Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
Offline regeon
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 11-03-2015, 14:50
Witam administrację strony.

Powodem tego postu jest niesłuszny ban, który dostałem wczoraj wieczorem, tj. 10.03.2015r

Bana otrzymałem od tutora Koggy, nie wiem sam za co. Przypuszczam, że dał mi go z takiego powodu, iż: wytykałem mu popełniane błędy, wnioskowałem o danie ostrzeżenia graczom, którzy nie przestrzegali regulaminu.

Tutor Koggy nie wypełnia swoich obowiązków w sposób prawidłowy, dając bana komu mu się tylko podoba. Wyznaje on chyba zasadę ludzi i podludzi, ponieważ dnia wczorajszego jego koledzy/koleżanki łamali przepisy i nie zostali za to ukarani.

Wnoszę o odbanowanie, należne przyznanie ostrzeżenia graczom: Emi, Xsenon oraz prawdę mowiąc Koggy.

Wszyscy oni nie będąc na tyle inteligentnymi osobami nie potrafili prowadzić ze mną dalszej rozmowy obrażali mnie, zarówno jak i pushowali. Działania te śa zabronione według regulaminu. Wnioskuję także o odebranie Koggiegmu tutora ze względu na to, że nie strzeże on prawa, tylko bawi się i robi co mu się podoba.

Jeżeli będziem potrzebny świadek, proponuję odwołać sie do Miru.

Z góry dziękuję, gracz Regeon.

Offline Koggy
#2
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 11-03-2015, 18:50
Następnym razem pomyślisz co i do kogo piszesz.

Offline Monty
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 33
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 5
Napisano 11-03-2015, 23:40
Ty powinieneś pomyśleć zanim następnym razem napiszesz taki post... idealny przykład na to, że dostałeś tutora za czas gry, a nie za bycie kompetentnym


[Obrazek: GlisteningNarrowAmericanlobster-size_restricted.gif]
Offline Koggy
#4
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 12-03-2015, 00:43
Mój event moje zasady, nikt nie kazał brać w nim udziału a skoro nie dość że psujesz innym zabawę to jeszcze sam siebie zakopujesz coraz głębiej. Ban jest w 100% wydany za wielokrotne złamanie regulaminu którego pewnie nie czytałeś więc nie rozumiem czego ty chcesz.

Offline regeon
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 12-03-2015, 08:08
Prosze podać mi powód bana, bo nie zdążyłem zauważyć oraz jakieś dowody.

Odnośnie zasad prowadzenia gry to trzeba je najpierw dobrze wytłumaczyć jeżeli odbiegają od normalnie przyjętych w grze, która została wymyślona lata temu.

Offline Koggy
#6
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 12-03-2015, 18:02
Obrazy które stosowałeś do każdej osoby wokół. A wkoncu dotkliwa obraza mojej osoby.

Offline regeon
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 12-03-2015, 23:11
Skoro tak twierdzisz to poproszę jakiś dowód bo nie obrażałem nikogo tylko próbowałem ci coś wytłumaczyć, a że nie zauważałeś jak ja jestem obrażany i cały czas pushowany to już inna sprawa, że te osoby bana nie dostały. Ciebie obrażać też nie obrażałem. Prosiłbym, aby odezwała się tu bardziej kompetentna osoba z administracji, ponieważ Koggy chyba myli różne pojęcia.

Offline Karpiu
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 6
Napisano 12-03-2015, 23:24
regeon byłem przy tym co robiles na evencie koggy nie dal ci bana za darmo.
Teksty ktorymi do niego sypałes nie byly mile a odrazały jego osobe.
Ale dobrze sam wiesz co mu pisales.


[Obrazek: pokemon-gif-mudkip-dance.gif]
Offline regeon
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 13-03-2015, 07:14
Dobrze wiem co mu pisałem i nie były to wyzwiska a w regulaminie wyzwiska są zabronione. Teksty może mu się wydawały obraźliwe, ponieważ nie docierało do niego to, że popełnia błędy, nawet gdy to były ortograficzne błędy nie uważał, że je zrobił. Mam pewność, że nie popełniłem żadnego wykroczenia opisanego w regulaminie więc chcę na dowód bana jakiś dowód a jak widać jeszcze żadnego nie ma, czyli chyba znowu racja jest po mojej stronie ale Koggy tego nie chce uznać, bo nie lubi przegrywać. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Offline Koggy
#10
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-03-2015, 11:58
Dowody są w moich oczach... mi więcej nie potrzeba było do ukarania ciebie.

Offline Furiatka
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 15
Liczba wątków: 2
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 4
Napisano 13-03-2015, 11:58
Idę po popcorn Duży uśmiech

Offline Once
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Napisano 13-03-2015, 15:02
(13-03-2015, 11:58 )Koggy napisał(a): Dowody są w moich oczach... mi więcej nie potrzeba było do ukarania ciebie.

hahahahah nie moge niekompetenta odpowiedz, niekompetentnej osoby...
I taki ktos ma prawo do banowania kogokolwiek
gg gl hf gj

nie pozdrawiam

Offline Koggy
#13
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-03-2015, 15:30
Uu widzę że kolegów z piaskownicy przyprowadziłeś. Mów mi więcej pośmieje się Oczko

Offline Egiliam
#14
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 13-03-2015, 16:13
Nie wypełnia obowiązków, dowody?

Koggy miał prawo zbanować cię, nawet za powiedzenie "kur**",


"Teksty może mu się wydawały obraźliwe, ponieważ nie docierało do niego to, że popełnia błędy, nawet gdy to były ortograficzne błędy nie uważał, że je zrobił. " - błąd leksykalny i składniowy.

Sam popełniasz błędy, jak każdy, nie rozumiem co do ma do jego niekompetencji.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline szkati
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 4
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 1
Napisano 13-03-2015, 16:27
Hmmm niestety ale kolega pisząc ten post napisał prawdę. Nie chce tutaj nikogo obrażać ani pouczać tylko też zauważyłem to, że na serverze jest faworyzacja. Kary są dawane bez jakichkolwiek powodów (czyt. złamanie regulaminu) sprawy są tłumaczone w banalny sposób, a co najlepsze ucieka się od spraw gdzie gracz ma racje. Nie możemy zapomnieć, że administrator to też gracz i nie zawsze ma rację, a w szczególności kiedy tytuł i posada administratora została nadana za długi okres gry.

Również chciałbym aby Egiliam rozpatrzył moją sprawę i nie tłumaczył się tym, że nie ma czasu bo jest aktywny na forum.

Offline Koggy
#16
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-03-2015, 16:32
h) Administracja ma zawsze racje.
i) Jezeli uważasz, że administracja nie ma racji, patrz punkt h).

Regulamin tak prawi, więc wiecie, poza tym nikogo nie faworyzuje możecie się popytać ludzi z mojej gildii (tzn. tych którzy według was są faworyzowani) oni też dostają ode mnie notki i bany jeśli łamią regulamin. Więc wasz trash talk jest tutaj nie na miejscu szczególnie jeśli wy gracie max miesiąc a ja ponad 3 lata. A gadacie jakby było na odwrót. Oczko

Offline Egiliam
#17
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 13-03-2015, 16:43
@Szkati, nic nowego do tematu nie zostało wniesione, nie widzę co miałbym napisać.


Kary są dawane bez jakichkolwiek powodów (czyt. złamanie regulaminu) <--- Nie musimy się kierować regulaminem cały czas, są pewne rzeczy, które nie są zapisane, a nie mogą być bezkarne. Wolę wyeliminować pojedyncze jednostki, aby reszta miała święty spokój.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline szkati
#18
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 4
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 1
Napisano 13-03-2015, 17:02
Koggy do Ciebie nic nie mam moje wypowiedzi kieruje przede wszystkim do Egiliama.

Egiliam cały czas pisze Ci coraz to nowsze posty, w których staram się jak najlepiej wyjaśnić moją niewinność. Ja nie musiałem wnosić tam nowości bo wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w pierwszym pościel. Regulamin jak wiemy ustalają osoby do tego przeznaczone, bardzo możliwe, że tutaj są to główni admini.
Jeżeli masz zły dzień i ktoś napisze coś co Cię zdenerwuje i Ty go za to zbanujesz, a następnie będziesz tłumaczył, że <Nie musimy się kierować regulaminem cały czas, są pewne rzeczy, które nie są zapisane, a nie mogą być bezkarne. Wolę wyeliminować pojedyncze jednostki, aby reszta miała święty spokój. > to nie powinno to tak wyglądać, nie sądzisz? Regulamin jest po to żeby panował jakiś ład i porządek na serverze, można przecież w każdej chwili dopisać zakazy/nakazy.

h) Administracja ma zawsze racje.
i) Jezeli uważasz, że administracja nie ma racji, patrz punkt h).
Wydaje mi się, że te punkty przede wszystkim odnoszą się do gry <tzn. nie biegaj w stroju płetwonurka, zabijaj te potwory z wody>, a nie do spraw, które naprawdę kosztują mnie już dużo czasu, pieniędzy i nerwów

Offline Emi
#19
Banned



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 2
Dołączył: Mar 2015
Napisano 13-03-2015, 17:04
Mam dostac warna? z jakiej racji? Uśmiech za pomoc w prowadzeniu eventu? (nieudolna pomoc, ale zawsze) czy za to, ze sie zaczales awanturowac bo odpadles z gry? Oczko

Offline Stefan Krol Zydowski
#20
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 13-03-2015, 17:15
Regeon nieogarze piszesz ze nikogo nie obrazales a przynajmniej nie miales takiego zamiaru, a jakos przeklenstwa sie sypaly na każdą osobę która albo sie z tobą nie zgadzała albo po prostu wchodzila ci w zdanie. Tak więc radzilbym ci skończyć płacz i zrobic nowego chara, i tak duzego lvla nie miales wiec duzo nie straciles. Alernatywa UNBAN.

Tak na przyszlosc czytaj uwaznie regulamin skoro chcesz zeby byl twoim głównym argumentem, bo łamałeś go notorycznie. Elo

Anioł Polecam się Anioł


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości