Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@osadnik +1 ja laleczne ditto rowniez wygralem <3
avatar
No i dalej jestem na tak. Dlatego nie wiem po co pierdolicie jakieś głupoty na forum, że ktoś dostał te lalki za darmo i wymieniasz tylko mnie i Cześke. Wszyscy mogli je wygrać wtedy. Tak samo mogą je zdobyć teraz. Nie rozumiem dlaczego dalej macie ból dupy.
avatar
Dla mnie to wyglada na to, ze jest płacz, bo ktoś ma a wy nie
avatar
Sam zreszta byles na TAK jak dalem kiedys ta propozycje z lalkami/statuetkami Język https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=3032
avatar
A co do 'płaczu' o wprowadzanie nowosci - najlepiej to nie dawac zadnych propozycji, bo po co ma byc cos nowego Język
avatar
Łóżka były dodane po tym jak jak znikły we wszystkich domkach. Ale zazdrościcie domku Cześki <3 Super lubie to ! I jeszcze jakie itemki ma w środku mrrrr.
avatar
Tak jak dodane lozko w domu do pary Język
avatar
@Kanopus Widzisz i dalej pierdolisz głupoty Uśmiech Lalki były losowane miedzy wszystkich, którzy brali udział w evencie tak aby zachęcić jak największą liczbę ludzi do wzięcia w nim udziału i wygrałem Ja, Cześka i Patros jak nie wiesz to nie pierdol głupot tylko się rozeznaj.
avatar
Smiercionosny Smog, te lalki dal wayne na turnieju pxg jako 'nagroda pocieszenia' jako jedyni dostali je czesia i osadnik
avatar
A ja głupi myślałem, że Junior od siebie wprowadził te laleczki żeby uatrakcyjnić droop z legend. To ładnie musieliście mu tam beczeć na priv Duży uśmiech Żebyście nie musieli więcej beczeć niech wam w domku te legendy się respią jeszcze i te pokemony, których jeszcze kart nie macie bo po co kupywać boxy Język
avatar
A Lugii ani widu ani słychu.
avatar
Upsss i tu was dupcia boli o lalki teraz Uśmiech Nie musicie się martwić, o co tylko zaczniecie płakać to wam wprowadzą Oczko
avatar
z tego co wiem, lalki byly rozdawane na evencie jako nagroda Uśmiech
avatar
wroc, nie bylo nawet przewidzianych nagród pocieszenia, a juz na pewno nie w takiej formie
avatar
'nagroda pocieszenia' lepsza od głównej Język
avatar
Niektórzy dostali lalki za darmo, a ty biedny czlowieku musisz dropic Smutny
avatar
Uhuhu szalejecie xd
avatar
mini update, tak gdyby ktoś nie zauważył Język https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2712
avatar
Co tu się dzieje.... Ludzie skończycie robić te dramaty ?? Zasmiecacie forum xd
avatar
niby to chłop rakkeri ale spokojnie można myśleć ze to baba