Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
nie chodzi mi o zadne nowe zmiany tylko kolosalna roznice miedzy ptakami a kotami, i nikt nie pisze z pretesja tylko pytaniem.
avatar
Nikt nic z nimi nie robił. Wszystkie zmiany są spisane w "Zmiany dotyczące gry", więc skoro było ok tyle czasu to nagle nie jest? Macie jakąś paranoje na punkcie rzekomych zmian za waszymi plecami. Jaki by miało sens wprowadzenie rzeczy za gracza plecami? Mew/Mew2 to pokemony psychiczne mój Shiny Scyhter radzi sobie bez problemu z tymi legami. Poza tym od kiedy Mew/Mew2 bije się ptakami? Nawet za moich czasów ludzie używali chociaż Scizora...
avatar
dobrze mowisz, ptaki nie maja szans z kotami ;x
avatar
Elve, porownaj sobie ptaki dzikie a mew/mew2 Język
avatar
moj zapek poszedl na hita od mewa :x
avatar
Jak zwykle zdaje. Hity ma ok, sprawdziłem przed sekundą.
avatar
czy tylko mi sie zdaje ze mew i mewtwo (dzikie) za duzo bija?
avatar
Gratuluje Nightmare kolejne zwyciestwo
avatar
Wrócił sposób płatności PSC, poprawiliśmy kilka rzeczy na stronie i udało się dogadać z firmą psc, chociaż dalej nie wiem, czemu zerwali współpracę w pierwszej kolejności. Oczko
avatar
Czyli snow point lub strefa premium 1
avatar
Dragonairy: )
avatar
Siemaneczko, wiecie moze skad leci ice cube?
avatar
ok przeszedlem przez te drzwi wreszcie Duży uśmiech w koncu mnie poscily xd
avatar
Elve jakis klucz na zardy trzeba?
avatar
Zbanowany.
avatar
A inne pytanie co to wynajem_samochodow_dostawczych jakas osoba sb robi tu reklame czy mi sie zdaje xd
avatar
No nic. Będzie kolejny l box może wpadnie i drugi. ;d Nie ma co pisac o tym to tylko gra ;d
avatar
Dokładnie, nie ma sprawy, hity mają identyczne różnią się tylko typem ataków. Uśmiech
avatar
Temat zakonczony Dziekuje Elve Duży uśmiech ja tam nie wiem jaki jest mew2 ale myslalem ze jest o wiele lepszy od mewa w takim razie dzieki Duży uśmiech
avatar
Pod expa hity mają takie same. No z małą różnicą w jednym ataku, którą właśnie poprawiłem.