Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Przecież ja nie pisałem że można sobie pomagać na MC (czytaj uważnie), chodziło o to czy mogę mieć swoją główną postkę w PC np. pod handel (nie pomagając innej) a drugą expić "po cichu" w tym samym czasie. Tego dzielenia konta to też się nie da udowodnić za bardzo, bo mogę np. w kafejce się zalogować albo u znajomego grać na innym IP i bana dostanę za dzielenie się kontem? Dlatego właśnie twierdzę, że ten punkt jest zbędny a jak ktoś chce to niech się dzieli i expi jedną postać przez pół osiedla, ale "za głupotę zapłaci sam". Tyle w tej kwestii ode mnie, mam nadzieję, że tym razem zrozumiałe jest to co napisałem.
avatar
Jak macie inne pytania na ten temat zapraszam na PW.
avatar
m) Zabronione jest włączanie wiecej, niz jednego klienta naraz. Co ten punkt ma do tego? Na MC można sobie przełożyć jedynie itemy na kilka sekund i tyle. Nie ja pisałem 1 regulamin, ale to poprawiłem osobiście. Tyle w kwestii tłumaczenia. Więcej nie zamierzam się na ten temat wykłócać, bo szkoda mi czasu. Pozdrawiam.
avatar
Tak 2k tak jest napisany ze względu, że ludzie "oczekują" zwrotu zawsze kiedy zrobią coś idiotycznego, w dzieleniu konta chodzi o warny i bany dla ludzi, którzy wzięli od kogoś passy i obrażają z tych kont innych (było tak), przez dzielenie konta rozumiemy także przecież wbijanie lvla dla kumpli, np. 3 osoby expią 1 postać, a od kiedy wolno pomagać? Na mc?
avatar
To tak w skrócie.
avatar
Skoro w regulaminie w punkcie 2k jest że "Administracja nie odpowiada za glupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi." to po co w takiej sytuacji punkty 2h i 3a? Przecież to każdego indywidualna sprawa a jak ktoś przez to zostanie okradziony to tylko i wyłącznie jego wina. No i jeszcze ten punkt 2m, to w końcu można nie pomagając sobie w questach czy nie można w ogóle, bo tak mieszacie, że później free bany będą leciały za to że jednym charem sobie stoję w pc a innym się bawię. Najlepsze co w tym regulaminie jest to chyba punkt 2a, w końcu ktoś sobie zdał sprawę że za pisanie na priv nie powinni być kar.
avatar
No okey jest uproszczony tylko, żeby nie było zdziwień jak polecą ''screeny''.Za coś czego oczywiście nie ma w oficjalnym regulaminie.Czyli nie było bezpodstawnych warnów i banów.
avatar
Kisame pewnie był taki zamysł bo właśnie o to chodzi żeby regulamin był łatwy do zrozumienia bo co ci po regulaminie który ciężko będzie zrozumieć xD
avatar
Powiem tak,regulamin bardzo krótki i łagodniejszy. Jeszcze prostszy do zrozumienia i czytelny. Nwm czy taki był zamysł, ale nie wnikam nawet.Tyle w temacie odemnie.
avatar
Może ktoś wie o co chodzi
avatar
Pomoże ktoś
avatar
Siema . Pobrałem grę i gdy chcem się zalogować wyskakuje mi "nie można załadować pliku dat , proszę umieścić poprawny plik w `/things/things`
avatar
Zwracam uwagę także na punkt "h) Dzielenie konta jest zabronione.". Uważamy, że każdy powinien grać sam i odpowiadać za swoje słowa na własnej postaci, nie na cudzej. Jak to już bywało w grze.
avatar
Zwłaszcza z punktem "a) Obrazanie innych graczy, uzywanie slów wulgarnych i ich pochodnych na czacie głównym jest zabronione. Zakaz nie dotyczy wiadomosci prywatnych."
avatar
Zaszło parę istotnych zmian w regulaminie, proszę o zapoznanie się https://pokexgames.pl/rules.txt
avatar
Kupie Onyx i Emerald pokeorb !!!
avatar
Odznaka Virituri Cebulari dla tego pana
avatar
wiecie co jest najlepsze w tym? ten typ ma 100lvl + na glownym koncie z nickiem Elektrycznyhalucyn xD
avatar
bezczelność level 999
avatar
"może sobie coś wybiorę" - jaki bezczelny!