Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiętamy !
Offline osadnik
Użytkownik

Liczba postów: 248
Liczba wątków: 29
Reputacja: 285
Napisano 20-07-2019, 17:06
Witajcie  Przytulanie

Na początku chciałem Cię przeprosić Wayne, że tak późno ale dopiero dzisiaj do mnie dotarło O matko 
I jest mi teraz bardzo przykro jak szybko można zapomnieć człowieka, który tak dużo zrobił dla tego naszego świata pokemonów Smutny
Myślę jednak, że są tu jeszcze osoby takie jak ja co pamiętają albo sobie przypomną ile czasu, nerwów i serduszka zostawiłeś tu dla nas wszystkich.
Może nie umiem jakoś ładnie tego napisać ale chcę żebyś wiedział, że nie wszyscy zapomnieli o Tobie i wyczekuję Twojego powrotu do PxG Oczko
Nie musisz mieć koniecznie rangi Tutora czy Cm-a ważne abyś był tylko sobą i wracaj do nas  Przytulanie

[Obrazek: a05ddd3944ebf.png]

^^ Pora wracać do żywych !

Odpowiedz
Offline Czesia
Użytkownik

Liczba postów: 86
Liczba wątków: 7
Reputacja: 226
Napisano 20-07-2019, 18:27
To prawda, "pamiętamy" wtedy, kiedy coś potrzebujemy, kiedy coś otrzymujemy, kiedy mamy jakieś korzyści...
Jakże łatwo idzie nam zapomnieć o danej osobie, kiedy nie ma jej wśród nas, kiedy nie ma pomocy, przywilejów, organizowania zabawy innym.
Odszedłeś Way z sobie wiadomych powodów i Ja to szanuje.
Uważam jednak, że ta gra straciła wartościową osobę. Można było Cie spotkać niemalże zawsze, byłeś pomocny, pilnowałeś porządku, robiłeś eventy, pogadałeś...
Tak jak Osadnikfans napisał, oddałeś kawał swojego serducha i przemilczenie Twojego odejścia było i jest nadal dla mnie nie zrozumiałe. I choć cisną się słowa, nie skomentuje tego...
Podobno nie ma ludzi niezastąpionych ale ja uważam, że są wyjątki i Ty do tych wyjątków należysz.

Tak to już jest, że doceniamy dopiero, jak coś/kogoś "stracimy" i choć czasem byłeś mocno marudny i męczący to jednak brak Cb sprawia, że nie chce się tak często włazić na tą grę.

Ten kawałek dla Cb, wiem, że lubisz

Dziękuję Way za wszystko za te dobre i za te mniej dobre.

Odpowiedz
Offline Tarble
Użytkownik

Liczba postów: 198
Liczba wątków: 5
Reputacja: 72
Napisano 20-07-2019, 19:13
Wayne wroc do nas ... Jako znajomy przyjaciel nie koniecznie admin
twoja smierc (znikniecie) zasmucil nas i od tamtej pory jestesmy w zalobie
to juz tyle czasu minelo ? ;c masakra

Czekajacy Przyjaciel
Heniu

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ6yGQ3aaizilpr8SH_Er3...6VUy7OmqPg]
Odpowiedz
Offline XeNoK
Początkujący
**

Liczba postów: 29
Liczba wątków: 0
Reputacja: 62
Napisano 20-07-2019, 22:11
Ja to sie rozpisywać nie będę, bo słowa sa zbędne.
W żałobie jestem do odwołania Smutny

Odpowiedz
Offline Inoue Orihime
Użytkownik

Liczba postów: 72
Liczba wątków: 25
Reputacja: 104
Napisano 20-07-2019, 22:33
Ja nadal nie potrafię zrozumieć co go skłoniło do tego że odszedł radził sobie bardzo dobrze ale przez jakieś nieporozumienie zmienił zdanie o serwerze co jest przykre i z jednej strony mu się nie dziwie bo jakby nie patrzeć ktoś nie docenił tego co robił i to go zabolało Smutny

Ja też nie czułabym się ok gdyby ktoś miał gdzieś to co robię bo przecież każdy z nas jakoś się udziela na tym serwerze czy to gracz czy to admin nie ważne każdy jest ważny i to nie kwestia posadki ......

Szanujmy ludzi bo naprawdę szybko odchodzą :\

Mam nadzieje Wayne że jeszcze zbierzesz chęci w sobie by do nas wrócić Smutny

[Obrazek: original.gif]

Odpowiedz
Offline Ithuriel
Użytkownik

Liczba postów: 211
Liczba wątków: 13
Reputacja: 85
Napisano 20-07-2019, 22:52
To i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Jakichś bliższych relacji z nim nie miałem (żeby nie powiedzieć że żadnych nie było), ale jemu w odróżnienia od pewnego ćwierć admina nie odwaliło od rangi którą dostał. Zdarzały się oczywiście sytuacje, w których wątpiłem, że coś jest uczciwe (nie będę tu sypał przykładami, bo to tylko moje spostrzeżenia a to nie jest miejsce do tego), ale ogólnie nic publicznie zarzucić nie mogę, co by można było udowodnić. Gracze raczej nie narzekali na niego a nowi byli chyba nawet zadowoleni, że jest ktoś kto dbał o porządek i pomagał w miarę możliwości. Tak czy inaczej, szkoda dla graczy że odpuścił, mimo że mu się ani trochę nie dziwię.

No nic, może wróci do żywych albo znajdzie się godny następna, czas pokaże.

[Obrazek: yCHQ1oG.png?1]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości