Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nic ciekawego,nie warte oglądania nawet.To nie jest to co kiedyś albo legendarny team marzeń.Pamiętam pierwszy sezon jeszcze,to był dopiero sztos.
avatar
nowy odcinek LB leci Duży uśmiech
avatar
sell 63 eme 3.5td szt / 45 onyx 4td szt xd
avatar
Ok. 4td /szt
avatar
Po ile chodzi onyx orb i eme orb ?;D
avatar
Nie chce nikogo bronić Uśmiech ale myślę że to nie jest przypadek że nowa wiadomość pojawia się na czerwono Oczko taki napis najłatwiej zauważyć nasz mózg automatycznie takie coś stara sie wychwycić i ja nie wierze że on tego nie widział Uśmiech
avatar
Więc tak respy są wspólne dla wszystkich graczy,każdy ma równe prawa.Nie ma czegoś takiego jak zajęty resp,po prostu trzeba umieć się dogadać.I w tym wypadku Otoito ma rację,podczas expa nie patrzy się na chat.I @Elveres nie ma racji, bo nie z każdym da się dogadać.
avatar
Sell Domek w Saffron xD
avatar
Patros jak będziesz to wchodź bo jest już ekipa na LB
avatar
Ok. wyjaśnijcie to na PW.
avatar
Nie zawsze patrze na chat.. Do pisania służy też Pw.
avatar
Po 1 od pisania jest chat w każdej postaci... po 2 skoro nie patrzysz to dlaczego próbujesz wmawiać od czego zacząłem Oczko a po 3 skoro już nie patrzysz na chat to jak widac nie można się z Tobą dogadać...
avatar
Po 1 od pisania jest pw,po 2 myślisz że ktoś patrzy na chat jak expi?
avatar
Ja zacząłem od "halo byłem tu pierwszy"... za drugim razem nic nie powiedziałem jak mi wybijałeś, a za trzecim przesadziłeś...
avatar
Z każdym można się dogadać to fakt,ale ja nie zamierzam dogadywać się z osobą która zaczyna zdanie od ,,kurwa"
avatar
No to proponuj. My mamy własne zasady. Z każdym można się dogadać.
avatar
Ahaaa... no to w porządku to ja proponuję żeby od dzisiaj każdy chodził i wchodził na respy i wybijał innym spoty bez krępacji... "Każdy kto zapłacił ma takie samo prawo expić" - no jak widać nie skoro wszedł zaczął wybijać tym samym mnie wyrzucając Oczko
avatar
kKPIE MEWA I MEWA 2
avatar
Do tego zmierzałem Oczko
avatar
Nie ma czegoś takiego jak wbicie na expa. Każdy kto zapłacił ma takie samo prawo expić. Można spokojnie expić we 2. Po to modernizowałem ten resp, żeby opłacało się chodzić w obie strony. Można też spokojnie się dogadać.