Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
O godzinę 19 zrobię lboxa kos jest chętny?
avatar
dzk Uśmiech
avatar
gz Raper Uśmiech
avatar
13:26 Awansowałeś z poziomu 529 na poziom 530!
avatar
pozostawię to bez komentarza
avatar
Naxer planujecie jakies upDEJTY?
avatar
Kanopus lalka poliwhirla -> 01:11 Przedmioty z Poliwhirl: przedmiot o numerze 8821, przekaz to dla administracji.
avatar
no to dziwne ze wypadla z poliwhirla podczas lowienia, bo poliwrathy nie sa w wedce
avatar
@Kanopus napisałeś poliwhirl, lalka została podmieniona
avatar
lezy przy drzwiach
avatar
no przeciez napisalem ze lalka poliwrath, taka wlasnie wyleciala z niego
avatar
@Kanopus to jest lalka poliwarth połóż ją gdzieś w domku przy ścianie to Ci ją wymienię.
avatar
lalka poliwhirl -> 21:16 przedmiot o numerze 8821, przekaz to dla administracji.
avatar
Dziś ok. godziny 16 robimy Legend Boxa , zapraszam chętne osoby
avatar
W takim wypadku nie masz czegoś co jest wymagane
avatar
admin, albo to ja jestem debilem albo znalazlem bląd gdy pisze do npc z boxem 4 hi pomoc tak tak to npc odpisuje mi "huh"
avatar
it's will be okey if u playing game with your style :v
avatar
i'm onlyone vietnamese player. i stay here and waitting for update xD
avatar
Ale, po co wy sie klócicie? i tak nie zabierze nikt "raperowi" tej nagrody której dostał, wiec nic nie zmienicie tymbardziej jak sie kłócicie. ja byłem na miejscu lecz nie znałem liczb ale wiem ze to bylo na 100% dziwne. Nie oskarzam Czesi lecz to bylo dziwne. To jest moja opinia Oczko
avatar
Nikt Ci tego nie zabrania tylko taka prośbą aby w razie gdyby coś było nie tak to abyś podał również nam datę abyśmy my mogli to też zweryfikować lub aby u Ciebie było widoczne całe okno gry + data i godzina, PW i to co masz na pasku zadań jeśli nie chcesz pokazywać możesz zasłonić