Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
i bede nagrywal, skoro takie manipulacje sie tam wyprawiaja Oczko
avatar
Nie jesteś w tym momencie żadną stroną abym udostępniał Ci screeny z postaci jednego z adminów po za tym nie sprawdzałem samych cyfr z czatu a wszystkie co zostały wylosowane przez kostkę bo gdyby Patros nie napisał dla Czesi wypadły by te cyfry które cały czas Ci podaję i było to pierwszy i ostatni raz że któryś z graczy chce przelosowania kostki bo stała Czesia została o tym poinformowana że na przyszłość ma wylosować tylko 3 cyfry i te które zostaną wylosowane będą tymi które ma podać jeśli chcesz to możesz nagrywać bo nikt Ci tego nie zabrania
avatar
i to od godziny 18:00 w momencie w ktorym zaczelo sie losowanie
avatar
w takim razie pokaz screena z default
avatar
@Kanopus Wszystkie liczby które zostały wylosowane "1, 4, 6, 6, 5, 5, 5, 2" w takim układzie gdyby zostały wybrane pierwsze 3 liczby nie wygrałby nikt
avatar
a ja mowie o liczbach przed przelosowaniem, o lichbach ktore padly po slowach ze losowanie sie zaczyna
avatar
podczas "przelosowania" wypadły cyfry 6, 6, 5 co mam nawet na screenie którego również ma Night
avatar
no ja tam widzialem 5 a nie 6, zreszta nie tylko ja skoro ktos tez napisal ze bartosz wygral. lepiej zeby nie wygral nikt niz robienie nowych losowan bo ktos sobie zazyczyl rolowanie, bo ni padly jego cyfry
avatar
Co znaczy to niby "nieumiejętnie" ? Czesia zrobiła to co uznała za słuszne i na pewno nie miała na celu oszukać kogokolwiek
avatar
@Kanopus Gdyby kostka nie została "przelosowana" to wypadły by 1, 4, 6 więc nie wygrałby nikt
avatar
po prostu na przyszlosc bede nagrywal te losowania skoro ktos nie potrafi umiejetnie tego przeprowadzic i nie bedzie zadnych gadek, ze nie mam na to zadnych dowodow. a wygralby ten bartosz bo to wlasnie jego 3 pierwsze cyfry padly z kostki
avatar
@Kanopus Nawet gdyby nie zostało "przelosowane" nikt by nie wygrał na przyszłość nie baw się w detektywa tylko zgłoś sprawę wyżej i poczekaj cierpliwie na odpowiedź.
avatar
rozwlailes Xenok
avatar
No i super. Dobrze, że mamy na serwerze takiego detektywa, który wszystkiego będzie teraz pilnował z kamerą w ręku. Nieskazitelnego, czystego jak łza
avatar
akurat dzisiaj zalogowalem i zobaczylem jak pieknie robione bylo to dzisiejsze losowanie. na przyszlosc bez nagrywania losowan sie widac nie obejdzie, skoro takie rzeczy sie dzieja
avatar
To ty w koncu stróż prawa czy w dupie masz wypociny?
avatar
"Kanopus aha, ja tych wypocin nawet nie czytam bo szkoda czasu, wpisuje liczby i xlog z forum"
avatar
wszystkie legendy co 3 minuty z wyjatkiem ptakow - 4 min
avatar
Siemka, co ile minut respi sie mniej wiecej mew 2?
avatar
ok