Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Rumunek Niestety nie mogę muszę rano wstać do pracy. Miło było Cię poznać Rumunek.
avatar
Mam nadzieję że w takim wypadku, ukarasz także samego siebie? Bo nie jestem dziś tutaj jedyna osoba która obraża innych graczy.
avatar
Ja to nie wiem czy nie bede zaraz oskarzony o to, ze napisalem o rumunku "chlopakiem" ,bo moze utożsamia sie z byciem kims/czyms immym i mnie tu pozwą zaraz ;/
avatar
Czekaj czekaj
avatar
Dobra koniec meczy Dobranoc pchły na noc. "pchły na noc" nie ma na celu obrażenia kogokolwiek chyba teraz muszę tak wszędzie pisać po swoich wypowiedziach xD
avatar
To była jego ostatnia dyskusja to niech ma Uśmiech
avatar
Nie wiem czy jest sens dalszej dyskusji z chlopakiem którego najwiekszym osiagnieciem jest myśl, ze jest zabawny na pewnym otsie
avatar
@Rumunek skąd Ty wiesz co ja robię w życiu Duży uśmiech Najprawdopodobniej dostaniesz największa możliwa karę za kłamstwa. bluzgi i wszystko czym dzisiaj i przez swoją cała przygodę tu zabłysnąłeś. Bardzo fajny mecz Xenok <3 A Ty Rumunek się jeszcze rozładuj żebyś został jakoś zapamiętany.
avatar
XeNoK akurat twoja postać była założona 2 miesiące i i 2 po mojej także, raczej nie pamiętasz czasów jak mojej postaci tu nie było.
avatar
Ja to pamietam tylko historie jak jednego takiego pewna zołza rąbnęła na orby, ale to chyba czasy jak jeszcze idoli a co dopiero rumunków tu jeszcze nie bylo
avatar
Już Ci to kiedyś wyjaśniałem. Ale jak dla Ciebie największym osiągnięciem w życiu jest ranka GMa to otsie to nie mamy o czym dyskutować.
avatar
Już Ci to kiedh
avatar
@Rumunek Widzę, ze kolejne pomówienia już to przerabiałem bardzo liczę na jakieś dowody i co to znaczy "bugowane poki" i kupowałeś (chodzi Ci, że za co kupowałem?) Nic tu nie rozumiem ale mnie zaciekawiłeś i to bardzo. Proszę bardzo wyjaśnij.
avatar
I co mamy Ci bić brawa że masz CM na otsie? Bo to raczej nie jest żaden wyczyn.
avatar
I jako pierwszy na 312 poziomie kupowałeś kupowałeś na zamówienie bugowane poki. Znam te historie.
avatar
Dobranoc idolku <3
avatar
To już wszystko chyba wyjaśniliśmy skargi, idoli i zachowanie. To kolorowych snów.
avatar
Bo jeszcze mam dostęp do postaci [Cm] jakby to kogoś interesowało Uśmiech
avatar
bo myślałem, że trzeba też powiadamiać graczy kto jakiś awans dostanie czy coś.
avatar
a co chciales osiagnac to juz zadaj sam sobie to pytanie