Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
zobaczymy co elveres dla nas szykuje Duży uśmiech moze jakas mozliwsza szanse na zlapanie lugii Duży uśmiech albo palki i dialgii Duży uśmiech
avatar
I chcecie teraz utrudnić coś co zostało ułatwione? Jak dla mnie średnia kolej rzeczy. Owszem, sam chciałem jakiś exp z elder pokami ale porównywalny do blastów na outlandzie/lee na premce a nie to co jest obecnie.
avatar
W sumie to chyba wystarczającym argumentem na to że te Lboxy są dobre będzie porównanie "kiedyś (lee na premce) vs teraz (przesadzony vip). Mimo że było łatwo i było 100% pewności że dostaniesz lege to ludzie tego nie robili a teraz nawet pod hajs im się chcę bo jest tak banalnie że aż wstyd.
avatar
Wątpię że ktoś będzie łapał legendę załóżmy pół roku z niepewnością czy server wystoi (bo tego nigdzie nie można być pewnym, o czym się przekonałeś jak sam piszesz). Tak to idziesz, odwalisz swoje i masz tą legendę.
avatar
Nie ma to na celu rozpoczęcia awantury ale ja tego twojego "stosunku do legend nie ogarniam". https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2443 <- Tutaj w punkcie nr 2 piszesz że "popierasz" aktualny sposób zdobycia legend a teraz twierdzisz że masz na to lepszy pomysł.
avatar
Jest taki jak normalnie bez eventu. Celowy zabieg, wprowadzony zbyt późno ;p
avatar
Ahh ten catch na Stantlery... nie dość, że 2x mniejszy niż na początku eventu to nie chce się łobuz złapać!
avatar
Crystal tylko przez catch dostepny a legendy sa w LB i misji na Pieska to nie ma sensu sie meczyc z lapaniem jak tak latwiej Język wkoncu dobre expy porobiliscie xd
avatar
Niektórzy rzucali po kilka tysięcy sfb na Crystal Onixa i widzieli w tym sens. Czemu na legendę nikt tyle nie próbował? Ja was zachęcę do łapania legend jeszcze zobaczycie, bo mam pomysł ^^
avatar
Catch działa normalnie, lenie jesteście. Ja na jednym serwie łapałem legendę z niższym % o połowę, jakieś 3 miesiące ciągle. Niestety pierwszy padł serwer niż mi się chęci skończyły. Ale znałem gości, którzy fartem złapali nawet Mew. Nikt nie złapał bo nikt nie chodzi. Pójdzie osoba rzuci balla na 1 czy 2 i koniec. To weź złap z takim zapałem.
avatar
@elveres Jakby jedna osoba zlapala (tak jak oto unowna) to i inni smialkowie by sie znalezli Duży uśmiech a tak jest mowione ze nie da sie i tak leci Duży uśmiech
avatar
Gadanie znałem ludzi, którzy łapali w ub przy niższym % na innych serwach. Jest to możliwe, ale trzeba być zdeterminowanym. Jak macie złapać legendę jak nikt nie próbuje. To tak jakby narzekać, że 6 wygrać nie możecie w lotka nie grając. Nie widziałem żeby ktoś chodził i próbował dzień w dzień. Większość woli expić postacie pod l boxa.
avatar
no to lekka kicha
avatar
nom
avatar
serio? to tylko legend box?
avatar
w sfb nikt nie zlapal wiec raczej marne szanse ale zycze powodzenia
avatar
Pany!! złapie moltresa w ub? jest jakakolwiek szansa?
avatar
Sprawa wyjaśniona.
avatar
[MG] Elveres poszukiwany! Jest pilnie proszony o wejscie do gry ! z gory dziekuje slicznie Oczko
avatar
Odpali ktos pieska xd?