Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Pokemon Druid" interes mam do Ciebie gallade mi sprzedaj xd
avatar
Już tylko słodziaka odbierze i wbija na pokemony.
avatar
Ithuriel where are you?
avatar
Ale to chcac byc testerem to trzeba umiec czytac dokladnie, ze zrozumieniem wiadomosci na sb xD xD
avatar
xD
avatar
Czasem i bez robienia syfu na forum uda sie komus dostac na testowy xD
avatar
ajajajaj, im sorry 4 your lost my dear child.
avatar
Od kiedy stefan zaczal podlizywac sie Osie i go komplementowac? pare dni mnie nie bylo na serwie, a tu juz takie zmiany nastapily ;/ czlowiek nie nadaza za newsami w tej grze ;/
avatar
nie czytałem kto się zgłaszał xD widzialem tylko twoje przelotne wiadomosci podczas rekru. to spowodowalo wysuniecie takich a nie innych wnioskow Uśmiech
avatar
dlaczego piszesz "Wy" a nie "Ty" ? Chętnie bym Ci tam ustąpił miejsca Carismo, ale niestety się tam nie zgłaszałem Duży uśmiech Co innego ktoś inny..... #czytanieZEzrozumieniem
avatar
Wy dalej? xD
avatar
może najcudowniejszy najmilszy i wgl best gracz ever anywhere Osadnikfans ci ustąpi miejsca. Uśmiech
avatar
Też bym chętnie po testował, lecz pewnie już za późno ;p
avatar
<3
avatar
kartą*
avatar
A Ja bym tam takich recydywistów nawet do testowania nie zabierał pewnie znajdzie się ktoś jeszcze chętny z czystą karą Uśmiech Szkoda dawać szanse wiecznie jednym i tym samym osobą wielokrotnie łamiącym regulamin pożytku z tego nie będzie wcale a są nowe twarze z inną wizją rozwoju serwera proszę przemyśleć wybór szczególnie jednego ochotnika pozdrawiam Duży uśmiech
avatar
Smutny
avatar
Ja nie mam już tyle czasu co kiedyś by testować wiec odpadam i przechodzę na emeryturę ;d postaci też już zresztą nie mam i podejrzewam ze to sprawka Nighta ale to dobrze bo i tak miałem zrezygnować
avatar
6/6 dzięki Uśmiech
avatar
V uuu Duży uśmiech