Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Offline connor
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 13-11-2014, 22:46
Na stronie głównej było napisane że eventy będą częstsze i że informacje na ich temat będzie na stronie głównej tej nowej zakładce.Ja tak patrze na te eventy i zero Smutny.
Więc pytanie kiedy będą się odbywały te "częste eventy"?

Odpowiedz
Ashba
#2
Gość



 
Napisano 13-11-2014, 23:39
Pytanie do dark light i tutor. ja juz ich prosilem o terminy zeby wpisac na strone. 0 odzewu.

Odpowiedz
Offline Dark Light
#3
Ja tu tylko sprzątam
****



Liczba postów: 386
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 11
Napisano 13-11-2014, 23:48
http://screenshooter.net/100095246/qflwvhq wiec za poleceniem ashby nie robie wcale.


Odpowiedz
Offline Monty
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 33
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 5
Napisano 14-11-2014, 01:47
Ale przecież od dawna wiadomo, że eventy tutaj to klapa... bez zapowiedzi (halloween nie liczę), najczęściej w słabej formie.. no niestety ale "Znajdź mnie!" rodzi zwyczajną niechęć u graczy bez latających poków i wiem to z doświadczenia swojego i nie tylko bo próbowałem namówić parę osób, a nuż by znaleźli.. powiedzieli, że nie bo za wolno biegają... oczywiście może paść stwierdzenie "nie da się dogodzić wszystkim"... jasne ale każdemu można stworzyć warunki i są do tego odpowiednie eventy... tak naprawdę to wszedłem teraz na forum żeby napisać w propozycjach "Turniej Piłki" czy byłby możliwy i czy ktoś już by się zapowiedział ale na tę chwilę mam inne pytanie... Czy nie możecie wyznaczyć kogoś kto regularnie by robił eventy? Wiem, że na niektórych serverach były takie funkcje i sprowadzało się to do tego, że dostawał od Administracji przedmioty przeznaczone na event (oczywiście na specjalnej postaci) oprócz tego posiadał jakieś tam podstawowe komendy typu tp, ghost itd... na pewno bez możliwości banowania i spawnowania mobów i itemów... Także moją propozycją byłoby wyznaczenie takiej osoby, która byłaby faktycznie zaangażowana w te eventy żeby coś się tu działo bo w końcu ile można expić zwłaszcza, że najbliższy quest po 90lvlu jest na lvlu ponad 2x większym... odechciewa się na samą myśl...


[Obrazek: GlisteningNarrowAmericanlobster-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Ashba
#5
Gość



 
Napisano 14-11-2014, 14:42
(14-11-2014, 01:47 )Monty napisał(a): Ale przecież od dawna wiadomo, że eventy tutaj to klapa... bez zapowiedzi (halloween nie liczę), najczęściej w słabej formie.. no niestety ale "Znajdź mnie!" rodzi zwyczajną niechęć u graczy bez latających poków i wiem to z doświadczenia swojego i nie tylko bo próbowałem namówić parę osób, a nuż by znaleźli.. powiedzieli, że nie bo za wolno biegają... oczywiście może paść stwierdzenie "nie da się dogodzić wszystkim"... jasne ale każdemu można stworzyć warunki i są do tego odpowiednie eventy... tak naprawdę to wszedłem teraz na forum żeby napisać w propozycjach "Turniej Piłki" czy byłby możliwy i czy ktoś już by się zapowiedział ale na tę chwilę mam inne pytanie... Czy nie możecie wyznaczyć kogoś kto regularnie by robił eventy? Wiem, że na niektórych serverach były takie funkcje i sprowadzało się to do tego, że dostawał od Administracji przedmioty przeznaczone na event (oczywiście na specjalnej postaci) oprócz tego posiadał jakieś tam podstawowe komendy typu tp, ghost itd... na pewno bez możliwości banowania i spawnowania mobów i itemów... Także moją propozycją byłoby wyznaczenie takiej osoby, która byłaby faktycznie zaangażowana w te eventy żeby coś się tu działo bo w końcu ile można expić zwłaszcza, że najbliższy quest po 90lvlu jest na lvlu ponad 2x większym... odechciewa się na samą myśl...

Jak widzisz ze screena powyzej i z mojch dzialan chcialem to zmienic ale jak on robi eventy ja mu sie podoba to tak to chujowo wyglada, Egilliam dostanie Awans i juz zapisal sie na 2 eventy.

Odpowiedz
Offline Monty
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 33
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 5
Napisano 14-11-2014, 15:07
No to wyznacz ze 2 osoby, które zajmowałyby się tylko eventami i byłby spokój... skoro GM'owie się do tego nie palą i w większości przypadków średnio te eventy wychodzą to nic na siłe...

PS: kiedy się pojawią info o eventach egiego?


[Obrazek: GlisteningNarrowAmericanlobster-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Offline Egiliam
#7
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 14-11-2014, 16:08
Jutro 17: Będzie dice [idę do szkoły więc może być trochę później]
Za tydzień w sobotę zrobimy sobie piłkę nożną...


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Haccier
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 14-11-2014, 16:15
Odemnie eventow nie oczekujcie, bo nie mam nawet jak je robić :v

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Serce Questy, prace, obietnice :) nie "tylko" eventy. osadnik 2 5,822 16-04-2019, 21:01
Ostatni post: osadnik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości