Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Markiniak a dokładnie to napisałem: "Nie jestem administratorem forum wiec nie wiem jak znaleźć to dokładnie, ja Cię tylko naprowadziłem"
avatar
@Markiniak nie jestem adminem forum...
avatar
thc chyba nie masz na mysli siebie? jeszcze ostatnio jakies 2-3 dni temu jak pytalem cie jak ukryc sie na forum to nie podales kompletnej odpowiedzi tlumaczac ze nie jestes tu adminem
avatar
jaki nowy admin?
avatar
No czyli po części się zmieniła
avatar
Jak zmieniła się administracja, administracja jest ta sama z tym że został dodany nowy admin serwera
avatar
ulubieniec*
avatar
"wasz ulubienieć Rakkeri" że co przepraszam?
avatar
No nie wiem czy takie bezsensowne te pytania sa... Skoro zmienila sie administracja ktora rzekomo cos robi i podejmuje jawne dzialania w stosunku rozwijania serwera, to moze zaskoczy nas jakims nowym eventem ktorego jeszcze nie bylo Duży uśmiech to by byl dopiero popis kreatywnosci i skutecznego dzialania Duży uśmiech
avatar
Ale zadajecie bezsensowne pytania... Co roku są te same eventy na każde święta... Może tylko dodadzą catch lub exp event
avatar
Czy bedzie sie on czyms roznil od tego z zeszlego roku? ^^.
avatar
Teoretycznie event ruszy od nowego tygodnia
avatar
Policz Orby + cukierki i masz cene
avatar
siemanko ile kosztuje 130 jadeite golem?
avatar
haha XD
avatar
Zatem bardzo serdecznie prosilbym o jakakolwiek informacje w tymże kierunku Uśmiech Nie ukrywam ze bardzo by mi na tym zalezalo Duży uśmiech By me przygotowania trwaly pelna para Duży uśmiech
avatar
Ja teoretycznie wiem
avatar
Dzień Dobry Oczko Witam bardzo serdecznie WSZYSTKICH graczy Uśmiech Czy ktoś z Was tu obecnych wie cos moze na temat event swiatecznego w tym roku? Jak nam wiadomo to "Mikolaja" mamy juz za 3 dni Uśmiech Wiec pytanie do Was i do administracji: CZy wiecie moze kiedy startuje ten event? Czy przewidziane sa jakies nowosci? Nowy quesT? Nowa nagroda? Nowe itemki do dropu? Z gory dziekuje za udzielenie informacji. Pozdrawiam i zycze milego dnia, wasz ulubieniec Rakkeri ;*
avatar
Okey, ale to później bo właśnie wróciłem z nocki idę spać...
avatar
oddam za karte karpia