Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
a pierwsze liczby z losowania poszly do lamusa Uśmiech
avatar
czytaj ze zrozumieniem: napisala ze zaczyna losowac - > <click> -> Czesia: 1 <click> -> Czesia:4 -> (w tym momencie patros zaczal cos pisac ze ktostka lezy od tygodnia i jest nieprzerolowana) -> <click> (tu wypadlo 5) -> czeska zaczlea powtarzac do patrosa kilkukrotnie ze "ok' po czym pospamowala w kostke i wylosowala nowe liczby, te patrosa
avatar
@Kanopus To Ty widziałeś te liczby jak wylosowała czy tylko sugerujesz się tym, że ktoś tak napisał? Bo już nie rozumiem, a to ważne.
avatar
a po tym zaczela sie bawic ta kosteczka i wylosowala nowe, tylko dlatego ze ktos chcial zeby kostrze przerolowac <facepalm>
avatar
ktos tak napisal bo wlasnie padly 3 jego liczby 1,4,5
avatar
Weź się ogarnij troszkę pomyśl co piszesz
avatar
Dlatego to nie ma znaczenia, ze sobie rolowała nikomu tym krzywdy nie zrobiła a Ty sam się gubisz już w wypowiedziach bo raz piszesz, że wylosowała trzy lcizby w których wygrał pogromca a za chwilę, że widziałeś tylko, że tak ktoś obok domku napisał a jeszcze wcześniej że losowanie zostało przerwane po dwóch liczbach
avatar
to tak jakby po losowaniu w multilotku prowadzacy przesypal wylosowane liczby do bebna i robil od nowa tylko dlatego ze ma duzo czasu do konca programu albo ma ochote pobawic sie pileczkami xD
avatar
jak chce sie bawic w rolowanie i wierzy ze to ma jakies znaczenie to niech to robi przed losowaniem a nie w trakcie lub po, anulujac wczesniejsze
avatar
Organizator chce jak najlepiej dla uczestników i pewnie dlatego chciał przerolować żeby nikt nie płakał. Na palcach jednej ręki można wyliczyć osoby tak bardzo uczciwe jak Czesia i co najważniejsze, którym się chce coś robić. Ja jak ją znam jestem przekonany, że zrobiła wszystko prawidłowo i co najważniejsze uczciwie tak jak w poprzednich losowaniach a "i z tego co widzialem to zostalo skonczone bo ktos obok domku napisal ze pogromca wygral". Tak zapytam jak "ktoś" obok domku napisze, że jutro będzie dodany quest na Lugie to będzie? Najważniejsze chyba co napisze organizator bo on od tego jest a nie "ktoś". Jak komuś się nie podoba nie musi brać udziału w zabawach.
avatar
a jesli ktos wierzy/ jest przekonany (w tym organizator eventu) ze 'przeturlanie' ma jakies znaczenie i z tego powodu anuluje lub tez przerywa trwajace losowanie no to ja nie mam pytan Niezdecydowany
avatar
a tak nawiasem mowiac, nie wiem jaki sens jest turlania kostki skoro niewazne ile by tam lezala nieuzywana, jaka bylaby startowa liczba oczek na niej to za kazdym kliknieciem losowana jest dowolna cyfra i zadne turlanie kopanie jej nie zmienia pozniejszych wynikow, gdyz jak mowilem juz wczesniej - ZA KAZDYM RAZEM CYFRY SA WYBIERANE LOSOWO, prosta matematyka, ktora niekazdy rozumie jak widac
avatar
i z tego co widzialem to zostalo skonczone bo ktos obok domku napisal ze pogromca wygral
avatar
dlatego ja juz nie mam zamiaru uczestniczyc w tym cyrku, gdzie w dowolnej chwili mozna sobie zatrzymac lub anulowac losowanie bo tak o, bo ktos tak chce. albo sie robi jedno wiarygodne albo wcale
avatar
a no wlasnie, przerwane losowanie po tym jak ty zaczales plakac ze kostka nieprzeturlnana bo padla 1 ktorej ty nie obstawiles
avatar
18:00 start losowania , 18:01 Czesia pisze wygrane liczby... coś jeszcze ci sie nie podoba ??
avatar
wlasnie bylo napisane 1 / 4 czyli nie skonczone losowanie , a wiec zostalo przerwane i zaczete na nowo.... wiec nie pisz czlowieku ze ktos wygral wczesniej skoro byly tylko 2 liczby..... co za gosc nie wierze w twoja glupote
avatar
no bylo i po tych slowach padlo najpierw 1 potem 4. Jesli uczciwe losowania maja wygladac tak jak to dzisiejsze to ja nawet nie mam zamiaru brac udzialu w takiej szopce, gdzie losowania sa anulowane tak o z dupy i robione nowe. Tyle w tej kwesti adios Oczko
avatar
co za typ...
avatar
było uczciwe bo było jasno i wyraznie napisane Uwaga losujemy....