Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, ZAPRASZAM :).
Offline czario123
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 2
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 14-01-2015, 22:41
Witam, mam kilka propozycji :
1.Dodanie 3 generacji pokemonów
2.Możliwość zrespienia się shiny pokemona
3.Dodanie expa za catcha każdego pokemona (tylko za pierwszego catcha)
4.Dodanie misji na catcha
5.Wprowadzenie klanów (np: klan roślinny na 5 randze dodawałby 25% defa i zwiększał atak roślinnych pokemonów o 25%) coś podobnego do brazylijskiego pxg.
6.Dodanie medycynek, tzn jeżeli nasz pokemon dostanie sleepa to używamy na nim tego przedmiotu i sleep mu schodzi.
7.Dodanie nowych shiny pokemonów
8.Wprowadzenia płatnego konta premium


Proszę graczy jak i administracje o ocenę, myślę, że poprawiłoby to jakość serwera oraz przyciągnęło więcej graczy. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline Arti
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 14
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 2
Napisano 14-01-2015, 22:52
1. Jestem za 4 lata tej samej generacji załosne nawet jak na ten serw
2. Mogło by być ale przemyslałbym to
3. Może być zacheciło by to łapanie poków co by skutkowało dłusze zainteresowanie tym serwem
4. Jak dla mnie obojetnie
5. Może być tylko zajeło by to czasu równowaga miedzy klanami co na ten serw to za dużo
6. Dla mnie spox bp sleep wkurwia
7. Za
8. Tu bym pomyślał serw by zarobił lecz zniechecił by przez to graczy co skutkuje jeszcze mniejszymi zarobkami które są obecnie

Odpowiedz
Offline szramka
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0
Napisano 14-01-2015, 23:41
Jestem za co do wprowadzenia tych nowych poprawek Język Na serverach na ktorych juz grałem poke byly respawny poszczególnych shine poke tak jak byly jak tu kolega wyżej wymienił dodawane o ?% ataki pokemonów za sprawą dołączenia do poszczególnych "Gildii" , "Team's" z wybraniem właśnie swojego żywiołu Duży uśmiech

Ogólnie jestem ZA! Duży uśmiech Pietrek Język

Odpowiedz
Offline patros
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 15-01-2015, 15:20
Ja osobiście bym wolał żeby administracja oddala jakiś nowy quest dla 200 +lvl bo trochę się nudzi , A ten pomysł z expem za złapanie poka tez spoko , shiny nowe mogłyby być .

Odpowiedz
Offline Bolus
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 17
Liczba wątków: 6
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 4
Napisano 15-01-2015, 21:57
(14-01-2015, 22:41 )czario123 napisał(a): Witam, mam kilka propozycji :
1.Dodanie 3 generacji pokemonów Na tak, urozmaici to grę.
2.Możliwość zrespienia się shiny pokemona Na nie, tak jak jest teraz jest dobrze.
3.Dodanie expa za catcha każdego pokemona (tylko za pierwszego catcha) Mało przydatne ale mogłoby zostać dodane, zawsze jakieś urozmaicenie.
4.Dodanie misji na catcha. Opisz bardziej o co chodzi. Jeśli zwiększanie % na catch to nie.
5.Wprowadzenie klanów (np: klan roślinny na 5 randze dodawałby 25% defa i zwiększał atak roślinnych pokemonów o 25%) coś podobnego do brazylijskiego pxg. Na tak, ale dużo mniejsze % bonusów.
6.Dodanie medycynek, tzn jeżeli nasz pokemon dostanie sleepa to używamy na nim tego przedmiotu i sleep mu schodzi. Neutral.
7.Dodanie nowych shiny pokemonów. Na tak, ale niech dodadzą też takie które będzie mógł zdobyć gracz nie wydający $ na łopatki. Czyli zamaist tych "orbów" coś co można zdobyć w grze.
8.Wprowadzenia płatnego konta premium. Nie, dużo osób by się zniechęciło.


Proszę graczy jak i administracje o ocenę, myślę, że poprawiłoby to jakość serwera oraz przyciągnęło więcej graczy. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline czario123
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 2
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 15-01-2015, 22:41
4.Dodanie misji na catcha. Opisz bardziej o co chodzi. Jeśli zwiększanie % na catch to nie.


Chodziło mi tu o takie misje, że np masz 35 catcha idziesz do npc i dostajesz od niego jakąś nagrodę, chociażby 1td, na pewno by to pomogło nowym graczą, jako ostatnia nagroda za 130 catchy mógłby być jakiś box.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#7
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 16-01-2015, 16:19
1, 2, 6 można wykreślić Uśmiech


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Arti
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 14
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 2
Napisano 16-01-2015, 16:30
Eg wkurwia mnie takie zachowanie wykreślać pomysły nawet bez argumentu 2 i 6 zrozumiem bo aż takie to nie jest potrzebne ale kurwa ten serw ma 2 generacje od wielu lat chyba 4-6 szkoda wam hajsu czy czasu na nową tylko JEDNĄ genracje jeśli tak to postawa gm która sobą reprezentujesz jest żałosna nie można sie dogadać z Ashabą który ma kompletnie wyjebane na ten serw i na graczy zrozum ze ten serwer nic nie osągnie jeśli nie ruszycie dup i coś wkoncu zrobicie

Odpowiedz
Offline Egiliam
#9
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 16-01-2015, 18:23
Ashba mówił chyba 10 razy, że nie wprowadzi 3 generacji, bo jej nie zna i nie wiedziałby co z nią zrobić. Na tą chwile skupiamy się na balansie tego co jest, a i tak jest tego 300. Doszedł Koggy, później się go wykorzysta, to nauczy wszystkiego o wyższych gene.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline bear933
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-01-2015, 16:45
(14-01-2015, 22:41 )czario123 napisał(a): 1.Dodanie 3 generacji pokemonów
Jak juz kolega wspomniał nizej nie będzie i ch*j, bo taki mają zapał admini hahaha
(14-01-2015, 22:41 )czario123 napisał(a): 2.Możliwość zrespienia się shiny pokemona
Odnośnie tych shiny poków... mm z jednej strony to będzie fajne dla nowych graczy i reszty, którzy nie będą musieli wydawać je***ej kasy na sms shop albo kupywać w grze nie wiadomo ile tych orbów, za to patrząc na tych którzy męczyli się tyle czasu aby zrobić te shiny... będzie to dla nich nie wporzątku, mi to by przeszkadzało, dlatego ze nie po to gram tu miesiąc i mam te shiny, które cięzko zdobyc i trzeba się trochę wysilić, zeby jakiś matołek wszedł w 5 dzien na resp shiny i złapał wszystkie na raz, chyba ze to będzie naprawdę cięzkie do złapania a po za tym będzie biło podobnie jak legenda, ale przydałaby się wtedy jakaś rekompensata dla tych którzy juz je mają, lub cokolwiek innego, ale to juz pozostawiam wam do myślenia... hah wysilcie sie
(14-01-2015, 22:41 )czario123 napisał(a): 3.Dodanie expa za catcha każdego pokemona (tylko za pierwszego catcha)
Nie wiem co to będzie miało na celu, to tak jakbym wprowadził dodatkowo "dodaje expa za pierwsze złowienie pokemona, -,,- za pierwsze zjedzenie hotdoga, -,,- za pierwsze wypicie pota" według mnie głupota, chociaz wam sie to moze podobac...
(14-01-2015, 22:41 )czario123 napisał(a): 8.Wprowadzenia płatnego konta premium
To jest juz wgl. przesadą, zeby to jeszcze ten serwer był bez jakichkolwiek bugów, na poziomie, z balansem gdzie pokemony walczą na równi ( ogniste, wodne, elektryczne i inne pokemony to jeb**e gówno na tym otsie ) i nawet jak masz najlepszego poka, jednego z nich to wychodzi Ci taki skarmory, obojętnie jaki inny pokemon który jest warty złapania itd. a jest takich tylko kilka, np. snorlax rozwala je wszystkie i nawet jezeli byłby wrazliwy na te poki to i tak by je rozj***ł do zera. Tak, ten balans to jedna z wazniejszych rzeczy na tym otsie, dodanie nowej generacji to kolejna sprawa, po za tym jezeli macie wprowadzic update zrobcie coś zeby po 100 lvlu nie tylko się expiło, ale równiez byly jakies questy etc. bo to jest śmiech na sali, mam 150 lvl i expie 2 tygodnie juz ponad do 200 zeby dobic, kur** m*ć ile mozna expić Panie... Pominąłem pkt. 4, 5, 6, nie będę co do tych pkt nawet się odnosił. pkt 7 jeszcze jako tako, ale zalezy w jaki sposób byście to zrobili, po update, tzn. wprowadzeniu generacji 3 za jakies 15 lat i zrobienie w nich kilku shiny, czy moze zrobienie z tych pudeł kolejnych shiny, taki dragonite byłby fajny jako shiny, bierzcie przykład z pa i pxg.com jak kolega wspomniał... Ashba = peniądz do portfela wywalone w otsa niech funkcjonuje jak chce, ja nic nie tykam, rzuce im 2 zdania ze nie znam nowej generacji i typeczki to łykają, skoro nie masz zamiaru kompletnie nic robić to przynajmniej zamknij ten serwer na amen pozdro 600 typie

(16-01-2015, 18:23 )Egiliam napisał(a): Doszedł Koggy, później się go wykorzysta, to nauczy wszystkiego o wyższych gene.
A mógłbym wiedzieć na jakiej zasadzie się go wykorzysta? bo nie bardzo rozumiem w jakim zakresie gracz wam ma pomóc.

POzdro dla ludzi ctrl + v Duży uśmiech
Ps. temat pewnie zrobiony 4fun bo dopuki Ashba się nie wypowie a prędzej doczekamy się apokalipsy, to nic z tego nie będzie hehehe i temacik pójdzie w zapomnienie jak pewnie poprzednie Uśmiech .

Odpowiedz
Offline Egiliam
#11
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-01-2015, 17:18
Seksualnie -.-


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline bear933
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-01-2015, 17:36
to prawie jak odp. Tuska vs Farage hahahahaha btw. zapytałem normalnie i normalnej odpowiedzi oczekiwałem..

Odpowiedz
Offline Egiliam
#13
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 17-01-2015, 17:40
Wykorzysta się go jako nauczyciela do "nowych" gen... Po pierwsze, będzie trzeba dorobić im nowe ataki, mapę respów czy innych pierdół. Dodatkowo sam mówiłeś że balansu nie ma, po dodaniu kolejnej gen będzie tak samo...


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Bolus
#14
Początkujący
**



Liczba postów: 17
Liczba wątków: 6
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 4
Napisano 17-01-2015, 23:45
(17-01-2015, 17:40 )Egiliam napisał(a): Wykorzysta się go jako nauczyciela do "nowych" gen... Po pierwsze, będzie trzeba dorobić im nowe ataki, mapę respów czy innych pierdół. Dodatkowo sam mówiłeś że balansu nie ma, po dodaniu kolejnej gen będzie tak samo...

Nie żebym się czepiał czy coś.
Rozumiem, że macie też życie, ale ten balans robicie już długo ^^.
Jak grę skończyłem to zaczynaliście go robić a to było jakieś 2 miesiące temu.

Co do innej bajki.
Róbcie jakieś eventy a nie jeden na miesiąc, nie ma bata żeby jakiś admin z wyższą rangą nie znalazł 2 razy 30 minut w tygodniu na jakiś event.
Ludzi ni to nie ubywa ni to nie przybywa, tylko stoi w miejscu (czasem spada).
Wszystko przez to, że na serwerze z tego co wyczytałem po 200lvl'u zaczyna wiać nuda (nie ma questow, all shiny poke porobione).
Może czas na jakoś "większą" aktualizacje?

Odpowiedz
Offline czario123
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 2
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-01-2015, 16:08
Tak to czytam i stwierdzam, że faktycznie, nic tu się nie dzieje, balans miał być, już od xxxxx czasu się tym zajmujecie i to jest zawsze jakaś wymówka na dodanie czegoś nowego, po za tym to jest zwykłe c*uja warte pierd*lenie, cytuje "Leafeon i Glaceon są tylko trzeba je przerobić, jak tak bardzo chcecie to nie ma problemu... Więcej generacji nie będzie, są tylko plany co do starterów jak Mudkip.
Jako te 200 i 55 lvl, były one robione pod tamtą edycję, kiedy exp rate był dużo większy, postaram się je przerobić [eevee jak i kissy,tory etc] na mniejsze/większe lvl na tyle, by stały się użyteczniejsze."
Post został napisany 12-09-2014 03:18 PM i dalej nic Uśmiech nie ma ani Glaceona ani Leafeona. Myślicie, że jak zrobicie 1 event na tydzień czy na ile tam to zrekompensuje graczą bugi, częste lagi, jak ktoś wyżej napisał po 100 lvl nie ma już żadnych questów nic,bijesz i wbijasz 200 robisz legend boxa i co dalej? Siedzisz w poke centrum? Po wbiciu 200 lvl jest prawie jak w więzieniu nic nie można robić.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#16
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 18-01-2015, 19:03
Glaceona i Leafeona nie dodamy, bo są słabe graficznie, balans jest plan, niestety trudno ogarnąć w 1 osobę ~250 pokemonów. Eevee i jego formy są przerobione. Skończyliśmy niektóre rzeczy, brakuje kilku dociągnięć, ten płacz typu "nic się nie dzieje" tylko mnie irytuje, to że nie ma informacji teraz o wszystkim, nie znaczy że nic nie ma. Jest kilka rzeczy, do których nie będzie informacji od razu, tylko po pewnym czasie tuż przed prowadzeniem.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Arti
#17
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 14
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 2
Napisano 18-01-2015, 20:24
Czyli za tymi 'rzeczami' bedziemy czekać jak za wakacyjnym update... ?

Odpowiedz
Offline Koggy
#18
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 19-01-2015, 01:02
Nie no co wy wszystko ale w swoim czasie musi byc zajebiscie ^^

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w cast janka14 4 8,673 01-07-2017, 20:53
Ostatni post: SenT
  Zmiany w EXP STAGE Ashba 4 7,734 26-05-2017, 16:27
Ostatni post: Vegitoo
  Zmiany w Saffron Gerard 0 3,648 04-08-2016, 17:33
Ostatni post: Gerard
  Zmiany! :P Meathxd 1 5,552 13-05-2014, 17:28
Ostatni post: Gniewny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości