Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainteresowani
Offline Takotojaa
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 26-07-2014, 12:57
Witam.
Mam pytanie czy jest ktos zainteresowany rozwojem tego serva??Pytam gdyz nie gralem na poprzedniej edycji, ale widze, ze prawie co dnia loguje sie ktos kto gral przed resetem zadajac tylko pytanie czy dalej jest najzwyklejszy zastój w rozwoju tego servera otrzymuje odpowiedz ze nie to odrazu daje loga. Oczywiście nikt nie wymaga naglej rewolucji lecz wiele rzeczy jest robione poprostu na szybko tak aby uciszyc krytyke lecz tak wykonane zmiany (bez glowy) nic nie daja lecz wiecej irytuja ... Co do poprawiania błedow to nie bede pisal o tych malych lecz ile mozna prosic o naprawienie 4 misji u policjantki czy mapa widmo która kasuje sie czasami nawet dwa razy dziennie lub o balansie. A co do zmian to wydaje mi sie ze nie jest problem zrobic np. temat na forum zeby gracze pisali swoje propozycje co do questow ,nowych shiny pokow , pokow na poczatek do wybrania bo rattata to jest istna porazka... Zrobiony npc. do tasków tez na szybko (polowy nagrody sie nawet nie dostaje) ani informacji o przeliczniku diamentow na pkt. w sms shopie juz nie mowiac o tym iz mam obawy ze nawet jesli powstanie to znow zniknie na pewien czasCyklop
Pozdrawiam: Taktojaa

Odpowiedz
Ashba
#2
Gość



 
Napisano 26-07-2014, 17:41
Kolejny ambitny, wakacje sa byl update niedawno..

Odpowiedz
Offline Takotojaa
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 26-07-2014, 18:33
To rozumiem lecz albo nie czytales calego posta albo slabo ze zrozumieniem co to byl za up?? co w nim dziala 2 ataki bo nawet npc dobrze nie dziala i nawet nie wiadomo co z diamentami nie mowiac o "naprawionej: 4 misji ??A po drugie jak juz pisalem to nie chodzi tylko o wakacje ... lecz juz syt. od dlugiego czasu nawet przed resetem wiec co Ty mi tu piszesz o wakacjach ??Ambitny moze i tak lecz to juz chyba raczej jest tragedia ze zwyklym graczom bardziej zalezy niz tutorom i adminowi ...

Odpowiedz
Offline cincin
#4
Banned



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2014
Napisano 27-07-2014, 00:00
prawda, daily questy sa zajebiste i bardzo warto jest je rozbudowac. tak jak na pxg, robisz 4 npc rozne poziomy trudnosci tych daily i rozne nagrody za to. nie musi byc to diament czy ch wie co. nawet hajs i exp,zeby bylo ciekawiej. tak samo jakies bajery za catche itd. dopracowanie lekkich bledow,zmienienie poczatku gry bardziej to urozmaicic. wiadomo latwo wytykac błędy , ale my to nie robimy na złość tylko , zeby było dobrze. znam kupe osob i forum na ktorych szukaja fajnych serwerow zeby pograc.
zrobilem taka mala reklame w 2 minuty na dobrym forum Uśmiech pozdro,moze ogarniesz ziomuś. pamietaj zeby wyciagnac trzeba włożyć
http://torg.pl/showthread.php?452005-POL...ost8070703

Odpowiedz
Ashba
#5
Gość



 
Napisano 27-07-2014, 11:06
(27-07-2014, 00:00 )cincin napisał(a): prawda, daily questy sa zajebiste i bardzo warto jest je rozbudowac. tak jak na pxg, robisz 4 npc rozne poziomy trudnosci tych daily i rozne nagrody za to. nie musi byc to diament czy ch wie co. nawet hajs i exp,zeby bylo ciekawiej. tak samo jakies bajery za catche itd. dopracowanie lekkich bledow,zmienienie poczatku gry bardziej to urozmaicic. wiadomo latwo wytykac błędy , ale my to nie robimy na złość tylko , zeby było dobrze. znam kupe osob i forum na ktorych szukaja fajnych serwerow zeby pograc.
zrobilem taka mala reklame w 2 minuty na dobrym forum Uśmiech pozdro,moze ogarniesz ziomuś. pamietaj zeby wyciagnac trzeba włożyć
http://torg.pl/showthread.php?452005-POL...ost8070703
Spoko reklama tak system taskow daily jest w stanie rozbudowywania te update byl ze tak powiem na szybko przed wakacjami z diamentami tez mamy juz plany i obiecuje ze w 1.9 no beda napewno niema co obiecywac Duży uśmiech ktos w poscie pisal o starterach z 3 ktore tez sa praktcznie gotowe wiec bedzie to mialo duzo wspolnego z tym Duży uśmiech co do 4 misji to nawet nie miaelm okazji przetestowac ale Egiliam juz wrocil wiec troszke ogarniemy, moze tez info mala sie rozchodzi ale cukierki tez dzialaja Duży uśmiech

Co do updata 1.9 to napewno was zaskoczy bo wprowadzimy nowosci kotre rozwijane sa od dluzszego czasu ale jakos nie bylo okazcji ich dokonczyc, przetestowac, poprawic, wiec czeka na was wiele duzych zmian.


Pozdrawiam

Odpowiedz
Offline Takotojaa
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 27-07-2014, 14:05
Oby i lepiej poczekac na tego upa niz zeby byl taki jak ostatnio

Odpowiedz
Offline Takotojaa
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 27-07-2014, 15:13
    I znów npc. Bonus ma problemy gdyż nie daje nagrody ...
na tym zdanu konczy:
15:04 Bonus: NieŸle! Nie spodziewa³em siê, ¿e podo³asz!

Odpowiedz
Offline True
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 24
Liczba wątków: 10
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 10
Napisano 27-07-2014, 15:14
mi tez nie działa


15:07 Bonus: Dzieñ dobry! Jestem podró¿nik Bonus, i codziennie rozdajê m³odym trenerom ró¿norodne wyzwania!
15:07 True [109]: wyzwania
15:07 Bonus: NieŸle! Nie spodziewa³em siê, ¿e podo³asz!


[Obrazek: pokemony67.gif][Obrazek: Crystalonixcatchwersja1_zpsa614e496.gif]
Odpowiedz
Ashba
#9
Gość



 
Napisano 27-07-2014, 17:45
(27-07-2014, 15:14 )antek105 napisał(a): mi tez nie działa


15:07 Bonus: Dzieñ dobry! Jestem podró¿nik Bonus, i codziennie rozdajê m³odym trenerom ró¿norodne wyzwania!
15:07 True [109]: wyzwania
15:07 Bonus: NieŸle! Nie spodziewa³em siê, ¿e podo³asz!

Pewnie global storage, bede w domu zresetuje serwer eventualnie bedzie jakis GM, bug dopisalem do listy dziekuje.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości