Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deszcz
Offline connor
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-07-2014, 16:32
Skoro mamy dzień noc i mgłę(w Lavender)To może by tak wprowadzić deszcz.Na logu pojawiałby się komunikat że zapowiada się na deszcz lub burzę(zależy)W trakcie deszczu wszystkie dzikie wodne byłyby 2x silniejsze i w lasach pojawiały by się dzikie wodne mocne poki. A w trakcie burzy elektryczne byłyby silniejsze byłaby animacje błyskawicy od czasu do czasu i wtedy w lasach byłyby takie trudne elektryczne.W trakcie burzy i deszczu mógłby się pokazać jakiś najmocniejszy wodny i elektryczny na tym serwie i by dowodzili.Jakby się ich pokonało to burza lub deszcz by znikali lub deszcz z burzą automatycznie.
Piszcie co sądzicie sądzę że to by jakoś urozmaiciło grę
Pozdrawiam Oczko

Odpowiedz
Offline 8915374
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-07-2014, 16:39
super podoba mi sie ciekawe dobry pomysl Pomysł

Odpowiedz
Offline Merad
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
Napisano 18-07-2014, 16:41
Nie chce Cię martwić ale nie licz na żadne update'y. Przez to forum przewinęło się na przestrzeni 3 lat tyle świetnych pomysłów,a nie weszło prawie nic. Administracja swoimi update'ami zamydla tylko oczy graczom,że niby coś robi.Najlepszym przykładem jest ostatni ''update'' w którym miał być dodany NPC z taskami - owszem został dodany. Szkoda tylko,że 10 minut później został usunięty i do dzisiaj go nie ma.Podsumowując jeżeli coś tutaj zostanie wprowadzone to albo coś co nie działa/ma bugi albo jakieś 3 nowe ataki do pokemona.Podam Ci świetny przykład - balans tutaj miał być robiony 2-3 lata temu - do dziś go nie ma.

Odpowiedz
Ashba
#4
Gość



 
Napisano 19-07-2014, 10:44
(18-07-2014, 16:41 )Merad napisał(a): Nie chce Cię martwić ale nie licz na żadne update'y. Przez to forum przewinęło się na przestrzeni 3 lat tyle świetnych pomysłów,a nie weszło prawie nic. Administracja swoimi update'ami zamydla tylko oczy graczom,że niby coś robi.Najlepszym przykładem jest ostatni ''update'' w którym miał być dodany NPC z taskami - owszem został dodany. Szkoda tylko,że 10 minut później został usunięty i do dzisiaj go nie ma.Podsumowując jeżeli coś tutaj zostanie wprowadzone to albo coś co nie działa/ma bugi albo jakieś 3 nowe ataki do pokemona.Podam Ci świetny przykład - balans tutaj miał być robiony 2-3 lata temu - do dziś go nie ma.

Kolejny ambitny sie znalazl, odkryl ze swiat jest okropny i na kazdym kroku ktos kogos robi w chuja dla kasy. Czlowieku chyba z domu nigdy nie wychodziles albo reklamy zadnej nie widziales a twoja dieta sklada sie z produktow ktore masz na farmie i nie kupujesz nic w sklepach i nie wiesz jak dziala rynek i marketing.

Odpowiedz
Offline connor
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-11-2014, 20:36
To jak będzie z tym pomysłem?

Odpowiedz
Offline connor
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 21-11-2014, 15:49
Odświeżam

Odpowiedz
Offline Monty
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 33
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 5
Napisano 21-11-2014, 22:10
ja Ci powiem tak... według mnie jest to potrzebne jak dupie czyrak... podczas gdy przeróbki wymaga pełno innych rzeczy taka pierdółka jak wprowadzenie pogody jest raczej mało istotna... chyba, że można to załatwić od ręki bez babrania się to jasne czemu nie...


[Obrazek: GlisteningNarrowAmericanlobster-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Offline DajNaPiwo
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 21-11-2014, 22:30
jest taka opcja nacisnij ctrl+x i tam masz wybor znieksztalcenia ekranu ;D deszcz to fog3 podajrze ;D

Odpowiedz
Offline Blood
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 5
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4
Napisano 22-11-2014, 17:10
Ja bym to zrobił tak: deszcz jako tako jest, można wyłączyć, ale nic nie dodaje. Deszcz mógłby pojawiać się na losowych obszarach o losowej porze i trwając losową ilość czasu. W trakcie deszczu wodne ataki były by 50% mocniejsze a wodnym Pokémonom regenerowało by się HP (przypuśćmy 20hp/sec). Dodatkowo zwiększała by się szansa na loot z poka wodnego, nie tylko kamienia, wszystkiego by leciało więcej/częściej. Burza to już inna pogoda. To samo co deszcz, dodatkowo błyskawice i wzmocnione zostały by też ataki typu elektrycznego oraz lepszy loot z tych pokemonów. Dodatkiem mógłby być błysk, który uderzając w ziemie respiłby kamień pioruna. Takie błyski były by oczywiście dość żadkie (1 na 10 minut na danym obszarze.



                                          
Odpowiedz
Offline connor
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 22-11-2014, 21:03
Miło że się zgadzacie.Nawet dobra przeróbka mojego pomysłu jestem za tym Duży uśmiech.Czekam na wypowiedź Ashby na ten temat

Odpowiedz
Offline connor
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 09-12-2014, 18:21
Błagam niech ktoś z adm. powie czy to zostanie wprowadzone czy nie bo ja tak tego nie zostawie!

Odpowiedz
Offline connor
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 14-12-2014, 19:08
Wiem że robie sdpam ale chce wiedzieć jakie jest zdanie administracji!

Odpowiedz
Offline Glama
#13
Banned



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Napisano 17-12-2014, 16:19
raczej nie ma na co liczyć, olali Cię, i jakoś nie mają zamiaru coś z tym robić Oczko

Odpowiedz
Offline Egiliam
#14
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-12-2014, 17:41
Jak dla mnie, te pomysł jest naprawdę słaby... Większość i tak ma wyłączone efekty, deszcz przeszkadzałby aż za bardzo, dodatkowo wasze wartości i oczekiwania są godne podziwu, dlatego proponuje zniesienie cd na skillach. Mówiłem i mówić będę, pomysł musi być poparty "Właściwymi" % na tyle, by nie zmieniało to drastycznie rozgrywki.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Glama
#15
Banned



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Napisano 21-12-2014, 15:31
to dajcie śnieg na święta Duży uśmiech

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości