offline Pokermaster
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 14-01-2018, 12:42
(14-01-2018, 01:46 )etern13 napisał(a): Jestem za tym bo np taki Osa siedzi w depo 24/7 bo nie chce mu się expić 1 h 1 lvla to byłby świetny zabijacz czasu dla starych wyjadaczy.
POPIERAM
Czytaj co napisał Elveres + patrz na daty postów bo odkopujesz stare i "przeorane" posty ale dzięki za poparcie Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Kisame
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 8
Napisano 14-01-2018, 12:54
(14-01-2018, 01:46 )etern13 napisał(a): Jestem za tym bo np taki Osa siedzi w depo 24/7 bo nie chce mu się expić 1 h 1 lvla to byłby świetny zabijacz czasu dla starych wyjadaczy.
POPIERAM

Haha no fakt, Osie by się to przydało też jest za wprowadzeniem.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości