Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gengar
Offline Koggy
#1
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 25-05-2014, 01:24
Jak wiadomo gengar nie może używać skilli gdy jest np. w ścianie lub krzaczku i bardzo dobrze tylko jeżeli już ktoś użyje skilla to nie odnosi on skutku i trzeba czekać na odnowienie . Moim zdaniem w takich sytuacjach gengar powinien dostać automatyczną blokadę na używanie skilli co zapobiegło by wywalaniu skilli na nic i nadal mógłby polegać na basic damage z ręki

Odpowiedz
Offline jancio
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 41
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 6
Napisano 25-05-2014, 01:27
nie wiem czy o tym pisalem, ale napewno myslalem. popieram

Odpowiedz
Offline Doldox
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
Napisano 16-09-2014, 09:50
Nie chciałem zakładać w propozycjach nowego topica. Sprawa dotyczy m.in. Gengara, nie wiem jak resztę graczy ale mnie, gracza, który w Poki na GB/GBA/GBC pogrywał dość długo, najzwyczajniej razi brak synergii między Hypnosis i Dream Eater... Istnieje jakakolwiek szansa aby obrażenia z DE mógł działać tylko gdy pok faktycznie jest pod wpływem Hypnosis?

Wyobrażam sobie to dokładnie tak jak to miało miejsce w grach Nintendo. Hypnosis usypiało przeciwnego poka dajmy na to na 2-3 sec, nie zadając obrażeń a użycie Dream Eater bez uprzedniego uśpienia pokemona nie zadawało obrażeń. Byłoby naprawdę cudownie jak i tutaj ta umiejętność działała podobnieUśmiech Oczywiście rekompensując brak obrażeń na Hyposis, można podnieść trochę moc Dream Eatera, oczywiście skill DE mógłby również leczyć Gengara taką samą ilość HP jaką zadał. nie byłby to przesadzony skill, ponieważ działałby i tylko tylko na jeden cel.

Odpowiedz
Offline Koggy
#4
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 16-09-2014, 15:02
Wiesz co tu tylko sleep power wyłącza pokemona z walki Język
Mud shoty itp. nie maja odniesienia na walkę a również powinny .

Odpowiedz
Offline Doldox
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
Napisano 16-09-2014, 15:16
(16-09-2014, 15:02 )Koggy napisał(a): Wiesz co tu tylko sleep power wyłącza pokemona z walki Język
Mud shoty itp. nie maja odniesienia na walkę a również powinny .
Wiem, że wyłącza poka z walki, dlatego propozycja jest na sleep 2-3 sec aby DAŁO się stworzyć to kombo a czas samego sleep nie było jakiś kosmicznie długi. 1 sekunda może być za mało, bo mniej więcej tyle trwa exhousted między atakami.

A mud shoot faktycznie powoduje, że kolejny atak poka nie trafia. Przynajmniej udało mi się to zaobserwować.
Tak samo jak reflect np Alakazama.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości