Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banicja dwóch tutorów. DO ASHBY
Offline Illuminata69
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 16:43
A więc Witam cie Ashba piszę tutaj w sprawie dwóch tutorów którzy są dość nie sprawiedliwi,Temat wybrałem ten bo innego niestety nie widzę, dostałem dzisiaj bana z powodu żadnego "ZACYTOWANIE" a więc może okarzę po prostu tutaj dowody, posiadasz też logi chcialbym abyś je sprawdził gdybyś mógł chciałem napisać do ciebie na GG bo jeszcze zza dawnych lat gdzieś cie tam mam, tyle że Pan Tutorek nie chciał mi podać 3 poczatkowych liczb twojego GG.

http://i.imgur.com/I8U0xEv.png

16:05 Tutor Egiliam podjal akcje "Ostrze¿enie" (2 do bana) przeciw: illuminata (Ostrzezenia: 0), powód: "Wypowiedzenie publiczne nie na temat", komentarz: "wyzwiska". + 2 dodatkowe których nie zapisałem - Ale tutaj posiadasz godzine byl jeden po drugim

Ostatni dostałem od innego Tutora za to ze stałem i nic nie pisalem bo akurat zakladalem konto na forum żeby się wypowiedzieć w tej sprawie.(3x Ban) nawet powodu nie widzialem.
Mianowicie dostałem dwa warny za zacytowanie tego co napisal "Siemano" Co posiadasz w logach a tutaj moge dać fragment ktory Pan Tutor podal, grałem za czasów Legalka gdzie on tu GMem był i było zupełnie inaczej z Administracja gdzie administracja pomagała graczą, a aktualnie widzę online maly i zamiast tlumaczyć i gadać to niestety widać jak się chca pozbyć graczy a to nie tracicie wy na tym tylko GRACZE inni z serwera bo wpadlismy tutaj paczką 8 osób.

Offline Egiliam
#2
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 18-09-2014, 16:46
Jeśli będzie trzeba dam ~15 min rozmowy jak notorycznie robicie harmider, wypisujecie bzdury, przeklinacie i nie potraficie zachować zwykłej kultury osobistej. Razem z Haccierem postanowiliśmy was "wyrzucić" bo leciały na was skargi od osób w pobliżu lub które czytały wasze bzdety na "pomocy". Co do powodów mówiłem, że są "dziwne", dlatego należy patrzeć na komentarz. Nie bd tolerować zachowania dzieci, które myślą że są bez karne, szanuje ciszę i spokój, to nie burdello.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Haccier
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 18-09-2014, 16:49
Jak Eguś wyżej napisał - notorycznie klnąłeś, i obrażałeś. Przyglądaliśmy się wam jakies 5-10 min. i ciągle to robiliscie.
Takim graczom mówimy stanowcze NIE, pewnie Ashba tak samo sądzi.


Offline Illuminata69
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 16:51
Tylko ze niestety w pobliżu byli sami od nas, więc nie wiem jak mogły leciec skargi, co do waszej osoby nie macie prawa nas tak o zbanować, ja dostalem bana stojąc i nic nie pisząć, dobrze widziałeś jak sam pisałem i chciałem to wytlumaczyć ale niestety nie raczyłes nawet odpisać co pokaża Ashbie Logi, najwidoczniej stanowisko na które zostaliscie przydzieleni nie nadaje się do niczego, Ja od samego początku staralem sie wytlumaczyć za co dosttałem bana, nie mówie siemano przeklnal w twoją strone ok, pózniej sie zdenerwował i pisał rózne rzeczy a widziałęś gdzieś w mojej osobie żebym tak pisał? więc nie wiem gdzie pretensje do mnie, logi wszystko pokaża.


PS: daliscie juz sobie znać zeby odpisać co potrzeba wiadome, Szkoda że ja nie przeklinalem co pokaża logi, TYLKO CYTOWALEM CO PISAL SIEMANO. tak jak widać.

Poprosze skoro tak te pietnascie minut rozmowy. Tylko całej a nie urywków.


Dodam jeszcze ze napisałeś ze jak odezwe się do Ashby na GG to żebym mu napisał żeby ci odpisał bo nawet on ci nie odpisuje. Podesłałem mu link juz na gg do calej tej rozmowy, zobaczymy jak on sie na ten temat wypowie, Bo to przez was moze serwer stracic 8 graczy, ale jak widać niestety tutaj Tutorzy rządza.

Offline Siemano
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 16:54
"Jeśli będzie trzeba dam ~15 min rozmowy jak notorycznie robicie harmider, wypisujecie bzdury, przeklinacie i nie potraficie zachować zwykłej kultury osobistej. Razem z Haccierem postanowiliśmy was "wyrzucić" bo leciały na was skargi od osób w pobliżu lub które czytały wasze bzdety na "pomocy". Co do powodów mówiłem, że są "dziwne", dlatego należy patrzeć na komentarz. Nie bd tolerować zachowania dzieci, które myślą że są bez karne, szanuje ciszę i spokój, to nie burdello."

Egiliam dobrze dzieciaku ze wiesz lepiej ile mamy lat, a skoro masz powyzej 35 ( bo conajmniej tyle byś musiał miec zeby tak sie do nas zwracać) to wspolczuje ci zainteresowan i chorego myslenia niezrozumialego dla 4 graczy nie tylko dwóch. Illuminata dostał bana za darmo i gadaj zdrów bo tylko ja chlew robiłem a ze wy jestescie niepelnosprytni i nie potraficie z rozsądkiem rozwiazac sytuacji to zbanowaliście go bezpodstawnie, wstyd za takich niepelnosprytnych ludzi.

Offline Egiliam
#6
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 18-09-2014, 16:57
No wiesz napisałem Haccierowi, że przypadkowo was zbanowałem i żeby mnie krył, kuźde, wydało się -.-
Dostałeś bana potem, nie pierw więc mindfuck.
Masz np.
http://imgur.com/bKRvV8p
http://imgur.com/0iwtItH
http://imgur.com/b9695QK

Głownie udziela się twój kolega, natomiast jest "urwana" rozmowa, bo lecieliście tak ze spamem, że nie zdążyłem zrobić wystarczająco szybko ssów.

@@Dzieci było odzwierciedleniem twojego stanu umysłowego, co za normalny człowiek piszę co 2 słowo wulgaryzm...


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Illuminata69
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 16:59
(18-09-2014, 16:46 )Egiliam napisał(a): Jeśli będzie trzeba dam ~15 min rozmowy jak notorycznie robicie harmider, wypisujecie bzdury, przeklinacie i nie potraficie zachować zwykłej kultury osobistej. Razem z Haccierem postanowiliśmy was "wyrzucić" bo leciały na was skargi od osób w pobliżu lub które czytały wasze bzdety na "pomocy". Co do powodów mówiłem, że są "dziwne", dlatego należy patrzeć na komentarz. Nie bd tolerować zachowania dzieci, które myślą że są bez karne, szanuje ciszę i spokój, to nie burdello.

PS: teraz piszesz że jestesmy dzieciakami, a skąd ty możesz wiedzieć ile ja mam lat skoro to ty dajac mi warna zrobiles piękny wyraz "Pzeklinanie". Ortografii troche kolego to po pierwsze.Po pisowni to ja moge stwierdzic natomiast ile ty masz, ja ani razu nie przeklnalem ani nie uzyłem zadnego slowa, raz tylko zacytowalem co on napisał.



CZY NA SCREENIE WIDAC ABYM CIE WYZWAL TAK JAK TO STWIERDZILES W GRZE?

Offline Van Graf
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 17:01
Zgadzam się z siemano i Ilumi ja dostałem 2 warny z powodu gdy gościu nie mający kultury osobistej wyzywał mnie od "chujów idiotów itd" mówił "zamknij dupę pierdol się" a ja nie pozwalając sobie na to odpowiedziałem mu kilkoma bluzgami żeby się kolega ogarnął bo ja nie mam 12 lat żeby wdawać się w gadki z jakimiś dziećmi które myślą,że mają duży poziom to im wszystko wolno...

Pozdrawiam Graff

Offline Haccier
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 18-09-2014, 17:03
Zachowywaliście się jak trzoda chlewna.
Toć w tym kasynie byli inni gracze i musieli was "słuchać"
Już za te wulgaryzmy powinien być ban.
Może i masz te 20 lat, ale w internecie to nic nie znaczy - przykro mi.


Offline Illuminata69
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 17:04
(18-09-2014, 17:01 )Van Graf napisał(a): Zgadzam się z siemano i Ilumi ja dostałem 2 warny z powodu gdy gościu nie mający kultury osobistej wyzywał mnie od "chujów idiotów itd" mówił "zamknij dupę pierdol się" a ja nie pozwalając sobie na to odpowiedziałem mu kilkoma bluzgami żeby się kolega ogarnął bo ja nie mam 12 lat żeby wdawać się w gadki z jakimiś dziećmi które myślą,że mają duży poziom to im wszystko wolno...

Pozdrawiam Graff

prosze bardzo, graczy który sam z siebie sie wypowidzial - nie od nas który juz tu dawno gra.
Co do was Pseudo-Tutorzy niestety ale zakoncze z wami rozmowe bo jest to bez sensu, Poczekamy na opinie graczy oraz ostateczna wypowiedz Ashby. Myslę że nie ma sensu tego dalej rozwijać od razu widać kto co i jak.

Offline Van Graf
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 17:05
Tak to dlaczego tamten gościu nie dostał warnów po 1 on zaczął a po 2 też przeklinał... Ludzie widzicie tu sprawiedliwośc ? bo ja nie ... dziękuję za uwagę..

Offline Siemano
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 17:08
"Zachowywaliście się jak trzoda chlewna.
Toć w tym kasynie byli inni gracze i musieli was "słuchać"
Już za te wulgaryzmy powinien być ban.
Może i masz te 20 lat, ale w internecie to nic nie znaczy - przykro mi."

No patrzac na twoje zainteresowania ktore stwierdzam po podpisie a dokładniej obrazku w nim zamieszczonym, to trzoda wrecz idealnie pasuje do twojego gustu, zamiast probowac sie podlizac skoncz sie tlumaczyc i przyznaj do tego ze jak i Egiliam bezpodstawnie daliscie bana Illuminacie i warna Van Grafowi.

Druga sprawa jest taka , że nie znam takiego słowa "toć" niestety w polskiej mowie nie spotkałem sie z takimi trudnymi wyszukanymi słowami.
A co do wulgaryzmów to powinien z miejsca warn poleciec a nie czekac i czaic sie tylko po to żeby odrazu banować, brak logiki.

Offline Illuminata69
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 17:08
(18-09-2014, 17:05 )Van Graf napisał(a): Tak to dlaczego tamten gościu nie dostał warnów po 1 on zaczął a po 2 też przeklinał... Ludzie widzicie tu sprawiedliwośc ? bo ja nie ... dziękuję za uwagę..

Jak widzisz kolego, Tutor swoim pomaga tak to juz bywa niestety, logi wszystko powiedzą jeśli Ashba uzna że temat jest wart uwagi, co mam ci powiedzieć, wrocilem na serwer chcialem pograć jak czlowiek, tak chlew robilismy między sobą i ty stałeś tylko na automatach, prawda jest taka że nikogo poza tobą i nami nie było, pózniej tylko jeden gracz na 5 min przyszedł, pogadal chwile i poszedł. Co tu dużo mówić dopóki będą tacy tutorzy, serwer nie uzyska graczy ale ich straci - na czym też straci Ashba - bo nie powiem wiele osób od nas lubi dotowac Oczko

Offline Egiliam
#14
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 18-09-2014, 17:13
(18-09-2014, 17:08 )Illuminata69 napisał(a): Co tu dużo mówić dopóki będą tacy tutorzy, serwer nie uzyska graczy ale ich straci - na czym też straci Ashba - bo nie powiem wiele osób od nas lubi dotowac Oczko
Z takimi tekstami myślisz, że tylko wy dajecie hajs?
http://imgur.com/s5AIsZM
http://imgur.com/pKV5Lt0

Widac idealnie od samego początku jak się zachowujecie.
Co do Van`a dostał tylko 1 warna za wszczęcie "bójki" słownej, Fenrir po rozmowie się uspokoił.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Haccier
#15
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 18-09-2014, 17:36
Cytat:No patrzac na twoje zainteresowania ktore stwierdzam po podpisie a dokładniej obrazku w nim zamieszczonym, to trzoda wrecz idealnie pasuje do twojego gustu, zamiast probowac sie podlizac skoncz sie tlumaczyc i przyznaj do tego ze jak i Egiliam bezpodstawnie daliscie bana Illuminacie i warna Van Grafowi.
Mój drogi... chłopcze? Może panie? Nie wiem jak się do ciebie zwracać.
Muzyka której słucham, i jej wykonawcy nie mówią nic o mojej kulturze.
Ja zazwyczaj zachowuje się spokojnie, i się oficjalnie przyznaję - mam 16 lat.
To że jestem młody, to nie znaczy że zachowuje się jak XX moich rówieśników klnąc i obrażając.
Słowo "toć" oznacza tyle co "wszak", "wszakże", "przecież" - można skojarzyć.


Offline Illuminata69
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-09-2014, 19:07
Wracajac do tematu ja dostałem 3 a nikogo nie obraziłem a temat rozchodzi się o moją osobę, pozatym wracam do tego co napisałem nie mam zamiaru się już wypowiadać co miałem powiedzieć powiedziałem, czekam na Głownego Administratora i jego decyzje co do mnie czyteż jak wy uważacie "NAS" bo jak widać jestem jednym i tym samym graczem... lol2.


PS: A teraz cos odemnie prosze bardzo znalazlem to grzebiąc po forum , Zobaczymy co tutaj piszesz kolego na czacie? Skoro mi sie nalezy ban ze "Uzywanie wulgarnych słow" to prosze bardzo daj też sobie bana i będzie ok.

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2edv3...Bun_vkYKQ4

Offline Wataha
#17
Użytkownik
***



Liczba postów: 70
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 19-09-2014, 17:05
Brak manier oraz obrażanie tutorów, moim zdaniem słuszny ban ;d

Offline Egiliam
#18
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 19-09-2014, 17:16
Zamykam ten post, żeby nie było czegoś jak up. Jak bedzie chciał Ashba się wypowiedzieć, to odpowie.

x


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości