Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje Podsumowanie
Offline Koggy
#1
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 25-10-2014, 22:20
Jako Jeden z bardziej doświadczonych graczy ( nie tylko pokexgames.pl ) chciałbym dodać od siebie parę uwag/zmian które są możliwe do wprowadzenia.

Po 1. Nadal grasuje problem resetującej się mapy (szczerze mam już w dupie odkrywanie jej po raz 15 na nowo ) , jak dla mnie jest to istotny czynnik wpływający na grę i dość irytujący jest ten czynnik.

Po 2. PVP System, wszystko jest pięknie ładnie do momentu w którym pokemon przeciwnika staje w obliczu śmierci (tutaj pojawia się problem że nie da się go dobić normalnie 1 skillem gdyż DMG ogólny naszego pokemona zadaje nawet nie wiem czy jest to 1% podstawowego DMG, strasznie to psuje cała walkę i przechyla szale miedzy graczami)

Z Mojej strony cały server jest ustawiony na grę solo. Miło byłby widziany system drużyn który pozwalałby na dzielenie się zdobytym PD [ Oczywiście byłaby ściśle ograniczona dozwolona różnica lvl'owa miedzy graczami ]
Potem Same pokemony jak pokemony mogłyby się czymś wyróżniać i nie chodzi mi tu o stroje, ale np. o item zwany [ Urną np. z esencja ognia, która nakładałaby coś w stylu aury otaczającej pokemona (oczywiście addony do pokemonów też są fajne ale na pewno więcej z nimi roboty)]

Potem wiadomo ze zwykle expienie czasami może nudzić wiec proponuje NPC które pojawiałyby się raz na jakiś czas ( oczywiście Możliwość pokonania takiego NPC byłaby możliwa tylko za pomocą posiadania mocno wyexpionych pokemonow [mam na myśli ze takowy NPC miałby troszkę potężniejsze pokemony niż normalnie mogłyby być] i Za zabicie go gracz otrzymywałby punkty PD)

Dalej Przydałoby się dodać ,,nowsze grafiki pokemonów" te stare są na te czasu już lekko słabe, poza tym należałoby także pododawać więcej skilli gdyż stale otaczam się tymi samymi umiejętnościami, które przemijają od początku do końca gry (każdy pokemon ma to samo ...) , i nie do końca wyglądają tak jak świadczy o nich nazwa.

Jak wiadomo kiedyś został stworzony temat Golden Arena, wciąż czekamy na realizacje tego pomysłu, (wiadomo to byłoby coś wspaniałego, dodającego rozrywki)

Dalsza propozycja są outlandy, które mogłyby się pojawić (mam tu na myśli typowy wybór np. outland dla graczy którym lepiej jest iść na ogień , wodę itp. żeby były pod każdy żywioł pokemona)

Ponadto nadal dokładam propozycje z klanami [ Aby każdy mógł określić jakim żywiołem będzie władał, tak samo rangi które by się wyrabiało zawsze to zabójca czasu na długo. Poza tym każda ranga mogłaby dodawać bonus w postaci 5% bonusu do ataku i obrony pokemona ]

Dalszym pomysłem jest rozwinięcie misji dziennych aby każdy miał do nich dostęp
[ podzieliłbym to na 4 NPC'ty 10-25l vl / 25-50 / 50-75 / 75+ ]

Tak samo nadal czekamy na naprawę istniejących lecz niedostępnych shiny pokemonów.

Dalej idąc pokemony które posiadają skille typu ,,mud shot" itp. One są bez sensu skoro takowy atak nie odnosi pożądanego skutku którym powinno być zmniejszenie celności ataków pokemona przeciwnego na ścisłe określony czas ( tymczasem skutek jest taki ze trzeba kliknąć klawisz aktywujący umiejętność 1 raz więcej, przy czym użyta umiejętność nie jest resetowana w odnowieniu a powinna ) <- odnosząc się do tego należny tez zrobić coś takiego ze umiejętność która nie powiodła się powinna zostać zresetowana i odnawiać się ponownie.

Jak wiadomo niektóre pokemony posiadały własne umiejętności pasywne np. oddish-drain , marowak bone spin itp. jestem za tym aby zostało wprowadzone.

Dalej-łowienie ,,rybek" moim zdaniem powinny być przynęty które byłyby możliwe do użycia od określonego fishingu, tym samym różnorodność pokemonów które łowimy jest znikoma.

Kolejny w kolejce jest pokedex- Nie ma to żadnego znaczenia jak dla mnie za dexowanie pokemonow powinny być jakieś skromne nagrody (chociaż za starania)
tak samo z catchem Powinien być NPC który za określona liczbę złapanych pokemonów np. z serii kanto obdarzałby nas jakaś nagroda pieniężna [ a np. od 100 złapanych pokemonów lepszymi boxami]

Jak już wspominałem o współpracy przy expieniu tak samo powinna być możliwość pojedynku 2 graczy vs 2 i 3 vs 3. Były to porostu urozmaicony tryb pojedynków.

Tak samo proponuje dodania szansy zrespienia słabszych pokemonów np. magikarpia lub oddisha ( takich które nie maja większego znaczenia w grze po 100 lvlu, ale są dość przydatne np do 75 )

Jedną z ostatnich propozycji jest dodanie skrótów klawiszowych np. takich jak (Page Up-h1 / Page Down-h2 / Order na środkowym klawiszu myszki / crtl + np. klawisz z na wędkę / lub dodatkowe komendy typu !fly -( pokemon sam leci ) itp. )

Przed ostatnia propozycja jest wpół przezroczysta mapka która pokazywałaby nam cały dostępny obszar mapy serwera.

A ostania propozycja jest brak teleportów, jak dla mnie serwer za bardzo idzie na łatwiznę, a tak każdy musiałby sam odkrywać nowe lądy zamiast wybierać teleport w którym chce expić.

Dziękuje za cierpliwość w czytaniu Uśmiech

Odpowiedz
Offline Haccier
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 25-10-2014, 22:24
Dawno nie widziałem tak inteligentnego postu (w wielu znaczeniach) na tym forum.

A najbardziej jestem za tym, aby usunąć te nędzne teleporty.

Odpowiedz
Offline Koggy
#3
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 25-10-2014, 22:26
(25-10-2014, 22:24 )Haccier napisał(a): Dawno nie widziałem tak inteligentnego postu (w wielu znaczeniach) na tym forum.

A najbardziej jestem za tym, aby usunąć te nędzne teleporty.

- Nie zamierzam zakładać milionów postów z jednym problemem ^^

Odpowiedz
Offline Ceza
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 1
Napisano 25-10-2014, 22:31
Moim zdaniem każda propozycja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie ponieważ naprawdę gra stałaby się ciekawsza.

Odpowiedz
Offline Wataha
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 70
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 25-10-2014, 22:40
Większość tego co napisałeś wyżej jest na ******** ale to nie znaczy że nie powinno to być wprowadzone tutaj, wiekszość pomysłów bardzo dobrych.



@nie reklamuj Uśmiech
eguś.

Odpowiedz
Offline Koggy
#6
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 25-10-2014, 22:55
(25-10-2014, 22:40 )Wataha napisał(a): Większość tego co napisałeś wyżej jest na ******** ale to nie znaczy że nie powinno to być wprowadzone tutaj, wiekszość pomysłów bardzo dobrych.

Masz racje to jest minimalna cześć zastosowań ************ mimo wszystko są to czynniki czyniące grę wiele ciekawszą i przyjemniejszą.

Odpowiedz
Offline connor
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 23:06
Jak to czytałem to myślałem o tym jak fajna stanie się ta gra jestem za wszystkim(mógłbyś proszę wyjaśnić golden arenę[Jak czytałem ten temat to za dużo nie rozumiałem])

Odpowiedz
Offline maxmaxi
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 25-10-2014, 23:15
koggy chyba doznałeś olśnienia pisząc to wszystko i za wszystkim JESTEM ZA!

Odpowiedz
Offline Koggy
#9
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 25-10-2014, 23:26
(25-10-2014, 23:15 )maxmaxi napisał(a): koggy chyba doznałeś olśnienia pisząc to wszystko i za wszystkim JESTEM ZA!

Turniej PVP, który odbywa się np. w każdą sobotę (stworzony NPC u którego są zapisy, i przedziały lvl które uczestniczą w tym turnieju startując o określonych godzinach)

Odpowiedz
Offline Blood
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 5
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4
Napisano 26-10-2014, 03:31
Moim zdaniem też bardzo fajnie, pare pomysłów - moim zdaniem słabsza, albo do edycji. A tak co do przeźroczystej mapy : Ctrl + Shift + M Uśmiech

Odpowiedz
Offline Egiliam
#11
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 26-10-2014, 10:55
Blood napisał(a): Moim zdaniem też bardzo fajnie, pare pomysłów - moim zdaniem słabsza, albo do edycji. A tak co do przeźroczystej mapy : Ctrl + Shift + M Uśmiech
Jak już piszesz, że któryś z pomysłów jest "słabszy"- pokaż który i dlaczego.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Blood
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 5
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4
Napisano 26-10-2014, 15:27
Dobra, to wypowiem się co do każdego z pomysłów ;d :
1. To popieram, ta mapa troche denerwuje, dobrze, że jest na forum.
2. Zapewne chodzi ci o za małe DMG ,,z łapy''? Tak, też mnie to denerwuje.
3. To też dobra myśl, takie wspólne expienie do dobry pomysł. A te addony widziałem na innym servie (ciekawe jakim xd) i myślę, że są fajne.
4. Tak, ale ten NPC musiałby: mieć dość silne poki (nie jakieś Charizardy) i dawać dużo expa (100k + myślę).
5. Tak, lepsze grafiki dobra rzecz, ale dużo czasu to zajmie. A z atakami się zgodzę, Charizard ma te same ataki co Charmander i Charmeleon, a przecież on ma skrzydła i powinien mieć jakieś np. Tornado. (ten Charizard to przykład bo wiele jest takich pokemonów).
6. Czym jest Golden Arena? Duży uśmiech
7. I to jest chyba najlepszy pomysł. Grałem na serverze gdzie taki system Outlandów był. Dawało się /h Outland 1/2/3 i nas tepało do PC skąd były 3-4 drogi i każda prowadziła do innego typu pokemonów.
8. Ponadto mogły by być misje (np. klan ognisty : przynieś Fire Stone, 1000 esencji ognia; ubij 100 Charizardów itp.). Za wykonanie np.10 misji dostawało by się jakąś większą nagrodę, box albo pokemona odpowiedniego do typu klanu. Ogółem dobra sprawa.
9. To trzeba dopracować. Chodzi o nagrody albo exp dostawany za misję. Jakiś 150lvl nie chcąc bić Alakazamów czy Mewtwo robi drugiego chara, wbija 15 poziom i robi sobie misje za które są diamenty?
10. Do tego WIĘCEJ SHINY !!
11. Tak, skille powinny mieć jakieś skutki uboczne, a po takim nietrafnieniu skill od nowa, to sie zgodzę z tym.
12. Passivy. To coś czego mi na tym serwerze brakuje. Jest to dorbra sprawa do expienia, lecz nie powinny to być silne ataki.
13. Dokładnie, dopiero od 50lvl'u fishingu da rade wyłowić czasem Seakinga/Poliwhirla.
14. Też dobra myśl, nagrody zachęcały by do łapania i dexowania. Tylko z łapaniem lepiej jakby zaliczało gatunki a nie ilość pokemonów, bo można by łapać same Magikarpie i zgarniać nagrody.
15. Duel w kilka osób. To ma swoje wady i zalety. Pokemony w jednej drużynie nie mogły by być takie same na raz.
16. Nie rozumiem. Gdzie zrespić.
17. Moim zdaniem komendy są dobre.
18. Jak pisałem: Ctrl + Shift + M.
19. Teleporty moim zdaniem powinny zostać.

Odpowiedz
Offline Doldox
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 16
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
Napisano 27-10-2014, 13:12
Co do 17, to możesz sobie w nowym kliencie ustawić HK pod prawie każdy klawisz klawiatury. Wystarczy sobie dodać nowy. Pod okienkiem z HK na praw jest ADD i REMOVE.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Kciuk w dół Moje Propozycje Ventroo 2 5,094 06-09-2014, 18:03
Ostatni post: Ventroo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości